Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół I Orzesze
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
504 207 229
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:

Grzegorz Jurowicz
48502298539
Osoba odpowiedzialna:

Jacek Przewłocki, Marek T
+48793972310, +48668400842
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Hanno
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02797 Jacek Przewłocki Polska 22.07.1975 20 24 60:72
02801 Artur Szołtysek Polska 15.08.1971 17 13 51:39
02816 Jakub Woźniak Polska 23.09.2001 20 24 43:59
02802 Marek Tkocz Polska 12.11.1975 14 14 28:28
02809 Adam Piątek Polska 03.06.2002 2 10 4:20
02787 Piotr Czyrnia Polska 05.01.1990 1 3 2:6
02799 Marcin Smakowski Polska 07.02.1987 0 4 0:8
02810 Piotr Przewłocki Polska 01.11.2006 0 8 0:16
02789 Grzegorz Jurowicz Polska 31.01.1978 0 0 0:0
02794 Sebastian Mrozik Polska 29.05.1992 0 2 0:4

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-14
g. 18:30
W: pozytywna
014
2LM 2
LITS Meble Anders Żywiec UKTS Sokół I Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2018-09-21
g. 19:00
W: pozytywna
024
2LM 3
UKTS Sokół I Orzesze MUKS Jedynka Pszów 8:2 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-10-18
g. 17:30
W: pozytywna
031
2LM 4
KTS Gliwice UKTS Sokół I Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-10-19
g. 19:00
W: pozytywna
043
2LM 5
UKTS Sokół I Orzesze MKS Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
048
2LM 6
KS Mysław UKTS Sokół I Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: ? Tomecki
2018-11-02
g. 19:00
W: pozytywna
062
2LM 7
UKTS Sokół I Orzesze AKS Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-11-09
g. 19:00
W: pozytywna
065
2LM 8
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół I Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2018-11-16
g. 19:00
W: pozytywna
081
2LM 9
UKTS Sokół I Orzesze LZS BLYSS Kujakowice 4:6 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-12-23
g. 18:00
W: pozytywna
099
2LM 11
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKTS Sokół I Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2018-12-21
g. 19:00
W: pozytywna
101
2LM 12
UKTS Sokół I Orzesze TTS II Bytom 3:7 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2019-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
116
2LM 13
KS Naprzód Borucin UKTS Sokół I Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-01-04
g. 19:00
W: pozytywna
120
2LM 14
UKTS Sokół I Orzesze UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2019-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
133
2LM 15
Kadra Juniorów UKTS Sokół I Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-01-25
g. 18:30
W: pozytywna
141
2LM 16
LZS Odra Kąty Opolskie UKTS Sokół I Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2019-02-01
g. 19:00
W: pozytywna
148
2LM 17
UKTS Sokół I Orzesze TS Kuźnia Martex Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-03-15
g. 19:00
W: pozytywna
001
2LM 18
UKTS Sokół I Orzesze KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG:
2019-03-22
g. 19:00
W: pozytywna
012
2LM 19
UKTS Sokół I Orzesze MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-03-27
g. 18:30
W: pozytywna
020
2LM 20
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKTS Sokół I Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2019-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
027
2LM 21
LZS BLYSS Kujakowice UKTS Sokół I Orzesze 9:1 Szczegóły
SG:
2019-04-17
g. 18:30
W: pozytywna
036
2LM 22
TS Kuźnia Martex Rybnik UKTS Sokół I Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
042
2LM 23
TTS II Bytom UKTS Sokół I Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-04-18
g. 19:00
W: pozytywna
052
2LM 24
UKTS Sokół I Orzesze KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG: Marian Spendel