Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Szymon
Twardowski
TTS II Bytom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 października 1997 r.
40
Występy
22
Zwycięstwa
18
Porażki
55%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Twardowski Szymon - Prudel Leszek 2 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
1 Twardowski Szymon - Gumiński Krzysztof 2 3:2 (4:11, 8:11, 11:4, 11:6, 11:9)
2 Iwaniuk Grzegorz - Twardowski Szymon 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:5)
4 Jurasz Adam - Twardowski Szymon 2 0:3 (walkower)
4 Mika Tomasz - Twardowski Szymon 2 0:3 (walkower)
5 Twardowski Szymon - Święcicki Szymon 2 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:9)
5 Twardowski Szymon - Borek Kamil 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:7)
6 Lubaś Sebastian - Twardowski Szymon 2 3:2 (11:6, 11:9, 9:11, 13:15, 11:9)
6 Steuer Dariusz - Twardowski Szymon 2 3:0 (11:9, 11:3, 13:11)
7 Twardowski Szymon - Gawlas Michał 2 3:1 (11:3, 11:3, 10:12, 11:9)
8 Gwizdon Oliwier - Twardowski Szymon 2 1:3 (8:11, 13:11, 6:11, 6:11.)
8 Fomin Jurij - Twardowski Szymon 2 3:2 (8:11, 11:9, 10:12, 11:9, 13:11.)
9 Twardowski Szymon - Papała Jakub 2 3:0 (11:6, 11:5, 15:13)
10 Kot Szymon - Twardowski Szymon 2 0:3 (3:11, 3:11, 3:11)
10 Babicz Adam - Twardowski Szymon 2 0:3 (8:11, 12:14, 10:12)
11 Twardowski Szymon - Głuszek Wojciech 2 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:8)
11 Twardowski Szymon - Kleszcz Krzesimir 2 3:1 (11:6, 11:8, 7:11, 11:2)
12 Tkocz Marek - Twardowski Szymon 2 3:2 (13:11, 6:11, 7:11, 11:6, 11:6)
12 Woźniak Jakub - Twardowski Szymon 2 3:1 (11:9, 10:12, 11:7, 12:10)
15 Piecowski Mirosław - Twardowski Szymon 2 1:3 (14:12, 1:11, 5:11, 9:11)
16 Czapla Kamil - Twardowski Szymon 2 0:3 (2:11, 6:11, 11:13)
16 Radło Szymon - Twardowski Szymon 2 3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 8:11, 11:5)
13 Twardowski Szymon - Czornik Grzegorz 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:3 )
13 Twardowski Szymon - Skorupa Jakub 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:4)
17 Twardowski Szymon - Struś Piotr 2 0:3 (4:11 10:12 8:11)
17 Twardowski Szymon - Eliasz Adrian 2 1:3 (8:11 11:8 4:11 7:11)
20 Stecyszyn Jakub - Twardowski Szymon 2 3:1 (13:11, 9:11, 11:9, 11:8)
20 Gumiński Krzysztof - Twardowski Szymon 2 1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 4:11)
19 Twardowski Szymon - Dworakowski Rafał 2 3:1 (11:4, 4:11, 11:3, 11:8 )
19 Twardowski Szymon - Lasota Mateusz 2 2:3 (11:7, 7:11, 6:11, 11:6, 7:11)
18 Idaczyk Dominik - Twardowski Szymon 2 1:3 (11:5, 9:11, 3:11, 7:11)
18 Chorąży Maciej - Twardowski Szymon 2 3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:7)
21 Struś Piotr - Twardowski Szymon 2 3:2 (11:6, 11;7, 8:11, 4:11, 11:7)
21 Korzec Przemysław - Twardowski Szymon 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:6)
22 Kleszcz Krzesimir - Twardowski Szymon 2 3:0 (11:8, 11:3, 11:4)
22 Płóciennik Marek - Twardowski Szymon 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:7 )
23 Twardowski Szymon - Piątek Adam 2 2:3 (5:11, 11:5, 11:13, 11:3, 10:12)
23 Twardowski Szymon - Przewłocki Piotr 2 3:0 (11:6, 15:13, 11:7)
24 Twardowski Szymon - Steuer Dariusz 2 3:2 (8:11, 8:11, 12:10, 11:8, 11:4)
24 Twardowski Szymon - Lilien Aleksander 2 3:2 (6:11, 6:11, 11:9, 11:9, 14:12)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Gumiński Krzysztof / Stecyszyn Jakub 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:8 )
2 Iwaniuk Grzegorz / Pacek Krzysztof - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 3:1 (13:11, 8:11, 13:11, 11:5)
4 Jurasz Adam / Mika Tomasz - Trela Mateusz / Twardowski Szymon 2 0:3 (walkower)
5 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 2 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:6)
6 Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 3:2 (11:5, 11:13, 11:9, 13:15, 11:9)
7 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Ramenda Adam / Gawlas Michał 2 3:1 (11:9, 11:6, 11:13, 11:7)
8 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 3:0 (12:10, 11:8, 11:9.)
9 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Ziętara Ksawery / Durak Kamil 2 1:3 (10:12, 11:7, 8:11, 8:11)
10 Babicz Adam / Kot Szymon - Trela Mateusz / Twardowski Szymon 2 0:3 (5:11, 9:11, 3:11)
11 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Gerlic Piotr / Kleszcz Krzesimir 2 3:1 (11:9, 13:11, 9:11, 11:9)
12 Woźniak Jakub / Przewłocki Jacek - Trela Mateusz / Twardowski Szymon 2 3:1 (6:11, 16:14, 11:8, 11:4)
13 Łysakowski Michał / Twardowski Szymon - Czornik Grzegorz / Skorupa Jakub 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:4)
15 Michael Daniel / Piecowski Mirosław - Trela Mateusz / Twardowski Szymon 2 2:3 (5:11, 8:11, 11:5, 11:6, 11:13)
16 Radło Szymon / Czapla Kamil - Trela Mateusz / Twardowski Szymon 2 1:3 (10:12, 9:11, 11:8, 10:12)
17 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Myszewski Adrian / Eliasz Adrian 2 3:1 (11:9 11:3 2:11 11:6)
18 Idaczyk Dominik / Klimczok Mateusz - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 1:3 (2:11, 10:12, 11:9, 8:11)
19 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz 2 3:0 (11:2, 11:8, 11:6)
20 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:9, 7:11)
21 Baran Sebastian / Struś Piotr - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 1 2:3 (11:9, 8:11, 11:13, 11:9, 6:11)
22 Kleszcz Krzesimir / Gerlic Piotr - Trela Mateusz / Twardowski Szymon 2 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:9, 5:11)
23 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Przewłocki Piotr / Piątek Adam 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
24 Twardowski Szymon / Trela Mateusz - Steuer Dariusz / Lilien Aleksander 2 2:3 (11:5, 11:9, 10:12, 9:11, 8:11)