Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 21 41 167:43
2. TTS II Bytom 21 37 153:57
3. LZS BLYSS Kujakowice 21 31 134:76
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 21 30 134:76
5. KS Naprzód Borucin 21 24 119:91
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 101:109
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 20 17 87:113
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 21 12 73:137
6. UKS Huragan Sosnowiec 21 8 53:157
7. Kadra Juniorów 20 7 70:130
8. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny - gr. spadkowa

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Mateusz Kalinowski
(KS Mysław)
42 31 11 74% 93:33
2. Adam Ramenda
(MKS Czechowice-Dziedzice)
42 28 14 67% 84:42
3. Grzegorz Iwaniuk
(LZS Odra Kąty Opolskie)
38 35 3 92% 82:8
4. Waldemar Pal
(LITS Meble Anders Żywiec)
34 24 10 71% 72:30
5. Błażej Cioch
(MKS Czechowice-Dziedzice)
42 23 19 55% 69:57
6. Łukasz Pietraszko
(LITS Meble Anders Żywiec)
30 22 8 73% 66:24
7. Paweł Rozwadowski
(KS Mysław)
36 26 10 72% 59:24
8. Dawid Grabski
(MKS Czechowice-Dziedzice)
41 25 16 61% 51:32
9. Marek Kowol
(MUKS Jedynka Pszów)
40 17 23 43% 51:69
10. Oliwier Gwizdon
(KS Mysław)
40 19 21 48% 41:45
11. Szymon Radło
(Kadra Juniorów)
29 16 13 55% 39:29
12. Aleksander Lilien
(Kadra Juniorów)
38 13 25 34% 39:75
13. Łukasz Borek
(MUKS Jedynka Pszów)
33 19 14 58% 38:31
14. Piotr Brożek
(AKS Mikołów)
42 16 26 38% 38:76
15. Mateusz Kempa
(MUKS Jedynka Pszów)
36 12 24 33% 36:72
16. Kamil Durak
(AKS Mikołów)
42 12 30 29% 36:90
17. Krzysztof Pawłowski
(Kadra Juniorów)
34 12 22 35% 30:64
18. Stanisław Szydło
(UKS Huragan Sosnowiec)
34 10 24 29% 30:71
19. Ksawery Ziętara
(AKS Mikołów)
42 14 28 33% 29:67
20. Szymon Święcicki
(MUKS Jedynka Pszów)
34 14 20 41% 28:40
21. Jakub Papała
(AKS Mikołów)
41 14 27 34% 28:54
22. Michał Minda
(UKS Huragan Sosnowiec)
38 10 28 26% 25:81
23. Aleksander Szydło
(UKS Huragan Sosnowiec)
25 11 14 44% 24:36
24. Mateusz Burkacki
(LZS Odra Kąty Opolskie)
39 9 30 23% 24:87
25. Dominik Pniaczek
(LITS Meble Anders Żywiec)
20 11 9 55% 22:18
26. Michał Gawlas
(MKS Czechowice-Dziedzice)
13 10 3 77% 20:6
27. Dominik Kufel
(LITS Meble Anders Żywiec)
22 7 15 32% 15:31
28. Paweł Wróbel
(MKS Czechowice-Dziedzice)
26 7 19 27% 14:38
29. Michał Skórski
(UKS Huragan Sosnowiec)
38 7 31 18% 14:68
30. Kamil Czapla
(Kadra Juniorów)
19 6 13 32% 13:27
31. Krzysztof Pacek
(LZS Odra Kąty Opolskie)
38 6 32 16% 13:71
32. Arkadiusz Mugowski
(Kadra Juniorów)
6 5 1 83% 10:2
33. Jurij Fomin
(KS Mysław)
14 5 9 36% 10:19
34. Filip Rułka
(LITS Meble Anders Żywiec)
14 5 9 36% 10:20
35. Sebastian Bąk
(LZS Odra Kąty Opolskie)
18 4 14 22% 8:32
36. Kacper Rusin
(Kadra Juniorów)
12 2 10 17% 4:20
37. Damian Kowalski
(KS Mysław)
16 2 14 13% 4:35
38. Paweł Pacek
(LZS Odra Kąty Opolskie)
27 2 25 7% 4:71
39. Bartosz Sobel
(LITS Meble Anders Żywiec)
4 1 3 25% 3:9
40. Kamil Bajer
(KS Mysław)
18 1 17 6% 3:50
41. Maksymilian Gwizdon
(KS Mysław)
2 1 1 50% 2:2
42. Paweł Polok
(MKS Czechowice-Dziedzice)
4 1 3 25% 2:6
43. Filip Rułka
(Kadra Juniorów)
8 1 7 13% 2:14
44. Adam Babicz
(UKS Huragan Sosnowiec)
19 1 18 5% 2:41
45. Łukasz Kochańczyk
(AKS Mikołów)
1 0 1 0% 0:2
46. Dariusz Kleczko
(UKS Huragan Sosnowiec)
2 0 2 0% 0:4
47. Jerzy Schreiber
(LITS Meble Anders Żywiec)
2 0 2 0% 0:4
48. Wiktor Podsadniak
(UKS Huragan Sosnowiec)
3 0 3 0% 0:6
49. Tomasz Mika
(LITS Meble Anders Żywiec)
4 0 4 0% 0:8
50. Karol Kufel
(LITS Meble Anders Żywiec)
4 0 4 0% 0:8
51. Wojciech Kobza
(LITS Meble Anders Żywiec)
4 0 4 0% 0:10
52. Bartłomiej Skórko
(Kadra Juniorów)
6 0 6 0% 0:12
53. Szymon Kot
(UKS Huragan Sosnowiec)
9 0 9 0% 0:18
54. Adam Jurasz
(LITS Meble Anders Żywiec)
14 0 14 0% 0:30
55. Kamil Borek
(MUKS Jedynka Pszów)
17 0 17 0% 0:35