Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół I Orzesze
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
504 207 229
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Żywiec, ul. Zielona 7 - Hala MOSiR
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Jurasz
504 207 229
Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Schreiber
502 830 136
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Hanno
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 8 16 64:16
2. LZS BLYSS Kujakowice 7 11 54:16
3. TTS II Bytom 7 11 50:20
4. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 7 11 44:26
5. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6 10 42:18
6. KS Naprzód Borucin 7 10 45:25
7. UKTS Sokół I Orzesze 7 10 40:30
8. TS Kuźnia Martex Rybnik 7 7 36:34
9. KS Mysław 7 6 33:37
10. LITS Meble Anders Żywiec 8 6 30:50
11. MKS Czechowice-Dziedzice 8 5 37:43
12. MUKS Jedynka Pszów 9 5 31:59
13. UKS Huragan Sosnowiec 7 3 19:51
14. LZS Odra Kąty Opolskie 6 1 20:40
15. AKS Mikołów 7 1 15:55
16. Kadra Juniorów 6 1 10:50

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02797 Jacek Przewłocki Polska 22.07.1975 8 6 24:18
02801 Artur Szołtysek Polska 15.08.1971 8 6 24:18
02816 Jakub Woźniak Polska 23.09.2001 10 4 20:8
02802 Marek Tkocz Polska 12.11.1975 6 0 12:0
Sebastian Mrozik Polska 29.05.1992 0 2 0:4
Grzegorz Jurowicz Polska 31.01.1978 0 0 0:0
02809 Adam Piątek Polska 03.06.2002 0 4 0:8
Piotr Czyrnia Polska 05.01.1990 0 2 0:4

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-14
g. 18:30
W: pozytywna
014
2LM 2
LITS Meble Anders Żywiec UKTS Sokół I Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2018-09-21
g. 19:00
W: pozytywna
024
2LM 3
UKTS Sokół I Orzesze MUKS Jedynka Pszów 8:2 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-10-18
g. 17:30
W: pozytywna
031
2LM 4
KTS Gliwice UKTS Sokół I Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-10-19
g. 19:00
W: pozytywna
043
2LM 5
UKTS Sokół I Orzesze MKS Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
048
2LM 6
KS Mysław UKTS Sokół I Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: ? Tomecki
2018-11-02
g. 19:00
W: pozytywna
062
2LM 7
UKTS Sokół I Orzesze AKS Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-11-09
g. 19:00
065
2LM 8
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół I Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2018-11-16
g. 19:00
081
2LM 9
UKTS Sokół I Orzesze LZS BLYSS Kujakowice -:- Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-12-07
g. 18:00
099
2LM 11
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKTS Sokół I Orzesze -:- Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2018-12-21
g. 19:00
101
2LM 12
UKTS Sokół I Orzesze TTS II Bytom -:- Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-12-28
g. 18:00
116
2LM 13
KS Naprzód Borucin UKTS Sokół I Orzesze -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-01-04
g. 19:00
120
2LM 14
UKTS Sokół I Orzesze UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
SG: Marian Spendel
2019-01-07
g. 19:15
133
2LM 15
Kadra Juniorów UKTS Sokół I Orzesze -:- Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-01-25
g. 18:30
141
2LM 16
LZS Odra Kąty Opolskie UKTS Sokół I Orzesze -:- Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2019-02-01
g. 19:00
148
2LM 17
UKTS Sokół I Orzesze TS Kuźnia Martex Rybnik -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz