Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego

Ważne informacje

Wydział Rozgrywek:
607 442 978 / wr@slzts.pl
Kontakt i nadawanie loginów: wr@slzts.pl
Wyniki spotkań prosimy przesyłać na adres: protokoly@slzts.pl

Śląski Związek Tenisa Stołowego
 
ul. Partyzantów 25
44-113 Gliwice
NIP: 954-118-66-53

Rankingi na sezon 2022/2023 - 2. runda

2. Liga Kobiet - ranking
na 2. rundę rozgrywek - nowe
2. Liga Mężczyzn (gr. A) - ranking
na 2. rundę rozgrywek - nowe
2. Liga Mężczyzn (gr. B) - ranking
na 2. rundę rozgrywek - nowe

Rankingi na sezon 2022/2023 - 1. runda

2. Liga Kobiet - ranking
na 1. rundę rozgrywek
2. Liga Mężczyzn (gr. A) - ranking
na 1. rundę rozgrywek
2. Liga Mężczyzn (gr. B) - ranking
na 1. rundę rozgrywek

Terminarze na sezon 2022/2023 - 2. runda

2. Liga Kobiet - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
2. Liga Mężczyzn (gr. A) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
2. Liga Mężczyzn (gr. B) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
3. Liga Mężczyzn (gr. I) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
3. Liga Mężczyzn (gr. II) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
3. Liga Mężczyzn (gr. III) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
3. Liga Mężczyzn (gr. IV) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
4. Liga Mężczyzn (gr. I) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
4. Liga Mężczyzn (gr. II) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
4. Liga Mężczyzn (gr. III) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
4. Liga Mężczyzn (gr. IV) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
1. Śląska Liga Amatorów
- terminarz na 1. rundę rozgrywek - wkrótce
2. Śląska Liga Amatorów
- terminarz na 1. rundę rozgrywek - wkrótce
3. Śląska Liga Amatorów (gr. I)
- terminarz na 1. rundę rozgrywek - wkrótce
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
- terminarz na 1. rundę rozgrywek - wkrótce

Terminarze na sezon 2022/2023 - 1. runda

2. Liga Kobiet - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
2. Liga Mężczyzn (gr. A) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
2. Liga Mężczyzn (gr. B) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
3. Liga Mężczyzn (gr. I) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
3. Liga Mężczyzn (gr. II) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
3. Liga Mężczyzn (gr. III) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
3. Liga Mężczyzn (gr. IV) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
4. Liga Mężczyzn (gr. I) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
4. Liga Mężczyzn (gr. II) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
4. Liga Mężczyzn (gr. III) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
4. Liga Mężczyzn (gr. IV) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
1. Śląska Liga Amatorów
- terminarz na 1. rundę rozgrywek
2. Śląska Liga Amatorów
- terminarz na 1. rundę rozgrywek
3. Śląska Liga Amatorów (gr. I)
- terminarz na 1. rundę rozgrywek
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
- terminarz na 1. rundę rozgrywek

Nadchodzące mecze (7 dni)

Data Numer Gospodarz Gość  
2023-02-08
g. 17:30
48
10
STS Żernica LKS Naprzód Świbie Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2023-02-08
g. 17:30
48
10
LKS Wilki II Wilcza MUKS Czerwionka Leszczyny Szczegóły
SG:
2023-02-08
g. 18:00
100
15
KS Mysław Mysłowice LZS Blyss Kujakowice Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2023-02-08
g. 18:00
77
13
LUKS Węgierska Górka KTS IV Gliwice Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2023-02-08
g. 18:00
46
10
GKS Gwarek Ornontowice KS Naprzód II Borucin Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-02-08
g. 18:00
47
10
JKTS Jastrzębie Zdrój MKS Tajfun Kuźnia Raciborska Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2023-02-08
g. 18:00
49
10
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKTS Sokół II Orzesze Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2023-02-08
g. 18:00
48
10
MCKS Czeladź LKS Grom Złota Dama Poczesna Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2023-02-08
g. 18:00
50
10
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice UKS Ikar Mierzęcice Szczegóły
SG: Marek Wolny
2023-02-08
g. 18:00
49
10
TTS Polonia II Bytom ULKS Tajfun Ligota Łabędzka Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2023-02-08
g. 18:00
49
10
KRS TKKF Sportowiec Częstochowa GLKS LOT Konopiska Szczegóły
SG: Tomasz Zajko
2023-02-08
g. 18:00
46
10
KS Ogniwo Rogoźna Żory ALTS Poczesna Szczegóły
SG:
2023-02-08
g. 18:00
47
10
UKS Huragan Sosnowiec UKS II Chorzów Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2023-02-08
g. 18:30
49
10
MKS III Czechowice-Dziedzice LKS Pogórze Szczegóły
SG: Krzysztof Gacek
2023-02-08
g. 18:30
74
13
ULKTS III Pszczyna LITS Meble Anders III Żywiec Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2023-02-08
g. 18:30
53
11
AKS II Mikołów GKS Gwarek II Ornontowice Szczegóły
SG: Sabina Durak
2023-02-08
g. 19:00
75
13
GUKS Byczyna Progress Engineering Team MKS II Czechowice-Dziedzice Szczegóły
SG:
2023-02-08
g. 19:00
47
10
UKS Solver Wolej Ruda Śląska KTS V Gliwice Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2023-02-09
g. 17:00
75
13
Fundacja Talent II Cieszyn Fundacja Talent III Cieszyn Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2023-02-09
g. 17:00
38
10
TKKF Aut Łagisza Będzin KS Viret CMC II Zawiercie Szczegóły
SG:
2023-02-09
g. 17:30
47
10
LKS Wilki II Wilcza AKS II Mikołów Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2023-02-09
g. 17:30
50
10
LKS Wilki Wilcza Schodbud Mysłowice Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2023-02-09
g. 18:00
50
10
KTS II Lędziny KS Mysław II Mysłowice Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2023-02-09
g. 18:00
47
10
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Huragan Sosnowiec Szczegóły
SG: Mariusz Baranowski
2023-02-09
g. 18:00
49
10
KU AZS UJD Częstochowa MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2023-02-09
g. 18:00
76
13
LKS Lesznianka III Leszna Górna LKS Lesznianka II Leszna Górna Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2023-02-09
g. 18:00
46
10
LKS Strażak III Mikołów KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-02-09
g. 18:00
50
10
GUKS Lider Piece MUKS Czerwionka Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2023-02-09
g. 18:00
47
10
UKS Huragan III Sosnowiec UKS Energia II Siewierz Szczegóły
SG: Szymon Matonia
2023-02-09
g. 18:00
48
10
KS Spin AZS II Częstochowa LKS Zgoda Byczyna Jaworzno Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2023-02-09
g. 18:00
47
10
UKS III Chorzów UKS Wolej Solver III Ruda Śląska Szczegóły
SG:
2023-02-09
g. 19:00
46
10
SKS Unia Kalety UKS Energia Siewierz Szczegóły
SG: Eugeniusz Płonka
2023-02-09
g. 19:00
49
10
KS TTT Tajfun Tychy LKS Strażak II Mikołów Szczegóły
SG: Adrian Rząsa
2023-02-09
g. 19:00
48
10
UKTS Sokół Orzesze UKS Wolej II Solver Ruda Śląska Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2023-02-10
g. 17:00
47
10
TKKF Bartek Siemianowice TKKF Chorzów Szczegóły
SG:
2023-02-10
g. 17:00
49
10
TKKF II Chorzów KTS II Gliwice Szczegóły
SG:
2023-02-10
g. 17:30
99
15
KS Viret CMC Zawiercie MUKS Jedynka Pszów Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2023-02-10
g. 17:30
50
10
UKS Ikar II Mierzęcice UKS Huragan II Sosnowiec Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2023-02-10
g. 18:00
32
8
RKS Cukrownik Chybie JKTS III Jastrzębie Zdrój Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2023-02-10
g. 18:00
98
15
UKTS Sokół Orzesze LITS Meble Anders Żywiec Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2023-02-10
g. 18:00
101
15
KS Naprzód Borucin MKS Czechowice-Dziedzice Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2023-02-10
g. 18:00
103
15
UKS Logisters Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LKS Gwiazda Seger Skrzyszów Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2023-02-10
g. 18:00
47
10
ULKTS II Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec Szczegóły
SG: Jacek Rus
2023-02-10
g. 18:00
48
10
KS Bojanów LKS Rój Żory Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2023-02-10
g. 18:00
72
13
MKS IV Czechowice-Dziedzice UKS Wiślańskie Orły Wisła Szczegóły
SG: Aneta Budka
2023-02-10
g. 18:00
73
13
TKKF Gronicek Jeleśnia PKS Olimpijczyk Gilowice Szczegóły
SG: Agnieszka Łoboz
2023-02-10
g. 18:00
48
10
GKS Gwarek II Ornontowice MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-02-10
g. 18:00
39
10
Spartakus Katowice UKS Huragan II Sosnowiec Szczegóły
SG:
2023-02-10
g. 18:30
102
15
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KTS II Gliwice Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2023-02-10
g. 19:00
31
8
KTS II Gliwice UKS Energia Siewierz Szczegóły
SG: Anna Rusin
2023-02-10
g. 19:00
74
13
LZS Chespa Żywocice UKS Feniks Pyskowice Szczegóły
SG:
2023-02-10
g. 19:00
76
13
KTS III Wolf Gliwice AKS Mikołów Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2023-02-10
g. 19:00
50
10
KTS VI Gliwice LKS Młodość Rudno Szczegóły
SG: Piotr Bittmann
2023-02-10
g. 19:00
46
10
SKS Unia II Kalety MKS Siemianowiczanka Szczegóły
SG: Krzysztof Zalc
2023-02-10
g. 19:30
30
8
KU AZS UJD II Częstochowa JKTS II Jastrzębie Zdrój Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2023-02-13
g. 17:30
54
11
TKKF Michałek Sławków UKTS Sokół Orzesze Szczegóły
SG: Waldemar Glanowski
2023-02-13
g. 18:00
54
11
UKS Huragan Sosnowiec MCKS Czeladź Szczegóły
SG: Szymon Matonia
2023-02-13
g. 18:00
52
11
GLKS LOT Konopiska UKS Huragan II Sosnowiec Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2023-02-14
g. 17:30
42
11
Słowian Katowice TKKF Aut Łagisza Będzin Szczegóły
SG:
2023-02-14
g. 17:45
51
11
KTS Gliwice TKKF Chorzów Szczegóły
SG:
2023-02-14
g. 18:00
52
11
LKS Strażak II Mikołów TKKF Bartek Siemianowice Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-02-14
g. 18:30
109
16
LITS Meble Anders Żywiec KS Viret CMC Zawiercie Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2023-02-14
g. 18:30
55
11
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Energia Siewierz Szczegóły
SG: Marek Żołnierczyk
2023-02-14
g. 18:30
41
11
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza Bartek Quatrro Team Siemianowice Szczegóły
SG: Mariusz Baranowski
2023-02-15
g. 17:00
54
11
LKS Rój Żory MKS Tajfun Kuźnia Raciborska Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2023-02-15
g. 17:00
81
14
UKS Wiślańskie Orły Wisła LUKS II Węgierska Górka Szczegóły
SG: Witold Nowakowski
2023-02-15
g. 17:30
35
9
UKS Energia Siewierz JKTS II Jastrzębie Zdrój Szczegóły
SG: Adam Duch
2023-02-15
g. 17:30
53
11
STS Żernica TTS Polonia II Bytom Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2023-02-15
g. 17:30
32
8
STS II Żernica LKS Naprzód II Świbie Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2023-02-15
g. 17:45
55
11
LKS Pogórze LITS Meble Anders II Żywiec Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2023-02-15
g. 18:00
81
14
LUKS Węgierska Górka KTS III Wolf Gliwice Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2023-02-15
g. 18:00
51
11
GKS Gwarek Ornontowice LKS Wilki Wilcza Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-02-15
g. 18:00
54
11
LKS Naprzód Świbie UKS Solver Wolej Ruda Śląska Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2023-02-15
g. 18:00
44
11
UKS Huragan II Sosnowiec Piast II Ożarowice Szczegóły
SG:
2023-02-15
g. 18:30
29
8
MKS Czechowice Dziedzice UKTS Sokół Orzesze Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2023-02-15
g. 18:30
108
16
KS Mysław Mysłowice MUKS Jedynka Pszów Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2023-02-15
g. 18:30
82
14
AKS Mikołów GUKS Byczyna Progress Engineering Team Szczegóły
SG: Sabina Durak
2023-02-15
g. 18:30
52
11
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2023-02-15
g. 18:30
78
14
LITS Meble Anders III Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2023-02-15
g. 19:00
52
11
LKS Młodość Rudno ULKS Tajfun Ligota Łabędzka Szczegóły
SG: Henryk Nowak

Ostatnie wyniki (7 dni)

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-02-07
g. 18:00
78
13
MOSIR Łaziska Górne ULKTS Pszczyna 0:10 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2023-02-07
g. 19:00
73
13
LZS ISMe Zakrzów LZS Odra Kąty Opolskie 2:8 Szczegóły
SG:
2023-02-06
g. 18:00
48
10
LKS Orzeł Kozy Fundacja Talent Cieszyn 0:10 Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2023-02-07
g. 17:30
50
10
LKS Wilki Wilcza MUKS Jedynka II Pszów 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2023-02-09
g. 17:30
49
10
Piast Ożarowice TKKF Michałek Sławków 0:10 Szczegóły
SG: Krzysztof Koźluk
2023-02-06
g. 18:00
50
10
TKKF IV Chorzów UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 1:9 Szczegóły
SG:
2023-02-07
g. 18:30
37
10
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza TRS Millenium Myszków 0:10 Szczegóły
SG: Mariusz Baranowski
2023-02-06
g. 18:00
46
10
TKKF III Chorzów AKS Mikołów 10:0 Szczegóły
SG:
2023-02-06
g. 19:00
40
10
Piast II Ożarowice Słowian Katowice 8:2 Szczegóły
SG:
2023-02-03
g. 19:00
67
12
LZS ISMe Zakrzów ULKTS Pszczyna 0:10 Szczegóły
SG: Roman Frank
2023-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
92
14
UKTS Sokół Orzesze UKS Logisters Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2023-02-03
g. 17:30
W: pozytywna
96
14
KS Viret CMC Zawiercie LZS Blyss Kujakowice 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2023-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
72
12
LZS Odra Kąty Opolskie LZS Chespa Żywocice 6:4 Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
2023-02-03
g. 19:00
W: pozytywna
93
14
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KTS II Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2023-02-03
g. 18:30
W: pozytywna
94
14
MKS Czechowice-Dziedzice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Marcin Walczyk
2023-02-03
g. 17:30
W: pozytywna
97
14
MUKS Jedynka Pszów LITS Meble Anders Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2023-02-03
g. 19:00
W: pozytywna
69
12
KTS IV Gliwice AKS Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Bittmann
2023-02-03
g. 18:30
W: pozytywna
70
12
MKS II Czechowice-Dziedzice KTS III Wolf Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2023-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
71
12
UKS Feniks Pyskowice GUKS Byczyna Progress Engineering Team 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2023-02-02
g. 17:00
W: pozytywna
68
12
Fundacja Talent III Cieszyn ULKTS III Pszczyna 1:9 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2023-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
69
12
PKS Olimpijczyk Gilowice LITS Meble Anders III Żywiec 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2023-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
70
12
TKKF Gronicek Jeleśnia UKS Wiślańskie Orły Wisła 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Mrowiec
2023-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
67
12
LKS Lesznianka II Leszna Górna Fundacja Talent II Cieszyn 1:9 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2023-02-09
g. 19:00
46
10
SKS Unia Kalety UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Płonka
2023-02-08
g. 18:00
100
15
KS Mysław Mysłowice LZS Blyss Kujakowice -:- Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2023-02-08
g. 19:00
75
13
GUKS Byczyna Progress Engineering Team MKS II Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
SG:
2023-02-08
g. 18:00
77
13
LUKS Węgierska Górka KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2023-02-07
g. 18:00
46
10
KTS I Lędziny LKS Lesznianka Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2023-02-08
g. 18:30
49
10
MKS III Czechowice-Dziedzice LKS Pogórze -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Gacek
2023-02-09
g. 18:00
50
10
KTS II Lędziny KS Mysław II Mysłowice -:- Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2023-02-08
g. 18:00
46
10
GKS Gwarek Ornontowice KS Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-02-08
g. 18:00
47
10
JKTS Jastrzębie Zdrój MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2023-02-08
g. 18:00
49
10
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2023-02-09
g. 18:00
47
10
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Mariusz Baranowski
2023-02-08
g. 18:00
48
10
MCKS Czeladź LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2023-02-09
g. 18:00
49
10
KU AZS UJD Częstochowa MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2023-02-08
g. 18:00
50
10
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Marek Wolny
2023-02-08
g. 19:00
47
10
UKS Solver Wolej Ruda Śląska KTS V Gliwice -:- Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2023-02-08
g. 17:30
48
10
STS Żernica LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2023-02-08
g. 18:00
49
10
TTS Polonia II Bytom ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2023-02-08
g. 18:30
74
13
ULKTS III Pszczyna LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2023-02-09
g. 17:00
75
13
Fundacja Talent II Cieszyn Fundacja Talent III Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2023-02-09
g. 18:00
76
13
LKS Lesznianka III Leszna Górna LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2023-02-09
g. 18:00
46
10
LKS Strażak III Mikołów KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-02-09
g. 17:30
47
10
LKS Wilki II Wilcza AKS II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2023-02-09
g. 19:00
49
10
KS TTT Tajfun Tychy LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Adrian Rząsa
2023-02-09
g. 18:00
50
10
GUKS Lider Piece MUKS Czerwionka -:- Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2023-02-08
g. 18:30
53
11
AKS II Mikołów GKS Gwarek II Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Sabina Durak
2023-02-09
g. 18:00
47
10
UKS Huragan III Sosnowiec UKS Energia II Siewierz -:- Szczegóły
SG: Szymon Matonia
2023-02-09
g. 18:00
48
10
KS Spin AZS II Częstochowa LKS Zgoda Byczyna Jaworzno -:- Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2023-02-08
g. 18:00
49
10
KRS TKKF Sportowiec Częstochowa GLKS LOT Konopiska -:- Szczegóły
SG: Tomasz Zajko
2023-02-08
g. 18:00
46
10
KS Ogniwo Rogoźna Żory ALTS Poczesna -:- Szczegóły
SG:
2023-02-08
g. 18:00
47
10
UKS Huragan Sosnowiec UKS II Chorzów -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2023-02-07
g. 18:00
48
10
UKS Chorzów UKS Wolej Solver Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG: Sebastian Krupa
2023-02-09
g. 17:30
50
10
LKS Wilki Wilcza Schodbud Mysłowice -:- Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2023-02-09
g. 19:00
48
10
UKTS Sokół Orzesze UKS Wolej II Solver Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2023-02-07
g. 18:30
50
10
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KS Viret CMC Zawiercie -:- Szczegóły
SG:
2023-02-09
g. 18:00
47
10
UKS III Chorzów UKS Wolej Solver III Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2023-02-08
g. 17:30
48
10
LKS Wilki II Wilcza MUKS Czerwionka Leszczyny -:- Szczegóły
SG:
2023-02-09
g. 17:00
38
10
TKKF Aut Łagisza Będzin KS Viret CMC II Zawiercie -:- Szczegóły
SG: