Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Trela
TTS II Bytom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  27 maja 1990 r.
34
Występy
26
Zwycięstwa
8
Porażki
76.47%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 21 41 167:43
2. TTS II Bytom 21 37 153:57
3. LZS BLYSS Kujakowice 21 31 134:76
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 21 30 134:76
5. KS Naprzód Borucin 21 24 119:91
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 101:109
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 20 17 87:113
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 21 12 73:137
6. UKS Huragan Sosnowiec 21 8 53:157
7. Kadra Juniorów 20 7 70:130
8. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Trela Mateusz - Gumiński Krzysztof 2 3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:5)
2 Pacek Krzysztof - Trela Mateusz 2 2:3 (5:11, 5:11, 13:11, 13:11, 2:11)
2 Iwaniuk Grzegorz - Trela Mateusz 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)
4 Mika Tomasz - Trela Mateusz 2 0:3 (walkower)
5 Trela Mateusz - Borek Kamil 2 3:1 (4:11, 11:5, 11:5, 11:5)
5 Trela Mateusz - Święcicki Szymon 2 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
6 Steuer Dariusz - Trela Mateusz 2 2:3 (4:11, 11:5, 5:11, 11:7, 4:11)
6 Lubaś Sebastian - Trela Mateusz 2 3:0 (11:6, 11:5, 16:14)
7 Trela Mateusz - Grabski Dawid 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:8)
7 Trela Mateusz - Gawlas Michał 2 3:2 (10:12, 11:8, 10:12, 11:2, 11:3)
8 Fomin Jurij - Trela Mateusz 2 2:3 (4:11, 12:10, 11:4, 5:11, 11:13.)
8 Kowalski Damian - Trela Mateusz 2 0:3 (5:11, 5:11, 8:11.)
9 Trela Mateusz - Papała Jakub 2 3:0 (11:4, 11:7, 15:13)
9 Trela Mateusz - Ziętara Ksawery 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:8 )
11 Trela Mateusz - Kleszcz Krzesimir 2 3:2 (9:11, 13:11, 7:11, 11:6, 11:5)
11 Trela Mateusz - Gerlic Piotr 2 3:1 (11:8, 2:11, 11:3, 11:9)
12 Woźniak Jakub - Trela Mateusz 2 0:3 (10:12, 5:11, 10:12)
12 Tkocz Marek - Trela Mateusz 2 1:3 (4:11, 11:7, 4:11, 8:11)
15 Piecowski Mirosław - Trela Mateusz 2 2:3 (11:7, 4:11, 11:6, 6:11, 6:11)
15 Lasota Mateusz - Trela Mateusz 2 3:2 (11:6, 8:11, 18:16, 12:14, 11:4)
13 Trela Mateusz - Adamczyk Mikołaj 1 3:0 (11;9 11;4 11;9)
16 Pawłowski Krzysztof - Trela Mateusz 1 1:3 (6:11, 11:6, 9:11, 8:11)
17 Trela Mateusz - Eliasz Adrian 2 3:1 (13:11 7:11 11:8 13:11)
17 Trela Mateusz - Struś Piotr 2 3:0 (11:5 11:5 11:6)
20 Gumiński Krzysztof - Trela Mateusz 2 2:3 (11:6, 7:11, 11:8, 8:11, 8:11)
20 Stecyszyn Jakub - Trela Mateusz 2 2:3 (12:14, 10:12, 12:10, 11:7, 10:12)
19 Trela Mateusz - Lasota Mateusz 2 2:3 (3:11, 11:9, 8:11, 11:9, 8:11)
19 Trela Mateusz - Dworakowski Rafał 2 3:0 (11:1, 11:6, 11:2)
18 Chorąży Maciej - Trela Mateusz 2 0:3 (8:11, 7:11, 6:11)
18 Idaczyk Dominik - Trela Mateusz 2 0:3 (7:11, 4:11, 2:11)
21 Korzec Przemysław - Trela Mateusz 2 3:0 (13:11, 11:8, 11:3)
21 Struś Piotr - Trela Mateusz 2 3:1 (6:11, 11:8, 11:9, 11:8)
22 Płóciennik Marek - Trela Mateusz 2 3:2 (8:11, 13:11, 11:9, 6:11, 11:8)
22 Kleszcz Krzesimir - Trela Mateusz 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Gumiński Krzysztof / Stecyszyn Jakub 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:8 )
2 Iwaniuk Grzegorz / Pacek Krzysztof - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 3:1 (13:11, 8:11, 13:11, 11:5)
4 Jurasz Adam / Mika Tomasz - Trela Mateusz / Twardowski Szymon 2 0:3 (walkower)
5 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 2 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:6)
6 Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 3:2 (11:5, 11:13, 11:9, 13:15, 11:9)
7 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Ramenda Adam / Gawlas Michał 2 3:1 (11:9, 11:6, 11:13, 11:7)
8 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 3:0 (12:10, 11:8, 11:9.)
9 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Ziętara Ksawery / Durak Kamil 2 1:3 (10:12, 11:7, 8:11, 8:11)
10 Babicz Adam / Kot Szymon - Trela Mateusz / Twardowski Szymon 2 0:3 (5:11, 9:11, 3:11)
11 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Gerlic Piotr / Kleszcz Krzesimir 2 3:1 (11:9, 13:11, 9:11, 11:9)
12 Woźniak Jakub / Przewłocki Jacek - Trela Mateusz / Twardowski Szymon 2 3:1 (6:11, 16:14, 11:8, 11:4)
13 Balcerzak Marcin / Trela Mateusz - Bartusik Marek / Adamczyk Mikołaj 1 3:0 (11;6 11;9 11;7)
15 Michael Daniel / Piecowski Mirosław - Trela Mateusz / Twardowski Szymon 2 2:3 (5:11, 8:11, 11:5, 11:6, 11:13)
16 Radło Szymon / Czapla Kamil - Trela Mateusz / Twardowski Szymon 2 1:3 (10:12, 9:11, 11:8, 10:12)
17 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Myszewski Adrian / Eliasz Adrian 2 3:1 (11:9 11:3 2:11 11:6)
18 Idaczyk Dominik / Klimczok Mateusz - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 1:3 (2:11, 10:12, 11:9, 8:11)
19 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz 2 3:0 (11:2, 11:8, 11:6)
20 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:9, 7:11)
21 Baran Sebastian / Struś Piotr - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 1 2:3 (11:9, 8:11, 11:13, 11:9, 6:11)
22 Kleszcz Krzesimir / Gerlic Piotr - Trela Mateusz / Twardowski Szymon 2 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:9, 5:11)