Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego

Ważne informacje

Biuro: 733 555 723 / biuro@slzts.pl
SMS wyniku ligowego: 733 555 723
Wyniki spotkań prosimy przesyłać na adres: protokoly@slzts.pl

Śląski Związek Tenisa Stołowego
ul. Bogucicka 2/1A
40-227 Katowice
NIP 954-118-66-53

Terminarze

2. Liga Kobiet - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
2. Liga Kobiet - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
2. Liga Mężczyzn - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
2. Liga Mężczyzn - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
3. Liga Kobiet - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
3. Liga Kobiet - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
3. Liga Mężczyzn (gr. I) - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
3. Liga Mężczyzn (gr. I) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
3. Liga Mężczyzn (gr. II) - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
3. Liga Mężczyzn (gr. II) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
Liga Okręgowa (gr. I) - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
Liga Okręgowa (gr. I) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
Liga Okręgowa (gr. II) - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
Liga Okręgowa (gr. II) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
Liga Okręgowa (gr. III) - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
Liga Okręgowa (gr. III) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
Liga Okręgowa (gr. IV) - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
Liga Okręgowa (gr. IV) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
Liga Terenowa - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
Liga Terenowa - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
1. Śląska Liga Amatorów - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
1. Śląska Liga Amatorów - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
2. Śląska Liga Amatorów - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
2. Śląska Liga Amatorów - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
3. Śląska Liga Amatorów - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
3. Śląska Liga Amatorów - terminarz
na 1. rundę rozgrywek

Nadchodzące mecze (najbliższych 7 dni)

Data Numer Gospodarz Gość  
2018-04-23
g. 17:30
151
3SLA 22
ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice Iskra Milowice Szczegóły
2018-04-23
g. 18:00
094
1SLA 16
LKS Strażak Mikołów DDK Brzeziny Śląskie Szczegóły
2018-04-23
g. 18:00
096
1SLA 16
Schodbud Mysłowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Szczegóły
2018-04-23
g. 18:00
150
3SLA 22
MDK Renoma Bryda Katowice OS Słowian Katowice Szczegóły
2018-04-23
g. 19:00
095
1SLA 16
ATS Ligota Łabędzka MORiS Chorzów Szczegóły
2018-04-24
g. 18:00
1305
LOIV 22
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry KS VIRET CMC Zawiercie II Szczegóły
2018-04-24
g. 18:00
149
3SLA 22
Piast Ożarowice MORiS II Chorzów Szczegóły
2018-04-24
g. 19:00
152
3SLA 22
UKTS Sokół II Orzesze Piast Katowice Szczegóły
2018-04-25
g. 18:00
1427
LOI 18
LZS 45 Bujaków UKS Wisła Wiślanie Szczegóły
2018-04-25
g. 18:30
1429
LOI 18
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Lesznianka II Leszna Górna Szczegóły
2018-04-26
g. 16:30
080
2SLA 16
Spartakus Katowice OSiR Skałka II Świętochłowice Szczegóły
2018-04-26
g. 17:30
1430
LOI 18
LKS Lesznianka III Leszna Górna MKS II Czechowice Dziedzice Szczegóły
2018-04-26
g. 17:30
091
1SLA 16
UKS Chorzów OSiR Skałka Świętochłowice Szczegóły
2018-04-26
g. 17:30
148
3SLA 22
UKS IV Chorzów TKKF Chorzów Szczegóły
2018-04-26
g. 18:00
1306
LOIV 22
PKS Waluś Konopiska LKS Tęcza Zendek Szczegóły
2018-04-26
g. 18:00
1307
LOIV 22
TTS POLONIA IV Bytom LKS Zgoda Byczyna Jaworzno Szczegóły
2018-04-26
g. 18:00
1308
LOIV 22
KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa UKS Ikar II Mierzęcice Szczegóły
2018-04-26
g. 18:00
1309
LOIV 22
UKS Ikar Mierzęcice MCKS Czeladź Szczegóły
2018-04-26
g. 18:00
078
2SLA 16
UKS Huragan Sosnowiec MDK Ruda Śląska Szczegóły
2018-04-26
g. 18:00
153
3SLA 22
UKS Huragan II Sosnowiec UKTS Sokół Orzesze Szczegóły
2018-04-26
g. 18:30
1428
LOI 18
Talent Sferawent II Cieszyn PKS Olimpijczyk II Gilowice Szczegóły
2018-04-27
g. 17:00
079
2SLA 16
MOSiR Czeladź Bartek II Siemianowice Szczegóły
2018-04-27
g. 17:30
092
1SLA 16
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski UKS Wolej Ruda Śląska Szczegóły
2018-04-27
g. 18:15
077
2SLA 16
LKS 45 Bujaków TKKF Aut Łagisza Będzin Szczegóły

