Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Oliwier
Gwizdon
KS Mysław
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  30 listopada 2003 r.
42
Występy
21
Zwycięstwa
21
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gwizdon Oliwier - Wróbel Paweł 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
1 Gwizdon Oliwier - Grabski Dawid 2 0:3 (2:11, 9:11, 9:11)
3 Ziętara Ksawery - Gwizdon Oliwier 2 3:1 (13:11,11:2,7:11,11:6)
3 Papała Jakub - Gwizdon Oliwier 2 2:3 (10:12,12:10,11:9,4:11,7:11)
4 Gwizdon Oliwier - Skórski Michał 2 3:2 (16:14, 12:14, 11:7, 11:13, 11:9)
4 Gwizdon Oliwier - Szydło Aleksander 2 1:3 (6:11, 14:12, 6:11, 7:11, )
6 Gwizdon Oliwier - Woźniak Jakub 2 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 6:11.)
6 Gwizdon Oliwier - Mrozik Sebastian 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:4.)
5 Głuszek Wojciech - Gwizdon Oliwier 2 2:3 (10:12, 10:12, 11:4, 11:8, 9:11)
5 Kleszcz Krzesimir - Gwizdon Oliwier 2 3:2 (11:13, 4:11, 13:11, 11:6, 11:8)
7 Chorąży Maciej - Gwizdon Oliwier 2 1:3 (12:10, 7:11, 13:15, 11:13)
7 Bartusik Marek - Gwizdon Oliwier 2 3:1 (11:5, 7:11, 11:7, 12:10)
8 Gwizdon Oliwier - Twardowski Szymon 2 1:3 (8:11, 13:11, 6:11, 6:11.)
9 Piecowski Mirosław - Gwizdon Oliwier 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:6)
9 Lasota Mateusz - Gwizdon Oliwier 2 2:3 (9:11, 11:4, 3:11, 11:9, 9:11)
10 Gwizdon Oliwier - Struś Piotr 2 3:0 (11:5 ,14:12 ,11;4 ,)
10 Gwizdon Oliwier - Eliasz Adrian 2 1:3 (11:5 ,11:13 ,4:11 ,9:11 ,)
11 Radło Szymon - Gwizdon Oliwier 2 3:2 (11:8, 12:14, 8:11, 11:7, 11:2)
11 Rusin Kacper - Gwizdon Oliwier 2 0:3 (9:11,2:11, 8:11 )
12 Gwizdon Oliwier - Prudel Leszek 2 0:3 (7:11, 4:11, 6:11.)
12 Gwizdon Oliwier - Gumiński Krzysztof 2 0:3 (10:12, 8:11, 9:11.)
15 Jurasz Adam - Gwizdon Oliwier 2 0:3 (6:11, 7:11, 2:11)
15 Kufel Dominik - Gwizdon Oliwier 2 0:3 (8:11, 8:11, 9:11)
13 Burkacki Mateusz - Gwizdon Oliwier 1 3:0 (11:9,11:8,11:6)
13 Pacek Paweł - Gwizdon Oliwier 1 0:3 (6:11,8:11,5:11)
17 Gwizdon Oliwier - Kowol Marek 1 3:0 (11:9 , 11:7 , 12:10)
17 Gwizdon Oliwier - Borek Kamil 1 3:0 (11:5 , 11:4 , 11:9)
16 Steuer Dariusz - Gwizdon Oliwier 2 3:0 (13:11, 12:10, 11:4)
16 Lubaś Sebastian - Gwizdon Oliwier 2 3:0 (11:2, 13:11, 11:5)
18 Gwizdon Oliwier - Pacek Paweł 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:8.)
18 Gwizdon Oliwier - Bąk Sebastian 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:6.)
19 Gwizdon Oliwier - Papała Jakub 2 2:3 (9:11, 10:12, 11:9, 11:8, 7:11.)
20 Gwizdon Oliwier - Pawłowski Krzysztof 2 3:2 (3:11 , 11:9 , 4:11 , 11:8 , 11:9)
20 Gwizdon Oliwier - Mugowski Arkadiusz 2 3:1 (11:13 , 11:9 , 11:6 , 11:7)
21 Skórski Michał - Gwizdon Oliwier 2 3:2 (11:5, 5::11, 11:4, 6:11, 11:8)
21 Minda Michał - Gwizdon Oliwier 2 3:0 (11:4, 12:10, 11:4)
22 Borek Łukasz - Gwizdon Oliwier 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:6)
22 Święcicki Szymon - Gwizdon Oliwier 2 0:3 (3:11, 10:12, 7:11)
23 Ramenda Adam - Gwizdon Oliwier 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:4)
23 Cioch Błażej - Gwizdon Oliwier 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
24 Gwizdon Oliwier - Sobel Bartosz 2 3:2 (4:11, 11:7, 11:7, 9:11, 12:10. )
24 Gwizdon Oliwier - Mika Tomasz 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:4.)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:8)
3 Ziętara Ksawery / Papała Jakub - Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier 2 3:2 (8:11,11:8,11:7,11:13,11:5)
4 Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier - Szydło Stanisław / Szydło Aleksander 2 2:3 (9:11, 6:11, 14:12, 11:9, 6:11,)
5 Kleszcz Krzesimir / Gerlic Piotr - Kowalski Damian / Gwizdon Oliwier 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:9 )
6 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Woźniak Jakub / Mrozik Sebastian 2 1:3 (12:14, 8:11, 11:4, 3:11.)
7 Bartusik Marek / Chorąży Maciej - Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij 2 3:2 (11:8, 7:11, 6:11, 12:10, 11:5)
8 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 3:0 (12:10, 11:8, 11:9.)
9 Piecowski Mirosław / Michael Daniel - Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
10 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Korzec Przemysław / Myszewski Adrian 2 0:3 (8:11 ,6:11 ,6:11 ,)
11 Radło Szymon / Rusin Kacper - Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij 2 2:3 (11:6, 11:5, 11:13, 11:13, 7:11)
12 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 2:3 (3:11, 7:11, 19:17, 11:8, 9:11.)
13 Pacek Paweł / Pacek Krzysztof - Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij 2 3:1 (11:6,11:6,8:11,11:8)
15 Kufel Dominik / Jurasz Adam - Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij 2 1:3 (6:11, 11:6, 9:11, 12:14)
16 Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian - Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier 2 3:2 (6:11, 11:4, 8:11, 11:4, 11:5)
17 Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 2 3:0 (13:11 , 13:11 , 11:6)
18 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Pacek Paweł / Bąk Sebastian 2 0:3 (7:11, 1:11, 7:11.)
19 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Brożek Piotr / Durak Kamil 2 2:3 (11:8, 10:12, 11:9, 3:11, 8:11.)
20 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Pawłowski Krzysztof / Lilien Aleksander 2 2:3 (11:6 , 7:11 , 3:11 , 11:7 , 7:11)
21 Minda Michał / Skórski Michał - Kowalski Damian / Gwizdon Oliwier 2 3:2 (11:7, 9:11, 10:12, 13:11, 11:4)
22 Święcicki Szymon / Kempa Mateusz - Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:5)
23 Ramenda Adam / Polok Paweł - Kalinowski Mateusz / Gwizdon Oliwier 1 0:3 (7:11, 11:13, 6:11)
24 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Sobel Bartosz / Rułka Filip 2 0:3 (9:11, 12:14, 8:11.)