Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2018-11-07, godz. 18:00
Mecz nr: 067 2LM 8 (8. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: ? Tomecki
KS Mysław 5:5 TTS II Bytom

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Bajer Kamil - Balcerzak Marcin 1 0:3 (9:11, 6:11, 6:11.)
Kalinowski Mateusz - Wróbel Dariusz 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:5, 11:9.)
Rozwadowski Paweł - Wróbel Dariusz 1 0:3 (9:11, 8:11, 8:11.)
Kalinowski Mateusz - Balcerzak Marcin 1 3:2 (7:11, 11:13, 11:6, 13:11, 11:6.)
Fomin Jurij - Trela Mateusz 2 2:3 (4:11, 12:10, 11:4, 5:11, 11:13.)
Gwizdon Oliwier - Twardowski Szymon 2 1:3 (8:11, 13:11, 6:11, 6:11.)
Fomin Jurij - Twardowski Szymon 2 3:2 (8:11, 11:9, 10:12, 11:9, 13:11.)
Kowalski Damian - Trela Mateusz 2 0:3 (5:11, 5:11, 8:11.)
Kalinowski Mateusz / Rozwadowski Paweł - Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz 1 3:1 (11:5, 14:12, 8:11, 13:11.)
Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 3:0 (12:10, 11:8, 11:9.)