Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
TTS II Bytom
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 617 335
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Bytom, ul. Nickla 143a (wymiennikowania)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Napierała
502 617 335
Osoba odpowiedzialna:
Alfred Płaszczyński
500 102 787
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Butterfly
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00034 Marcin Balcerzak Polska 26.03.1998 36 7 104:21
00037 Dariusz Wróbel Polska 01.10.1990 30 11 86:33
03503 Mateusz Trela Polska 27.05.1990 26 9 52:19
00038 Szymon Twardowski Polska 03.10.1997 22 18 44:35
00043 Michał Łysakowski Polska 20.08.2004 11 6 22:14
Michał Napierała Polska 29.09.1955 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-05
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LM 1
TTS II Bytom TS Kuźnia Martex Rybnik 7:3 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-09-14
g. 18:30
W: pozytywna
016
2LM 2
LZS Odra Kąty Opolskie TTS II Bytom 3:7 Szczegóły
SG:
2018-10-12
g. 18:30
W: negatywna
033
2LM 4
LITS Meble Anders Żywiec TTS II Bytom 0:10 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2018-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
041
2LM 5
TTS II Bytom MUKS Jedynka Pszów 9:1 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-10-24
g. 19:00
W: pozytywna
050
2LM 6
KTS Gliwice TTS II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Tomicki
2018-11-02
g. 18:00
W: pozytywna
060
2LM 7
TTS II Bytom MKS Czechowice-Dziedzice 9:1 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
067
2LM 8
KS Mysław TTS II Bytom 5:5 Szczegóły
SG: ? Tomecki
2018-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
079
2LM 9
TTS II Bytom AKS Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-11-30
g. 19:00
W: pozytywna
084
2LM 10
UKS Huragan Sosnowiec TTS II Bytom 0:10 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2018-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
098
2LM 11
TTS II Bytom LZS BLYSS Kujakowice 10:0 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2018-12-21
g. 19:00
W: pozytywna
101
2LM 12
UKTS Sokół I Orzesze TTS II Bytom 3:7 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2019-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
117
2LM 13
TTS II Bytom MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
135
2LM 15
KS Naprzód Borucin TTS II Bytom 4:6 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-01-28
g. 19:15
W: pozytywna
143
2LM 16
Kadra Juniorów TTS II Bytom 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-02-01
g. 18:00
146
2LM 17
TTS II Bytom UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-03-27
g. 18:00
W: pozytywna
002
2LM 18
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry TTS II Bytom 4:6 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2019-03-26
g. 18:00
W: pozytywna
010
2LM 19
TTS II Bytom KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-03-27
g. 18:30
W: pozytywna
018
2LM 20
TS Kuźnia Martex Rybnik TTS II Bytom 3:7 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
026
2LM 21
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TTS II Bytom 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2019-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
034
2LM 22
LZS BLYSS Kujakowice TTS II Bytom 5:5 Szczegóły
SG:
2019-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
042
2LM 23
TTS II Bytom UKTS Sokół I Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-04-29
g. 18:00
W: pozytywna
049
2LM 24
TTS II Bytom KTS Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński