Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Kadra Juniorów
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
607 442 978
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Gliwice ul. Partyzantów 25 (hala Łabędź)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Steuer
607 442 978
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07436 Szymon Radło Polska 24.03.2001 18 15 45:35
07433 Aleksander Lilien Polska 10.07.2002 13 25 39:75
07434 Krzysztof Pawłowski Polska 21.10.2001 14 24 36:70
03583 Kamil Czapla Polska 03.01.2002 6 15 13:31
Arkadiusz Mugowski Polska 15.06.2002 5 5 10:10
07437 Kacper Rusin Polska 30.12.2006 2 12 4:24
03828 Filip Rułka Polska 24.08.2003 1 7 2:14
01441 Michał Gawlas Polska 02.01.2005 0 0 0:0
03819 Bartosz Sobel Polska 26.04.2001 0 0 0:0
03016 Bartłomiej Skórko Polska 31.05.2005 0 6 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
002
2LM 1
KS Naprzód Borucin Kadra Juniorów 9:1 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-09-10
g. 19:15
W: pozytywna
018
2LM 2
Kadra Juniorów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 1:9 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2018-10-10
g. 18:30
W: pozytywna
036
2LM 4
TS Kuźnia Martex Rybnik Kadra Juniorów 10:0 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2018-10-15
g. 19:15
W: pozytywna
038
2LM 5
Kadra Juniorów LZS Odra Kąty Opolskie 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-11-05
g. 19:15
W: pozytywna
057
2LM 7
Kadra Juniorów LITS Meble Anders Żywiec 1:9 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-11-09
g. 17:30
W: pozytywna
070
2LM 8
MUKS Jedynka Pszów Kadra Juniorów 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-11-16
g. 19:00
W: negatywna
076
2LM 9
Kadra Juniorów KTS Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-11-30
g. 19:00
W: pozytywna
087
2LM 10
MKS Czechowice-Dziedzice Kadra Juniorów 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-12-03
g. 19:15
W: pozytywna
095
2LM 11
Kadra Juniorów KS Mysław 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-12-21
g. 18:30
W: pozytywna
104
2LM 12
AKS Mikołów Kadra Juniorów 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec
2019-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
114
2LM 13
Kadra Juniorów UKS Huragan Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-01-04
g. 18:00
W: pozytywna
121
2LM 14
LZS BLYSS Kujakowice Kadra Juniorów 7:3 Szczegóły
SG:
2019-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
133
2LM 15
Kadra Juniorów UKTS Sokół I Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-01-28
g. 19:15
W: pozytywna
143
2LM 16
Kadra Juniorów TTS II Bytom 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-02-01
g. 18:00
W: pozytywna
147
2LM 17
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry Kadra Juniorów 8:2 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2019-03-15
g. 18:30
W: pozytywna
006
2LM 18
LITS Meble Anders Żywiec Kadra Juniorów 1:9 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2019-03-22
g. 18:30
W: pozytywna
016
2LM 19
LZS Odra Kąty Opolskie Kadra Juniorów 6:4 Szczegóły
SG:
2019-03-27
g. 18:00
W: pozytywna
021
2LM 20
KS Mysław Kadra Juniorów 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec
2019-04-05
g. 17:30
W: pozytywna
032
2LM 21
Kadra Juniorów AKS Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-04-12
g. 19:00
W: pozytywna
039
2LM 22
UKS Huragan Sosnowiec Kadra Juniorów 0:10 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2019-05-07
g. 17:30
W: pozytywna
047
2LM 23
Kadra Juniorów MUKS Jedynka Pszów 3:7 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-04-29
g. 19:00
W: pozytywna
054
2LM 24
Kadra Juniorów MKS Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer