Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dariusz
Wróbel
TTS II Bytom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 października 1990 r.
28
Występy
23
Zwycięstwa
5
Porażki
82.14%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 15 30 118:32
2. TTS II Bytom 15 27 116:34
3. LZS BLYSS Kujakowice 15 25 104:46
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 15 23 100:50
5. KS Naprzód Borucin 15 21 95:55
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 15 17 82:68
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 15 17 75:75
8. UKTS Sokół I Orzesze 15 15 76:74
9. KS Mysław 15 14 73:77
10. LITS Meble Anders Żywiec 15 14 67:83
11. MKS Czechowice-Dziedzice 15 13 76:74
12. MUKS Jedynka Pszów 15 9 50:100
13. UKS Huragan Sosnowiec 15 6 36:114
14. AKS Mikołów 15 5 43:107
15. Kadra Juniorów 15 3 39:111
16. LZS Odra Kąty Opolskie 15 1 50:100
17. 0 0 :
18. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wróbel Dariusz - Stecyszyn Jakub 1 3:1 (17:15, 11:6, 8:11, 11:8 )
1 Wróbel Dariusz - Zwoliński Mariusz 1 0:3 (6:11, 9:11, 7:11 )
2 Pacek Paweł - Wróbel Dariusz 1 0:3 (9:11, 5:11, 1:11)
2 Burkacki Mateusz - Wróbel Dariusz 1 0:3 (4:11, 7:11, 6:11)
4 Sobel Bartosz - Wróbel Dariusz 1 0:3 (walkower)
4 Kobza Wojciech - Wróbel Dariusz 1 0:3 (walkower)
5 Wróbel Dariusz - Kempa Mateusz 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:9)
6 Kwodawski Bartosz - Wróbel Dariusz 1 2:3 (11:2, 14:12, 10:12, 4:11, 11:9)
6 Kądziela Marek - Wróbel Dariusz 1 3:0 (11:5, 11:5, 13:11)
7 Wróbel Dariusz - Ramenda Adam 1 3:2 (16:18, 8:11,11:3, 11:5, 11:5)
7 Wróbel Dariusz - Cioch Błażej 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:7)
8 Kalinowski Mateusz - Wróbel Dariusz 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:5, 11:9.)
8 Rozwadowski Paweł - Wróbel Dariusz 1 0:3 (9:11, 8:11, 8:11.)
9 Wróbel Dariusz - Durak Kamil 1 3:2 (8:11, 11:5, 8:11, 11:8, 11:5)
9 Wróbel Dariusz - Brożek Piotr 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:5)
10 Szydło Stanisław - Wróbel Dariusz 1 0:3 (6:11, 4:11, 10:12)
10 Minda Michał - Wróbel Dariusz 1 0:3 (10:12, 2:11, 8:11)
11 Wróbel Dariusz - Załuski Jakub 1 3:1 (11:7, 11:6, 4:11, 11:7)
11 Wróbel Dariusz - Galas Michał 1 3:2 (9:11, 12:10, 11:7, 9:11, 11:3)
12 Przewłocki Jacek - Wróbel Dariusz 1 2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 6:11, 6:11)
12 Szołtysek Artur - Wróbel Dariusz 1 2:3 (20:22, 4:11, 13:11, 11:9, 11:13)
15 Dworakowski Rafał - Wróbel Dariusz 1 1:3 (5:11, 8:11, 16:14, 9:11)
15 Michael Daniel - Wróbel Dariusz 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:5)
13 Wróbel Dariusz - Bartusik Marek 1 0:3 (7;11 7;11 7;11)
16 Pawłowski Krzysztof - Wróbel Dariusz 1 0:3 (4:11, 7:11, 6:11)
16 Lilien Aleksander - Wróbel Dariusz 1 0:3 (3:11, 6:11, 6:11)
17 Wróbel Dariusz - Myszewski Adrian 1 3:1 (11:6 8:11 11:6 11:6)
17 Wróbel Dariusz - Baran Sebastian 1 3:0 (11:9 11:6 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz - Zwoliński Mariusz / Prudel Leszek 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:10)
2 Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian - Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz 1 2:3 (4:11, 12:10, 6:11, 11:7, 5:11)
4 Kobza Wojciech / Sobel Bartosz - Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz 1 0:3 (walkower)
5 Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz - Kowol Marek / Borek Kamil 1 3:0 (11:7, 11:2, 11:8)
6 Kwodawski Bartosz / Kądziela Marek - Wróbel Dariusz / Balcerzak Marcin 1 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:3)
7 Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz - Cioch Błażej / Gawlas Michał 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:9)
8 Kalinowski Mateusz / Rozwadowski Paweł - Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz 1 3:1 (11:5, 14:12, 8:11, 13:11.)
9 Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz - Brożek Piotr / Papała Jakub 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:9)
10 Szydło Stanisław / Minda Michał - Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz 1 1:3 (8:11, 11:5, 7:11, 5:11)
11 Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz - Galas Michał / Załuski Jakub 1 3:2 (5:11, 2:11, 11:5, 14:12, 11:3)
12 Szołtysek Artur / Tkocz Marek - Wróbel Dariusz / Balcerzak Marcin 1 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 4:11)
15 Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz 1 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:9, 7:11)
16 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz 1 0:3 (11:13, 11:13, 8:11)
17 Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz - Baran Sebastian / Struś Piotr 1 3:0 (11:4 11:5 11:5)