Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego

Ważne informacje

Biuro: 733 555 723 / biuro@slzts.pl
SMS wyniku ligowego: 733 555 723
Wyniki spotkań prosimy przesyłać na adres: protokoly@slzts.pl

Śląski Związek Tenisa Stołowego
ul. Bogucicka 2/1A
40-227 Katowice
NIP 954-118-66-53

Terminarze

2. Liga Kobiet - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
2. Liga Kobiet - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
2. Liga Mężczyzn - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
2. Liga Mężczyzn - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
3. Liga Kobiet - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
3. Liga Kobiet - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
3. Liga Mężczyzn (gr. I) - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
3. Liga Mężczyzn (gr. I) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
3. Liga Mężczyzn (gr. II) - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
3. Liga Mężczyzn (gr. II) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
Liga Okręgowa (gr. I) - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
Liga Okręgowa (gr. I) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
Liga Okręgowa (gr. II) - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
Liga Okręgowa (gr. II) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
Liga Okręgowa (gr. III) - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
Liga Okręgowa (gr. III) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
Liga Okręgowa (gr. IV) - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
Liga Okręgowa (gr. IV) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
Liga Terenowa - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
Liga Terenowa - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
1. Śląska Liga Amatorów - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
1. Śląska Liga Amatorów - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
2. Śląska Liga Amatorów - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
2. Śląska Liga Amatorów - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
3. Śląska Liga Amatorów - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
3. Śląska Liga Amatorów - terminarz
na 1. rundę rozgrywek

Nadchodzące mecze (najbliższych 7 dni)

Data Numer Gospodarz Gość  
2018-02-26
g. 17:30
1053
3LMII 17
KTS Lędziny Talent Sferawent Cieszyn Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2018-02-26
g. 18:00
1054
2LM 16
KS Naprzód Borucin LZS BLYSS Kujakowice Szczegóły
SG:
2018-02-28
g. 17:00
1055
3LMI 17
KKS Kolejarz Gliwice TRS Millenium Myszków Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2018-02-28
g. 18:00
117
2LM 15
MKS Bruk Śląski Skarbek Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-02-28
g. 18:00
1056
3LK 9
UKTS Sokół I Orzesze UKTS Sokół II Orzesze Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2018-02-28
g. 18:00
1057
3LK 9
RKS Cukrownik II Chybie ATS II Cornilleau Gliwice Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2018-02-28
g. 18:00
1058
3LMI 17
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MKS Skarbek II Tarnowskie Góry Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2018-02-28
g. 18:00
1059
3LMI 17
KS Mysław AKS II Mikołów Szczegóły
SG: Sławomir Grzeszczyk
2018-02-28
g. 18:00
1060
3LMI 17
KU AZS UŚ Katowice UKS Wolej Ruda Śląska Szczegóły
SG: Marta Nowak
2018-02-28
g. 18:00
1061
3LMI 17
UKS Feniks Pyskowice MKS Skarbek III Tarnowskie Góry Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-02-28
g. 18:00
1062
3LMII 17
TS Kuźnia MARTEX Rybnik LKS Orzeł Kozy Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-02-28
g. 18:00
1063
3LMII 17
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów KS Bojanów Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-02-28
g. 18:00
1064
3LMII 17
PKS Olimpijczyk Gilowice LKS Lesznianka Leszna Górna Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2018-02-28
g. 18:30
1065
3LK 9
MKS Czechowice Dziedzice MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2018-02-28
g. 18:30
1066
3LMI 17
LKS Grom Złota Dama Poczesna MKS Orkan Chruszczobród Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2018-02-28
g. 19:00
1067
3LMII 17
UKTS Sokół III Orzesze KS Ogniwo Rogoźna Żory Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2018-02-28
g. 19:00
1068
2LM 16
ATS Ligota Łabędzka LZS Chespa Żywocice Szczegóły
SG:
2018-03-01
g. 17:00
1069
3LK 9
KKS Kolejarz Gliwice KU AZS UŚ Katowice Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2018-03-01
g. 17:00
1070
3LMI 17
KS AZS Politechnika Gliwice LKS Strażak Mikołów Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2018-03-01
g. 18:00
1071
LOIV 14
UKS Ikar Mierzęcice TTS POLONIA IV Bytom Szczegóły
2018-03-01
g. 18:00
1072
LOIV 14
PKS Waluś Konopiska KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa Szczegóły
2018-03-01
g. 18:00
1073
LOIV 14
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno TTS POLONIA III Bytom Szczegóły
2018-03-01
g. 18:00
1074
LOIV 14
LKS Tęcza Zendek MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry Szczegóły
2018-03-01
g. 18:00
1075
3LMII 17
ULKTS Pszczyna LKS Pogórze Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2018-03-02
g. 17:30
1076
LOIV 14
MCKS Czeladź KS VIRET CMC Zawiercie II Szczegóły
2018-03-02
g. 17:30
1078
2LM 16
MUKS Jedynka Pszów SKS Spartakus Gliwice Szczegóły
SG:
2018-03-02
g. 18:00
1079
3LMII 17
LUKS Węgierska Górka UKTS Sokół IV Orzesze Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2018-03-02
g. 18:00
1080
3LMII 17
RKS Cukrownik Chybie LITS Meble Anders II Żywiec Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2018-03-02
g. 18:00
1081
2LK 12
ULKS Ruch Pniów JKTS I Jastrzębie Zdrój Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-03-02
g. 18:00
1082
2LK 12
MKS Bruk Śląski Skarbek I Tarnowskie Góry MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2018-03-02
g. 18:00
1083
2LK 12
KU AZS AJD II Częstochowa KTS Mysłowice Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2018-03-02
g. 18:00
1084
2LK 12
PSKS Beskidy Bielsko Biała ULKTS Pszczyna Szczegóły
SG: Grzegorz Blachura
2018-03-02
g. 18:00
1085
2LM 16
KS VIRET CMC Zawiercie UKTS Sokół II Orzesze Szczegóły
SG:
2018-03-02
g. 18:00
1086
2LM 16
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKS Huragan Sosnowiec Szczegóły
SG:
2018-03-02
g. 18:00
1087
2LM 16
MKS Czechowice-Dziedzice MKS Bruk Śląski Skarbek Tarnowskie Góry Szczegóły
SG:
2018-03-02
g. 18:00
1088
2LM 16
AKS Mikołów LZS Odra Kąty Opolskie Szczegóły
SG:
2018-03-02
g. 18:00
1089
2LM 16
LKS Liswarta Lisów LITS Meble Anders Żywiec Szczegóły
SG:
2018-03-02
g. 19:00
1090
2LK 12
UKS Huragan Sosnowiec ATS Cornilleau Gliwice Szczegóły
SG:

Ostatnio dodane wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-02-23
g. 18:00
1052
LT 8
LKS Naprzód II Żernica LKS Wilki II Wilcza 4:6 Szczegóły
2018-02-22
g. 18:00
1033
LOIV 13
TTS POLONIA III Bytom MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
2018-02-22
g. 18:30
1047
LOI 10
KTS II Lędziny Talent Sferawent II Cieszyn 8:2 Szczegóły
2018-02-23
g. 18:00
1051
3LMII 16
LUKS Węgierska Górka KTS Lędziny 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2018-02-23
g. 18:00
1050
3LK 8
KU AZS UŚ Katowice RKS Cukrownik II Chybie 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Luksa
2018-02-16
g. 17:15
092
3SLA 14
MORiS II Chorzów ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice 10:0 Szczegóły
2018-02-21
g. 18:00
1023
LOIII 14
KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL TS Kuźnia Martex II Rybnik 5:5 Szczegóły
2018-02-23
g. 17:30
1048
LOIV 13
MCKS Czeladź TTS POLONIA IV Bytom 10:0 Szczegóły
2018-02-22
g. 18:00
1036
3LMII 16
ULKTS Pszczyna RKS Cukrownik Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2018-02-22
g. 18:00
1041
LOIII 14
MOSIR Łaziska Górne LKS Czarni II Gorzyce 8:2 Szczegóły
2018-02-22
g. 18:00
1042
LOII 14
ULKS Ruch Pniów LKS Wilki Wilcza 3:7 Szczegóły
2018-02-21
g. 18:00
1025
LOII 14
UKS Feniks II Pyskowice ATS Cornilleau Gliwice 5:5 Szczegóły
2018-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
1044
LOII 14
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno 3:7 Szczegóły
2018-02-22
g. 18:00
1035
LOIV 13
KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa KS VIRET CMC Zawiercie II 8:2 Szczegóły
2018-02-22
g. 18:00
1038
LOIII 14
KS Ogniwo II Rogoźna Żory LKS Rój Żory 5:5 Szczegóły
2018-02-21
g. 18:00
1021
3LMII 16
LKS Lesznianka Leszna Górna LITS Meble Anders II Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2018-02-22
g. 18:00
1039
LOIII 14
UGKS Sokół Zebrzydowice TS Kuźnia Martex III Rybnik 7:3 Szczegóły
2018-02-22
g. 17:30
1031
LOI 10
LKS Lesznianka III Leszna Górna LITS Meble Anders III Żywiec 10:0 Szczegóły
2018-02-21
g. 17:45
1010
LOIII 14
LKS Czarni I Gorzyce MUKS Jedynka II Pszów 7:3 Szczegóły
2018-02-22
g. 17:30
1032
LOI 10
LKS Lesznianka II Leszna Górna LZS 45 Bujaków 4:6 Szczegóły
2018-02-21
g. 18:00
1022
LOI 10
PKS Olimpijczyk II Gilowice UKS Wisła Wiślanie 5:5 Szczegóły
2018-02-21
g. 17:30
1009
LOII 14
LKS Naprzód Żernica UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 7:3 Szczegóły
2018-02-22
g. 18:00
1043
LOII 14
LKS Naprzód Świbie ATS II Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
2018-02-20
g. 17:30
1008
LOIV 13
UKS Ikar II Mierzęcice UKS Ikar Mierzęcice 0:10 Szczegóły
2018-02-21
g. 18:00
1014
3LMI 16
MKS Orkan Chruszczobród UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
SG: Leszek Tarapacz