Ostatnio dodane wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-04-20
g. 18:00
1302
2LM 22
LZS Odra Kąty Opolskie MUKS Jedynka Pszów 2:8 Szczegóły
SG:
2018-04-20
g. 18:00
1297
2LK 18
KTS Mysłowice UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2018-04-20
g. 18:00
1301
2LM 22
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KS VIRET CMC Zawiercie 5:5 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2018-04-20
g. 19:00
1304
2LM 22
UKS Huragan Sosnowiec MKS Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-04-19
g. 18:00
1293
LOIV 21
UKS Ikar Mierzęcice KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 10:0 Szczegóły
2018-04-20
g. 18:00
1299
2LK 18
MKS Bruk Śląski Skarbek I Tarnowskie Góry JKTS I Jastrzębie Zdrój 7:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2018-04-10
g. 18:00
086
1SLA 15
UKS Quo Vadis Zabrze OSiR Skałka Świętochłowice 4:6 Szczegóły
2018-04-20
g. 18:00
1296
2LK 18
ULKS Ruch Pniów ATS Cornilleau Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-04-20
g. 18:15
065
2SLA 13
LKS 45 Bujaków OSiR Skałka II Świętochłowice 6:4 Szczegóły
2018-04-19
g. 19:00
W: pozytywna
1292
2LM 22
ATS Ligota Łabędzka AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-04-19
g. 18:00
1295
LOIV 21
TTS POLONIA III Bytom PKS Waluś Konopiska 6:4 Szczegóły
2018-04-19
g. 18:30
1426
LOI 17
Talent Sferawent II Cieszyn LZS 45 Bujaków 5:5 Szczegóły
2018-04-17
g. 17:30
1289
LOIV 21
UKS Ikar II Mierzęcice LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 0:10 Szczegóły
2018-04-19
g. 17:30
W: pozytywna
134
3SLA 20
UKS IV Chorzów UKTS Sokół II Orzesze 9:1 Szczegóły
2018-04-19
g. 17:30
W: pozytywna
076
2SLA 16
UKS III Chorzów Bartek Siemianowice 9:1 Szczegóły
2018-04-18
g. 18:30
1422
LOI 17
LITS Meble Anders III Żywiec UKS Wisła Wiślanie 5:5 Szczegóły
2018-04-18
g. 18:00
1291
2LM 22
SKS Spartakus Gliwice LKS Liswarta Lisów 5:5 Szczegóły
SG: Łukasz Humeniuk
2018-04-18
g. 18:00
1420
LOIII 20
TS Kuźnia Martex II Rybnik KS II Bojanów 3:7 Szczegóły
2018-04-18
g. 18:00
W: pozytywna
093
1SLA 16
UKS Quo Vadis Zabrze UKS II Chorzów 4:6 Szczegóły
2018-04-16
g. 17:30
W: pozytywna
073
1SLA 13
UKS Chorzów UKS II Chorzów 6:4 Szczegóły
2018-04-05
g. 18:00
1234
LOIV 19
KS VIRET CMC Zawiercie II PKS Waluś Konopiska 6:4 Szczegóły
2018-04-11
g. 17:30
074
2SLA 15
Bartek Siemianowice LKS 45 Bujaków 10:0 Szczegóły
2018-04-18
g. 18:00
W: pozytywna
1419
LOIII 20
KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL LKS Rój Żory 3:7 Szczegóły
2018-04-19
g. 17:30
1423
LOI 17
LKS Lesznianka II Leszna Górna LKS Lesznianka III Leszna Górna 4:6 Szczegóły
2018-04-11
g. 17:00
1274
LOIV 20
TTS POLONIA IV Bytom LKS Tęcza Zendek 3:7 Szczegóły