Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LZS Odra Kąty Opolskie
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
664 135 700
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa Tarnów Opolski, ul. Kopernika 10A
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jan Eksterowicz
664 135 700
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 16 32 127:33
2. TTS II Bytom 16 29 123:37
3. LZS BLYSS Kujakowice 16 27 110:50
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 16 25 106:54
5. KS Naprzód Borucin 16 21 99:61
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 17 17 89:81
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 15 17 75:75
8. UKTS Sokół I Orzesze 16 15 77:83
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 16 15 83:77
2. KS Mysław 16 15 78:82
3. LITS Meble Anders Żywiec 16 14 68:92
4. MUKS Jedynka Pszów 15 9 50:100
5. UKS Huragan Sosnowiec 15 6 36:114
6. Kadra Juniorów 16 5 48:112
7. AKS Mikołów 16 5 46:114
8. LZS Odra Kąty Opolskie 16 2 55:105
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01899 Grzegorz Iwaniuk Polska 30.09.1972 30 2 67:5
01901 Mateusz Burkacki Polska 09.03.1991 4 27 12:81
01893 Krzysztof Pacek Polska 19.03.1981 5 25 10:50
01898 Sebastian Bąk Polska 22.01.1993 2 9 4:22
01895 Paweł Pacek Polska 09.07.1984 1 23 2:67

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
004
2LM 1
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LZS Odra Kąty Opolskie 7:3 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2018-09-14
g. 18:30
W: pozytywna
016
2LM 2
LZS Odra Kąty Opolskie TTS II Bytom 3:7 Szczegóły
SG:
2018-09-21
g. 18:00
W: pozytywna
021
2LM 3
KS Naprzód Borucin LZS Odra Kąty Opolskie 7:3 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-10-12
g. 18:30
W: pozytywna
035
2LM 4
LZS Odra Kąty Opolskie UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2018-10-15
g. 19:15
W: pozytywna
038
2LM 5
Kadra Juniorów LZS Odra Kąty Opolskie 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
054
2LM 6
LZS Odra Kąty Opolskie TS Kuźnia Martex Rybnik 4:6 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2018-11-16
g. 18:30
W: pozytywna
074
2LM 9
LZS Odra Kąty Opolskie LITS Meble Anders Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2018-11-30
g. 17:30
W: pozytywna
089
2LM 10
MUKS Jedynka Pszów LZS Odra Kąty Opolskie 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-12-07
g. 18:30
W: pozytywna
093
2LM 11
LZS Odra Kąty Opolskie KTS Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2018-12-21
g. 19:00
W: pozytywna
106
2LM 12
MKS Czechowice-Dziedzice LZS Odra Kąty Opolskie 8:2 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2019-01-18
g. 18:30
W: pozytywna
112
2LM 13
LZS Odra Kąty Opolskie KS Mysław 4:6 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2019-01-04
g. 18:30
W: pozytywna
123
2LM 14
AKS Mikołów LZS Odra Kąty Opolskie 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2019-01-11
g. 18:30
W: pozytywna
131
2LM 15
LZS Odra Kąty Opolskie UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2019-01-25
g. 18:30
W: pozytywna
141
2LM 16
LZS Odra Kąty Opolskie UKTS Sokół I Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2019-02-01
g. 18:00
W: pozytywna
149
2LM 17
LZS BLYSS Kujakowice LZS Odra Kąty Opolskie 8:2 Szczegóły
SG:
2019-03-13
g. 18:00
W: pozytywna
005
2LM 18
KS Mysław LZS Odra Kąty Opolskie 5:5 Szczegóły
SG:
2019-03-20
g. 18:30
016
2LM 19
LZS Odra Kąty Opolskie Kadra Juniorów -:- Szczegóły
SG:
2019-03-29
g. 18:30
024
2LM 20
LZS Odra Kąty Opolskie MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG:
2019-04-05
g. 18:30
031
2LM 21
LZS Odra Kąty Opolskie MKS Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
SG:
2019-04-12
g. 18:30
040
2LM 22
LZS Odra Kąty Opolskie AKS Mikołów -:- Szczegóły
SG:
2019-04-19
g. 18:30
046
2LM 23
LITS Meble Anders Żywiec LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
SG:
2019-05-10
g. 19:00
056
2LM 24
UKS Huragan Sosnowiec LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
SG: