Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LZS BLYSS Kujakowice
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
607 232 502
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Chocianowice 78, Hala Sportowa przy ZGSP
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jan Głuszek
607 232 502
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02635 Michał Galas Polska 13.11.1995 31 11 93:33
02642 Jakub Załuski Polska 05.05.1997 30 10 90:30
02639 Krzesimir Kleszcz Polska 05.03.1995 29 13 59:28
02637 Wojciech Głuszek Polska 15.02.1996 17 18 34:36
02636 Piotr Gerlic Polska 13.06.1987 3 7 8:15
02641 Marek Płóciennik Polska 01.05.1988 3 4 6:8

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-28
g. 18:00
W: negatywna
006
2LM 1
LZS BLYSS Kujakowice LITS Meble Anders Żywiec 10:0 Szczegóły
SG:
2018-09-14
g. 17:30
W: pozytywna
013
2LM 2
MUKS Jedynka Pszów LZS BLYSS Kujakowice 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-09-21
g. 18:00
W: pozytywna
025
2LM 3
LZS BLYSS Kujakowice KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2018-10-12
g. 19:00
W: pozytywna
030
2LM 4
MKS Czechowice-Dziedzice LZS BLYSS Kujakowice 3:7 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2018-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
044
2LM 5
LZS BLYSS Kujakowice KS Mysław 5:5 Szczegóły
SG:
2018-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
047
2LM 6
AKS Mikołów LZS BLYSS Kujakowice 0:10 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2018-11-02
g. 18:00
W: pozytywna
063
2LM 7
LZS BLYSS Kujakowice UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Widz�w: ma�o
2018-11-16
g. 19:00
W: pozytywna
081
2LM 9
UKTS Sokół I Orzesze LZS BLYSS Kujakowice 4:6 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
083
2LM 10
LZS BLYSS Kujakowice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG:
2018-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
098
2LM 11
TTS II Bytom LZS BLYSS Kujakowice 10:0 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2018-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
102
2LM 12
LZS BLYSS Kujakowice KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG:
2019-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
115
2LM 13
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LZS BLYSS Kujakowice 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2019-01-04
g. 18:00
W: pozytywna
121
2LM 14
LZS BLYSS Kujakowice Kadra Juniorów 7:3 Szczegóły
SG:
2019-01-09
g. 18:30
W: pozytywna
132
2LM 15
TS Kuźnia Martex Rybnik LZS BLYSS Kujakowice 2:8 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-02-01
g. 18:00
W: pozytywna
149
2LM 17
LZS BLYSS Kujakowice LZS Odra Kąty Opolskie 8:2 Szczegóły
SG:
2019-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LM 18
LZS BLYSS Kujakowice TS Kuźnia Martex Rybnik 6:4 Szczegóły
SG:
2019-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
011
2LM 19
LZS BLYSS Kujakowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
SG:
2019-03-29
g. 18:00
W: pozytywna
019
2LM 20
KS Naprzód Borucin LZS BLYSS Kujakowice 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
027
2LM 21
LZS BLYSS Kujakowice UKTS Sokół I Orzesze 9:1 Szczegóły
SG:
2019-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
034
2LM 22
LZS BLYSS Kujakowice TTS II Bytom 5:5 Szczegóły
SG:
2019-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
041
2LM 23
KTS Gliwice LZS BLYSS Kujakowice 8:2 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-05-10
g. 18:00
W: pozytywna
050
2LM 24
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LZS BLYSS Kujakowice 3:7 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek