Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 272 677
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dąbrowa Górnicza, ul. Emilii Zawackiej 10 B
Techniczne zakłady naukowe bud. B
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Przybylik
600 272 677
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 16 32 127:33
2. TTS II Bytom 16 29 123:37
3. LZS BLYSS Kujakowice 16 27 110:50
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 16 25 106:54
5. KS Naprzód Borucin 16 21 99:61
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 17 17 89:81
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 15 17 75:75
8. UKTS Sokół I Orzesze 16 15 77:83
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 16 15 83:77
2. KS Mysław 16 15 78:82
3. LITS Meble Anders Żywiec 16 14 68:92
4. MUKS Jedynka Pszów 15 9 50:100
5. UKS Huragan Sosnowiec 15 6 36:114
6. Kadra Juniorów 16 5 48:112
7. AKS Mikołów 16 5 46:114
8. LZS Odra Kąty Opolskie 16 2 55:105
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02785 Adrian Myszewski Polska 05.03.1975 26 6 78:14
02782 Adrian Eliasz Polska 25.04.1981 25 6 50:12
02781 Sebastian Baran Polska 14.07.1998 14 14 40:38
02784 Przemysław Korzec Polska 13.01.1975 12 3 27:6
02786 Piotr Struś Polska 15.09.1970 9 8 17:15
02783 Adrian Fabiś Polska 11.02.1998 2 2 4:5
03404 Dawid Migas Polska 15.07.2004 0 0 0:0
03402 Mateusz Lekstan Polska 22.03.2006 0 0 0:0
03403 Michał Lekstan Polska 15.11.2003 0 0 0:0
03405 Mikołaj Mirek Polska 24.04.2003 0 1 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-10
g. 19:15
W: pozytywna
018
2LM 2
Kadra Juniorów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 1:9 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2018-09-21
g. 18:00
W: pozytywna
020
2LM 3
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TS Kuźnia Martex Rybnik 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2018-10-12
g. 18:30
W: pozytywna
035
2LM 4
LZS Odra Kąty Opolskie UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2018-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
052
2LM 6
LITS Meble Anders Żywiec UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2018-11-02
g. 18:00
058
2LM 7
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MUKS Jedynka Pszów 8:2 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2018-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
069
2LM 8
KTS Gliwice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2018-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
077
2LM 9
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MKS Czechowice-Dziedzice 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2018-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
086
2LM 10
KS Mysław UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2018-12-07
g. 18:00
096
2LM 11
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza AKS Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2018-12-21
g. 19:00
W: pozytywna
103
2LM 12
UKS Huragan Sosnowiec UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2019-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
115
2LM 13
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LZS BLYSS Kujakowice 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2019-01-04
g. 19:00
W: pozytywna
120
2LM 14
UKTS Sokół I Orzesze UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2019-01-11
g. 18:00
134
2LM 15
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2019-01-16
g. 18:00
W: pozytywna
144
2LM 16
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KS Naprzód Borucin 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2019-02-01
g. 18:00
146
2LM 17
TTS II Bytom UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
004
2LM 18
KS Naprzód Borucin UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 4:6 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-03-22
g. 18:00
011
2LM 19
LZS BLYSS Kujakowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
SG:
2019-03-29
g. 18:00
020
2LM 20
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKTS Sokół I Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2019-04-05
g. 18:00
026
2LM 21
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TTS II Bytom -:- Szczegóły
SG:
2019-04-12
g. 18:00
033
2LM 22
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG:
2019-04-19
g. 18:00
043
2LM 23
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
SG:
2019-05-08
g. 18:30
051
2LM 24
TS Kuźnia Martex Rybnik UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
SG: