Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS Czechowice-Dziedzice
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 309 192
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ligota, ul. Bory 2, SP 3
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Ramenda
602 309 192
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Mazur
606 112 652
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 16 32 127:33
2. TTS II Bytom 16 29 123:37
3. LZS BLYSS Kujakowice 16 27 110:50
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 16 25 106:54
5. KS Naprzód Borucin 16 21 99:61
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 17 17 89:81
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 15 17 75:75
8. UKTS Sokół I Orzesze 16 15 77:83
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 16 15 83:77
2. KS Mysław 16 15 78:82
3. LITS Meble Anders Żywiec 16 14 68:92
4. MUKS Jedynka Pszów 15 9 50:100
5. UKS Huragan Sosnowiec 15 6 36:114
6. Kadra Juniorów 16 5 48:112
7. AKS Mikołów 16 5 46:114
8. LZS Odra Kąty Opolskie 16 2 55:105
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01431 Adam Ramenda Polska 08.10.1995 20 12 60:36
01424 Błażej Cioch Polska 06.01.1987 18 14 54:42
01425 Dawid Grabski Polska 22.07.1987 16 15 33:30
01441 Michał Gawlas Polska 02.01.2005 6 3 12:6
01435 Paweł Wróbel Polska 21.06.1991 6 16 12:32
01448 Paweł Polok Polska 11.07.2006 1 1 2:2
01433 Wojciech Rój Polska 29.04.1994 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-05
g. 18:00
W: pozytywna
009
2LM 1
KS Mysław MKS Czechowice-Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2018-09-14
g. 19:00
W: pozytywna
011
2LM 2
MKS Czechowice-Dziedzice AKS Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-09-21
g. 19:00
W: pozytywna
026
2LM 3
UKS Huragan Sosnowiec MKS Czechowice-Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2018-10-12
g. 19:00
W: pozytywna
030
2LM 4
MKS Czechowice-Dziedzice LZS BLYSS Kujakowice 3:7 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2018-10-19
g. 19:00
W: pozytywna
043
2LM 5
UKTS Sokół I Orzesze MKS Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-10-26
g. 19:00
W: pozytywna
049
2LM 6
MKS Czechowice-Dziedzice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-11-02
g. 18:00
W: pozytywna
060
2LM 7
TTS II Bytom MKS Czechowice-Dziedzice 9:1 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-11-09
g. 19:00
W: pozytywna
068
2LM 8
MKS Czechowice-Dziedzice KS Naprzód Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2018-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
077
2LM 9
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MKS Czechowice-Dziedzice 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2018-11-30
g. 19:00
W: pozytywna
087
2LM 10
MKS Czechowice-Dziedzice Kadra Juniorów 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-12-05
g. 18:30
W: pozytywna
094
2LM 11
TS Kuźnia Martex Rybnik MKS Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-12-21
g. 19:00
W: pozytywna
106
2LM 12
MKS Czechowice-Dziedzice LZS Odra Kąty Opolskie 8:2 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2019-01-04
g. 19:00
W: pozytywna
125
2LM 14
MKS Czechowice-Dziedzice LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2019-01-11
g. 17:30
W: pozytywna
128
2LM 15
MUKS Jedynka Pszów MKS Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-02-01
g. 19:00
W: pozytywna
153
2LM 17
MKS Czechowice-Dziedzice KTS Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2019-03-15
g. 18:30
W: pozytywna
007
2LM 18
AKS Mikołów MKS Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2019-03-22
g. 19:00
015
2LM 19
MKS Czechowice-Dziedzice MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG:
2019-03-29
g. 19:00
023
2LM 20
MKS Czechowice-Dziedzice UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG:
2019-04-05
g. 18:30
031
2LM 21
LZS Odra Kąty Opolskie MKS Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
SG:
2019-04-12
g. 18:30
038
2LM 22
LITS Meble Anders Żywiec MKS Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
SG:
2019-04-19
g. 19:00
045
2LM 23
MKS Czechowice-Dziedzice KS Mysław -:- Szczegóły
SG:
2019-05-10
g. 17:30
054
2LM 24
Kadra Juniorów MKS Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
SG: