Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LITS Meble Anders Żywiec
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Mika
502-513-345
Osoba odpowiedzialna:
Adam Jurasz
504-207-229
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03813 Waldemar Pal Polska 12.09.1986 27 10 81:30
03816 Łukasz Pietraszko Polska 24.06.1989 24 8 72:24
03817 Dominik Pniaczek Polska 20.03.1999 13 9 26:18
03828 Filip Rułka Polska 24.08.2003 7 11 15:25
03811 Dominik Kufel Polska 25.08.1979 7 15 15:31
03819 Bartosz Sobel Polska 26.04.2001 1 5 3:13
03807 Adam Gajewski Polska 13.07.1973 0 0 0:0
03815 Grzegorz Pieronek Polska 18.04.1964 0 0 0:0
03810 Michał Krutak Polska 05.08.1989 0 0 0:0
03818 Jerzy Schreiber Polska 14.06.1948 0 2 0:4
03809 Wojciech Kobza Polska 31.07.1972 0 4 0:10
03827 Karol Kufel Polska 02.08.2008 0 4 0:8
03808 Adam Jurasz Polska 15.12.1967 0 15 0:33
03812 Tomasz Mika Polska 19.02.1989 0 6 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-28
g. 18:00
W: negatywna
006
2LM 1
LZS BLYSS Kujakowice LITS Meble Anders Żywiec 10:0 Szczegóły
SG:
2018-09-14
g. 18:30
W: pozytywna
014
2LM 2
LITS Meble Anders Żywiec UKTS Sokół I Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2018-09-21
g. 18:00
W: pozytywna
023
2LM 3
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LITS Meble Anders Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2018-10-12
g. 18:30
W: negatywna
033
2LM 4
LITS Meble Anders Żywiec TTS II Bytom 0:10 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2018-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
040
2LM 5
KS Naprzód Borucin LITS Meble Anders Żywiec 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
052
2LM 6
LITS Meble Anders Żywiec UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2018-11-05
g. 19:15
W: pozytywna
057
2LM 7
Kadra Juniorów LITS Meble Anders Żywiec 1:9 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-11-09
g. 18:30
W: pozytywna
071
2LM 8
LITS Meble Anders Żywiec TS Kuźnia Martex Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2018-11-16
g. 18:30
W: pozytywna
074
2LM 9
LZS Odra Kąty Opolskie LITS Meble Anders Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2018-12-21
g. 17:30
W: pozytywna
108
2LM 12
MUKS Jedynka Pszów LITS Meble Anders Żywiec 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-01-18
g. 18:30
W: pozytywna
110
2LM 13
LITS Meble Anders Żywiec KTS Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-01-04
g. 19:00
W: pozytywna
125
2LM 14
MKS Czechowice-Dziedzice LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2019-01-11
g. 18:30
W: pozytywna
129
2LM 15
LITS Meble Anders Żywiec KS Mysław 2:8 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2019-01-25
g. 18:30
W: pozytywna
139
2LM 16
LITS Meble Anders Żywiec UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2019-02-01
g. 18:30
W: pozytywna
151
2LM 17
AKS Mikołów LITS Meble Anders Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec
2019-03-15
g. 18:30
W: pozytywna
006
2LM 18
LITS Meble Anders Żywiec Kadra Juniorów 1:9 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2019-03-20
g. 19:00
W: pozytywna
014
2LM 19
UKS Huragan Sosnowiec LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2019-04-09
g. 18:00
W: pozytywna
022
2LM 20
LITS Meble Anders Żywiec AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-04-05
g. 18:30
W: pozytywna
030
2LM 21
LITS Meble Anders Żywiec MUKS Jedynka Pszów 4:6 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2019-04-12
g. 18:30
W: pozytywna
038
2LM 22
LITS Meble Anders Żywiec MKS Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2019-04-26
g. 18:30
W: pozytywna
046
2LM 23
LITS Meble Anders Żywiec LZS Odra Kąty Opolskie 8:2 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2019-05-08
g. 18:00
W: pozytywna
053
2LM 24
KS Mysław LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: ? Tomecki