Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Kadra Juniorów
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
607 442 978
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Gliwice ul. Partyzantów 25 (hala Łabędź)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Steuer
607 442 978
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 8 16 64:16
2. LZS BLYSS Kujakowice 7 11 54:16
3. TTS II Bytom 7 11 50:20
4. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 7 11 44:26
5. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6 10 42:18
6. KS Naprzód Borucin 7 10 45:25
7. UKTS Sokół I Orzesze 7 10 40:30
8. TS Kuźnia Martex Rybnik 7 7 36:34
9. KS Mysław 7 6 33:37
10. LITS Meble Anders Żywiec 8 6 30:50
11. MKS Czechowice-Dziedzice 8 5 37:43
12. MUKS Jedynka Pszów 9 5 31:59
13. UKS Huragan Sosnowiec 7 3 19:51
14. LZS Odra Kąty Opolskie 6 1 20:40
15. AKS Mikołów 7 1 15:55
16. Kadra Juniorów 6 1 10:50

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07434 Krzysztof Pawłowski Polska 21.10.2001 2 10 6:30
07436 Szymon Radło Polska 24.03.2001 3 6 6:12
07433 Aleksander Lilien Polska 10.07.2002 1 11 3:33
03828 Filip Rułka Polska 24.08.2003 1 3 2:6
03016 Bartłomiej Skórko Polska 31.05.2005 0 4 0:8
03583 Kamil Czapla Polska 03.01.2002 0 7 0:14
01441 Michał Gawlas Polska 02.01.2005 0 0 0:0
03819 Bartosz Sobel Polska 26.04.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
002
2LM 1
KS Naprzód Borucin Kadra Juniorów 9:1 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-09-10
g. 19:15
W: pozytywna
018
2LM 2
Kadra Juniorów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 1:9 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2018-10-10
g. 18:30
W: pozytywna
036
2LM 4
TS Kuźnia Martex Rybnik Kadra Juniorów 10:0 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2018-10-15
g. 19:15
W: pozytywna
038
2LM 5
Kadra Juniorów LZS Odra Kąty Opolskie 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-11-05
g. 19:15
W: pozytywna
057
2LM 7
Kadra Juniorów LITS Meble Anders Żywiec 1:9 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-11-09
g. 17:30
W: pozytywna
070
2LM 8
MUKS Jedynka Pszów Kadra Juniorów 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-11-28
g. 19:00
076
2LM 9
Kadra Juniorów KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-11-30
g. 19:00
087
2LM 10
MKS Czechowice-Dziedzice Kadra Juniorów -:- Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-12-03
g. 19:15
095
2LM 11
Kadra Juniorów KS Mysław -:- Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-12-21
g. 18:30
104
2LM 12
AKS Mikołów Kadra Juniorów -:- Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec
2018-12-28
g. 19:15
114
2LM 13
Kadra Juniorów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2019-01-04
g. 18:00
121
2LM 14
LZS BLYSS Kujakowice Kadra Juniorów -:- Szczegóły
SG:
2019-01-07
g. 19:15
133
2LM 15
Kadra Juniorów UKTS Sokół I Orzesze -:- Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-01-21
g. 19:15
143
2LM 16
Kadra Juniorów TTS II Bytom -:- Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-02-01
g. 18:00
147
2LM 17
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry Kadra Juniorów -:- Szczegóły
SG: Mariusz Baron