Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 21 41 167:43
2. TTS II Bytom 21 37 153:57
3. LZS BLYSS Kujakowice 21 31 134:76
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 21 30 134:76
5. KS Naprzód Borucin 21 24 119:91
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 101:109
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 20 17 87:113
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 21 12 73:137
6. UKS Huragan Sosnowiec 21 8 53:157
7. Kadra Juniorów 20 7 70:130
8. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny - gr. mistrzowska

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Marek Kądziela
(KTS Gliwice)
42 40 2 95% 120:6
2. Daniel Michael
(KS Naprzód Borucin)
42 35 7 83% 105:21
3. Marcin Balcerzak
(TTS II Bytom)
39 33 6 85% 95:18
4. Jakub Załuski
(LZS BLYSS Kujakowice)
38 29 9 76% 87:27
5. Michał Galas
(LZS BLYSS Kujakowice)
40 29 11 73% 87:33
6. Sebastian Lubaś
(KTS Gliwice)
42 37 5 88% 83:13
7. Adrian Myszewski
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
38 29 9 76% 83:23
8. Dariusz Wróbel
(TTS II Bytom)
38 29 9 76% 83:27
9. Bartosz Kwodawski
(KTS Gliwice)
42 27 15 64% 72:42
10. Adrian Eliasz
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
41 30 11 73% 61:27
11. Leszek Prudel
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
40 27 13 68% 61:31
12. Marek Bartusik
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
40 24 16 60% 57:45
13. Jacek Przewłocki
(UKTS Sokół I Orzesze)
42 19 23 45% 57:65
14. Krzesimir Kleszcz
(LZS BLYSS Kujakowice)
40 27 13 68% 55:28
15. Mateusz Lasota
(KS Naprzód Borucin)
42 27 15 64% 55:30
16. Jakub Stecyszyn
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
36 20 16 56% 54:46
17. Mariusz Zwoliński
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
40 18 22 45% 54:66
18. Mateusz Trela
(TTS II Bytom)
34 26 8 76% 52:16
19. Dariusz Steuer
(KTS Gliwice)
42 26 16 62% 52:32
20. Artur Szołtysek
(UKTS Sokół I Orzesze)
30 17 13 57% 51:39
21. Sebastian Baran
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
36 19 17 53% 49:47
22. Rafał Dworakowski
(KS Naprzód Borucin)
42 17 25 40% 49:69
23. Mateusz Klimczok
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
34 16 18 47% 48:54
24. Mirosław Piecowski
(KS Naprzód Borucin)
38 22 16 58% 44:40
25. Jakub Woźniak
(UKTS Sokół I Orzesze)
42 20 22 48% 43:49
26. Przemysław Korzec
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
24 20 4 83% 42:8
27. Szymon Twardowski
(TTS II Bytom)
36 19 17 53% 38:33
28. Krzysztof Gumiński
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
40 19 21 48% 38:42
29. Szymon Skop
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
24 12 12 50% 36:36
30. Wojciech Głuszek
(LZS BLYSS Kujakowice)
34 16 18 47% 32:36
31. Maciej Chorąży
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
38 16 22 42% 32:46
32. Marek Tkocz
(UKTS Sokół I Orzesze)
28 14 14 50% 28:28
33. Piotr Struś
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
24 13 11 54% 25:21
34. Michał Łysakowski
(TTS II Bytom)
13 7 6 54% 14:14
35. Dominik Idaczyk
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
16 6 10 38% 12:20
36. Marcin Lasota
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
4 4 0 100% 8:0
37. Piotr Gerlic
(LZS BLYSS Kujakowice)
9 3 6 33% 8:13
38. Marek Płóciennik
(LZS BLYSS Kujakowice)
7 3 4 43% 6:8
39. Mateusz Matejczyk
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 2 0 100% 4:0
40. Dawid Jędrysik
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 2 0 100% 4:0
41. Adrian Fabiś
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
4 2 2 50% 4:5
42. Piotr Czyrnia
(UKTS Sokół I Orzesze)
4 1 3 25% 2:7
43. Adam Piątek
(UKTS Sokół I Orzesze)
10 1 9 10% 2:18
44. Mikołaj Mirek
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
1 0 1 0% 0:2
45. Jakub Skorupa
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
46. Jakub Kaczmarek
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
47. Grzegorz Czornik
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
48. Sebastian Mrozik
(UKTS Sokół I Orzesze)
2 0 2 0% 0:4
49. Jakub Jęsiek
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
50. Marcin Smakowski
(UKTS Sokół I Orzesze)
4 0 4 0% 0:6
51. Marek Ciemienga
(KS Naprzód Borucin)
4 0 4 0% 0:8
52. Mikołaj Adamczyk
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
4 0 4 0% 0:10
53. Piotr Przewłocki
(UKTS Sokół I Orzesze)
6 0 6 0% 0:10