Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół I Orzesze
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
504 207 229
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:

Grzegorz Jurowicz
48502298539
Osoba odpowiedzialna:

Jacek Przewłocki, Marek T
+48793972310, +48668400842
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Hanno
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 16 32 127:33
2. TTS II Bytom 16 29 123:37
3. LZS BLYSS Kujakowice 16 27 110:50
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 16 25 106:54
5. KS Naprzód Borucin 16 21 99:61
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 17 17 89:81
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 15 17 75:75
8. UKTS Sokół I Orzesze 16 15 77:83
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 16 15 83:77
2. KS Mysław 16 15 78:82
3. LITS Meble Anders Żywiec 16 14 68:92
4. MUKS Jedynka Pszów 15 9 50:100
5. UKS Huragan Sosnowiec 15 6 36:114
6. Kadra Juniorów 16 5 48:112
7. AKS Mikołów 16 5 46:114
8. LZS Odra Kąty Opolskie 16 2 55:105
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02801 Artur Szołtysek Polska 15.08.1971 17 13 51:39
02797 Jacek Przewłocki Polska 22.07.1975 14 18 42:54
02816 Jakub Woźniak Polska 23.09.2001 18 14 37:29
02802 Marek Tkocz Polska 12.11.1975 12 10 24:20
Piotr Przewłocki Polska 01.11.2006 0 2 0:4
Marcin Smakowski Polska 07.02.1987 0 2 0:4
02794 Sebastian Mrozik Polska 29.05.1992 0 2 0:4
02789 Grzegorz Jurowicz Polska 31.01.1978 0 0 0:0
02787 Piotr Czyrnia Polska 05.01.1990 0 2 0:4
02809 Adam Piątek Polska 03.06.2002 0 4 0:8

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-14
g. 18:30
W: pozytywna
014
2LM 2
LITS Meble Anders Żywiec UKTS Sokół I Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2018-09-21
g. 19:00
W: pozytywna
024
2LM 3
UKTS Sokół I Orzesze MUKS Jedynka Pszów 8:2 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-10-18
g. 17:30
W: pozytywna
031
2LM 4
KTS Gliwice UKTS Sokół I Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-10-19
g. 19:00
W: pozytywna
043
2LM 5
UKTS Sokół I Orzesze MKS Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
048
2LM 6
KS Mysław UKTS Sokół I Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: ? Tomecki
2018-11-02
g. 19:00
W: pozytywna
062
2LM 7
UKTS Sokół I Orzesze AKS Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-11-09
g. 19:00
W: pozytywna
065
2LM 8
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół I Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2018-11-16
g. 19:00
W: pozytywna
081
2LM 9
UKTS Sokół I Orzesze LZS BLYSS Kujakowice 4:6 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-12-23
g. 18:00
W: pozytywna
099
2LM 11
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKTS Sokół I Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2018-12-21
g. 19:00
W: pozytywna
101
2LM 12
UKTS Sokół I Orzesze TTS II Bytom 3:7 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2019-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
116
2LM 13
KS Naprzód Borucin UKTS Sokół I Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-01-04
g. 19:00
W: pozytywna
120
2LM 14
UKTS Sokół I Orzesze UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2019-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
133
2LM 15
Kadra Juniorów UKTS Sokół I Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-01-25
g. 18:30
W: pozytywna
141
2LM 16
LZS Odra Kąty Opolskie UKTS Sokół I Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2019-02-01
g. 19:00
W: pozytywna
148
2LM 17
UKTS Sokół I Orzesze TS Kuźnia Martex Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-03-15
g. 19:00
W: pozytywna
001
2LM 18
UKTS Sokół I Orzesze KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG:
2019-03-22
g. 19:00
012
2LM 19
UKTS Sokół I Orzesze MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG:
2019-03-29
g. 18:00
020
2LM 20
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKTS Sokół I Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2019-04-05
g. 18:00
027
2LM 21
LZS BLYSS Kujakowice UKTS Sokół I Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2019-04-10
g. 18:30
036
2LM 22
TS Kuźnia Martex Rybnik UKTS Sokół I Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2019-04-19
g. 18:00
042
2LM 23
TTS II Bytom UKTS Sokół I Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2019-05-10
g. 19:00
052
2LM 24
UKTS Sokół I Orzesze KS Naprzód Borucin -:- Szczegóły
SG: