Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 16 32 127:33
2. TTS II Bytom 16 29 123:37
3. LZS BLYSS Kujakowice 16 27 110:50
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 16 25 106:54
5. KS Naprzód Borucin 16 21 99:61
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 17 17 89:81
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 15 17 75:75
8. UKTS Sokół I Orzesze 16 15 77:83

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 16 15 83:77
2. KS Mysław 16 15 78:82
3. LITS Meble Anders Żywiec 16 14 68:92
4. MUKS Jedynka Pszów 15 9 50:100
5. UKS Huragan Sosnowiec 15 6 36:114
6. Kadra Juniorów 16 5 48:112
7. AKS Mikołów 16 5 46:114
8. LZS Odra Kąty Opolskie 16 2 55:105

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Marek Kądziela
(KTS Gliwice)
32 30 2 94% 90:6
2. Daniel Michael
(KS Naprzód Borucin)
32 29 3 91% 87:9
3. Adrian Myszewski
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
32 26 6 81% 78:14
4. Marcin Balcerzak
(TTS II Bytom)
31 27 4 87% 77:12
5. Jakub Załuski
(LZS BLYSS Kujakowice)
31 25 6 81% 75:18
6. Michał Galas
(LZS BLYSS Kujakowice)
30 24 6 80% 72:18
7. Mateusz Kalinowski
(KS Mysław)
32 24 8 75% 72:24
8. Dariusz Wróbel
(TTS II Bytom)
30 25 5 83% 71:15
9. Grzegorz Iwaniuk
(LZS Odra Kąty Opolskie)
32 30 2 94% 67:5
10. Adam Ramenda
(MKS Czechowice-Dziedzice)
32 20 12 63% 60:36
11. Sebastian Lubaś
(KTS Gliwice)
32 29 3 91% 59:7
12. Bartosz Kwodawski
(KTS Gliwice)
32 20 12 63% 58:36
13. Błażej Cioch
(MKS Czechowice-Dziedzice)
32 18 14 56% 54:42
14. Waldemar Pal
(LITS Meble Anders Żywiec)
26 17 9 65% 51:27
15. Artur Szołtysek
(UKTS Sokół I Orzesze)
30 17 13 57% 51:39
16. Adrian Eliasz
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
31 25 6 81% 50:12
17. Łukasz Pietraszko
(LITS Meble Anders Żywiec)
22 16 6 73% 48:18
18. Jakub Stecyszyn
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
32 17 15 53% 48:44
19. Mariusz Zwoliński
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
34 16 18 47% 48:54
20. Mateusz Trela
(TTS II Bytom)
26 23 3 88% 46:6
21. Leszek Prudel
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
34 22 12 65% 46:28
22. Rafał Dworakowski
(KS Naprzód Borucin)
32 15 17 47% 45:51
23. Mirosław Piecowski
(KS Naprzód Borucin)
30 22 8 73% 44:16
24. Krzesimir Kleszcz
(LZS BLYSS Kujakowice)
31 21 10 68% 42:20
25. Dariusz Steuer
(KTS Gliwice)
32 21 11 66% 42:22
26. Marek Bartusik
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
28 19 9 68% 42:24
27. Jacek Przewłocki
(UKTS Sokół I Orzesze)
32 14 18 44% 42:54
28. Paweł Rozwadowski
(KS Mysław)
28 20 8 71% 41:18
29. Sebastian Baran
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
28 14 14 50% 40:38
30. Jakub Woźniak
(UKTS Sokół I Orzesze)
32 18 14 56% 37:29
31. Mateusz Lasota
(KS Naprzód Borucin)
32 18 14 56% 36:28
32. Mateusz Klimczok
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
22 12 10 55% 36:30
33. Szymon Skop
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
24 12 12 50% 36:36
34. Oliwier Gwizdon
(KS Mysław)
31 16 15 52% 35:31
35. Szymon Twardowski
(TTS II Bytom)
28 17 11 61% 34:20
36. Dawid Grabski
(MKS Czechowice-Dziedzice)
31 16 15 52% 33:30
37. Wojciech Głuszek
(LZS BLYSS Kujakowice)
29 15 14 52% 30:28
38. Krzysztof Gumiński
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
34 15 19 44% 30:38
39. Marek Kowol
(MUKS Jedynka Pszów)
30 10 20 33% 30:60
40. Przemysław Korzec
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
15 12 3 80% 27:6
41. Stanisław Szydło
(UKS Huragan Sosnowiec)
25 9 16 36% 27:48
42. Mateusz Kempa
(MUKS Jedynka Pszów)
26 9 17 35% 27:51
43. Aleksander Lilien
(Kadra Juniorów)
30 9 21 30% 27:63
44. Maciej Chorąży
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
28 13 15 46% 26:32
45. Ksawery Ziętara
(AKS Mikołów)
32 13 19 41% 26:40
46. Marek Tkocz
(UKTS Sokół I Orzesze)
22 12 10 55% 24:20
47. Szymon Radło
(Kadra Juniorów)
23 11 12 48% 24:26
48. Łukasz Borek
(MUKS Jedynka Pszów)
24 12 12 50% 24:27
49. Krzysztof Pawłowski
(Kadra Juniorów)
28 8 20 29% 22:60
50. Kamil Durak
(AKS Mikołów)
32 7 25 22% 21:75
51. Dominik Pniaczek
(LITS Meble Anders Żywiec)
16 10 6 63% 20:12
52. Piotr Brożek
(AKS Mikołów)
32 7 25 22% 20:74
53. Aleksander Szydło
(UKS Huragan Sosnowiec)
17 9 8 53% 18:18
54. Szymon Święcicki
(MUKS Jedynka Pszów)
25 9 16 36% 18:32
55. Piotr Struś
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
17 9 8 53% 17:15
56. Jakub Papała
(AKS Mikołów)
31 8 23 26% 16:46
57. Dominik Kufel
(LITS Meble Anders Żywiec)
22 7 15 32% 15:31
58. Michał Minda
(UKS Huragan Sosnowiec)
28 5 23 18% 15:69
59. Michał Łysakowski
(TTS II Bytom)
13 7 6 54% 14:14
60. Michał Gawlas
(MKS Czechowice-Dziedzice)
9 6 3 67% 12:6
61. Paweł Wróbel
(MKS Czechowice-Dziedzice)
22 6 16 27% 12:32
62. Mateusz Burkacki
(LZS Odra Kąty Opolskie)
31 4 27 13% 12:81
63. Kamil Czapla
(Kadra Juniorów)
17 5 12 29% 11:24
64. Krzysztof Pacek
(LZS Odra Kąty Opolskie)
30 5 25 17% 10:50
65. Filip Rułka
(LITS Meble Anders Żywiec)
6 3 3 50% 6:8
66. Piotr Gerlic
(LZS BLYSS Kujakowice)
6 2 4 33% 6:9
67. Jurij Fomin
(KS Mysław)
9 3 6 33% 6:13
68. Michał Skórski
(UKS Huragan Sosnowiec)
26 3 23 12% 6:48
69. Mateusz Matejczyk
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 2 0 100% 4:0
70. Marcin Lasota
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
2 2 0 100% 4:0
71. Dominik Idaczyk
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
4 2 2 50% 4:4
72. Adrian Fabiś
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
4 2 2 50% 4:5
73. Kacper Rusin
(Kadra Juniorów)
8 2 6 25% 4:12
74. Sebastian Bąk
(LZS Odra Kąty Opolskie)
11 2 9 18% 4:22
75. Bartosz Sobel
(LITS Meble Anders Żywiec)
4 1 3 25% 3:9
76. Kamil Bajer
(KS Mysław)
18 1 17 6% 3:50
77. Paweł Polok
(MKS Czechowice-Dziedzice)
2 1 1 50% 2:2
78. Filip Rułka
(Kadra Juniorów)
8 1 7 13% 2:14
79. Adam Babicz
(UKS Huragan Sosnowiec)
15 1 14 7% 2:31
80. Paweł Pacek
(LZS Odra Kąty Opolskie)
24 1 23 4% 2:67
81. Mikołaj Mirek
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
1 0 1 0% 0:2
82. Marek Płóciennik
(LZS BLYSS Kujakowice)
1 0 1 0% 0:2
83. Łukasz Kochańczyk
(AKS Mikołów)
1 0 1 0% 0:2
84. Jakub Kaczmarek
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
85. Marek Ciemienga
(KS Naprzód Borucin)
2 0 2 0% 0:4
86. Jerzy Schreiber
(LITS Meble Anders Żywiec)
2 0 2 0% 0:4
87. Piotr Czyrnia
(UKTS Sokół I Orzesze)
2 0 2 0% 0:4
88. Sebastian Mrozik
(UKTS Sokół I Orzesze)
2 0 2 0% 0:4
89. Jakub Jęsiek
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
90. Grzegorz Czornik
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
91. Jakub Skorupa
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
92. Piotr Przewłocki
(UKTS Sokół I Orzesze)
2 0 2 0% 0:4
93. Marcin Smakowski
(UKTS Sokół I Orzesze)
2 0 2 0% 0:4
94. Wiktor Podsadniak
(UKS Huragan Sosnowiec)
3 0 3 0% 0:6
95. Adam Piątek
(UKTS Sokół I Orzesze)
4 0 4 0% 0:8
96. Tomasz Mika
(LITS Meble Anders Żywiec)
4 0 4 0% 0:8
97. Karol Kufel
(LITS Meble Anders Żywiec)
4 0 4 0% 0:9
98. Mikołaj Adamczyk
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
4 0 4 0% 0:10
99. Wojciech Kobza
(LITS Meble Anders Żywiec)
4 0 4 0% 0:10
100. Szymon Kot
(UKS Huragan Sosnowiec)
6 0 6 0% 0:12
101. Bartłomiej Skórko
(Kadra Juniorów)
6 0 6 0% 0:12
102. Adam Jurasz
(LITS Meble Anders Żywiec)
10 0 10 0% 0:22
103. Damian Kowalski
(KS Mysław)
10 0 10 0% 0:27
104. Kamil Borek
(MUKS Jedynka Pszów)
15 0 15 0% 0:31