Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Kwodawski Bartosz
(KTS Gliwice)
22 19 3 86%
2. Steuer Dariusz
(KTS Gliwice)
22 19 3 86%
3. Kądziela Marek
(KTS Gliwice)
22 19 3 86%
4. Balcerzak Marcin
(TTS II Bytom)
22 18 4 82%
5. Lubaś Sebastian
(KTS Gliwice)
20 17 3 85%
6. Wróbel Dariusz
(TTS II Bytom)
21 17 4 81%
7. Trela Mateusz
(TTS II Bytom)
22 16 6 73%
8. Twardowski Szymon
(TTS II Bytom)
22 16 6 73%
9. Myszewski Adrian
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
20 15 5 75%
10. Kalinowski Mateusz
(KS Mysław)
21 15 6 71%
11. Galas Michał
(LZS BLYSS Kujakowice)
22 15 7 68%
12. Rozwadowski Paweł
(KS Mysław)
20 14 6 70%
13. Cioch Błażej
(MKS Czechowice-Dziedzice)
22 14 8 64%
14. Michael Daniel
(KS Naprzód Borucin)
22 14 8 64%
15. Pietraszko Łukasz
(LITS Meble Anders Żywiec)
16 13 3 81%
16. Piecowski Mirosław
(KS Naprzód Borucin)
18 13 5 72%
17. Załuski Jakub
(LZS BLYSS Kujakowice)
20 13 7 65%
18. Durak Kamil
(AKS Mikołów)
22 13 9 59%
19. Kleszcz Krzesimir
(LZS BLYSS Kujakowice)
22 13 9 59%
20. Pal Waldemar
(LITS Meble Anders Żywiec)
19 12 7 63%
21. Stecyszyn Jakub
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
20 12 8 60%
22. Chorąży Maciej
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
20 12 8 60%
23. Bartusik Marek
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
21 12 9 57%
24. Ramenda Adam
(MKS Czechowice-Dziedzice)
22 12 10 55%
25. Zwoliński Mariusz
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
22 12 10 55%
26. Korzec Przemysław
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
16 11 5 69%
27. Klimczok Mateusz
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
18 11 7 61%
28. Lilien Aleksander
(Kadra Juniorów)
19 11 8 58%
29. Pawłowski Krzysztof
(Kadra Juniorów)
19 11 8 58%
30. Grabski Dawid
(MKS Czechowice-Dziedzice)
21 11 10 52%
31. Brożek Piotr
(AKS Mikołów)
22 11 11 50%
32. Minda Michał
(UKS Huragan Sosnowiec)
20 9 11 45%
33. Święcicki Szymon
(MUKS Jedynka Pszów)
20 9 11 45%
34. Iwaniuk Grzegorz
(LZS Odra Kąty Opolskie)
21 9 12 43%
35. Kempa Mateusz
(MUKS Jedynka Pszów)
21 9 12 43%
36. Burkacki Mateusz
(LZS Odra Kąty Opolskie)
22 9 13 41%
37. Przewłocki Jacek
(UKTS Sokół I Orzesze)
22 9 13 41%
38. Woźniak Jakub
(UKTS Sokół I Orzesze)
22 9 13 41%
39. Gumiński Krzysztof
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
22 9 13 41%
40. Głuszek Wojciech
(LZS BLYSS Kujakowice)
12 8 4 67%
41. Szydło Aleksander
(UKS Huragan Sosnowiec)
13 8 5 62%
42. Eliasz Adrian
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
14 8 6 57%
43. Szołtysek Artur
(UKTS Sokół I Orzesze)
15 8 7 53%
44. Szydło Stanisław
(UKS Huragan Sosnowiec)
19 8 11 42%
45. Borek Kamil
(MUKS Jedynka Pszów)
20 8 12 40%
46. Kowol Marek
(MUKS Jedynka Pszów)
22 8 14 36%
47. Bąk Sebastian
(LZS Odra Kąty Opolskie)
15 7 8 47%
48. Skórski Michał
(UKS Huragan Sosnowiec)
18 7 11 39%
49. Pacek Krzysztof
(LZS Odra Kąty Opolskie)
18 7 11 39%
50. Ziętara Ksawery
(AKS Mikołów)
22 7 15 32%
51. Prudel Leszek
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
22 7 15 32%
52. Gawlas Michał
(MKS Czechowice-Dziedzice)
8 6 2 75%
53. Gerlic Piotr
(LZS BLYSS Kujakowice)
11 6 5 55%
54. Pacek Paweł
(LZS Odra Kąty Opolskie)
11 6 5 55%
55. Skop Szymon
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
12 6 6 50%
56. Tkocz Marek
(UKTS Sokół I Orzesze)
14 6 8 43%
57. Struś Piotr
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
19 6 13 32%
58. Gwizdon Oliwier
(KS Mysław)
22 6 16 27%
59. Idaczyk Dominik
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
9 5 4 56%
60. Pniaczek Dominik
(LITS Meble Anders Żywiec)
11 5 6 45%
61. Radło Szymon
(Kadra Juniorów)
17 5 12 29%
62. Fomin Jurij
(KS Mysław)
20 5 15 25%
63. Dworakowski Rafał
(KS Naprzód Borucin)
22 5 17 23%
64. Papała Jakub
(AKS Mikołów)
22 5 17 23%
65. Lasota Mateusz
(KS Naprzód Borucin)
22 5 17 23%
66. Kufel Dominik
(LITS Meble Anders Żywiec)
11 4 7 36%
67. Baran Sebastian
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
19 4 15 21%
68. Wróbel Paweł
(MKS Czechowice-Dziedzice)
13 3 10 23%
69. Lasota Marcin
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
2 2 0 100%
70. Sobel Bartosz
(LITS Meble Anders Żywiec)
3 2 1 67%
71. Rusin Kacper
(Kadra Juniorów)
7 2 5 29%
72. Jurasz Adam
(LITS Meble Anders Żywiec)
8 2 6 25%
73. Rułka Filip
(LITS Meble Anders Żywiec)
8 2 6 25%
74. Czapla Kamil
(Kadra Juniorów)
11 2 9 18%
75. Suchecki Wacław
(KTS Gliwice)
1 1 0 100%
76. Jędrysik Dawid
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
1 1 0 100%
77. Lilien Aleksander
(KTS Gliwice)
1 1 0 100%
78. Matejczyk Mateusz
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
1 1 0 100%
79. Mrozik Sebastian
(UKTS Sokół I Orzesze)
1 1 0 100%
80. Łysakowski Michał
(TTS II Bytom)
1 1 0 100%
81. Płóciennik Marek
(LZS BLYSS Kujakowice)
1 1 0 100%
82. Czyrnia Piotr
(UKTS Sokół I Orzesze)
2 1 1 50%
83. Piecowski Bogdan
(KS Naprzód Borucin)
2 1 1 50%
84. Mugowski Arkadiusz
(Kadra Juniorów)
5 1 4 20%
85. Schreiber Jerzy
(LITS Meble Anders Żywiec)
1 0 1 0%
86. Gwizdon Maksymilian
(KS Mysław)
1 0 1 0%
87. Staniszewski Piotr
(LZS Odra Kąty Opolskie)
1 0 1 0%
88. Bajer Kamil
(KS Mysław)
1 0 1 0%
89. Jęsiek Jakub
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
1 0 1 0%
90. Czornik Grzegorz
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
1 0 1 0%
91. Kaczmarek Jakub
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
1 0 1 0%
92. Kleczko Dariusz
(UKS Huragan Sosnowiec)
1 0 1 0%
93. Skorupa Jakub
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
1 0 1 0%
94. Adamczyk Mikołaj
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0%
95. Smakowski Marcin
(UKTS Sokół I Orzesze)
2 0 2 0%
96. Kufel Karol
(LITS Meble Anders Żywiec)
2 0 2 0%
97. Polok Paweł
(MKS Czechowice-Dziedzice)
2 0 2 0%
98. Kobza Wojciech
(LITS Meble Anders Żywiec)
2 0 2 0%
99. Ciemienga Marek
(KS Naprzód Borucin)
2 0 2 0%
100. Mika Tomasz
(LITS Meble Anders Żywiec)
3 0 3 0%
101. Kowalski Damian
(KS Mysław)
3 0 3 0%
102. Podsadniak Wiktor
(UKS Huragan Sosnowiec)
3 0 3 0%
103. Rułka Filip
(Kadra Juniorów)
3 0 3 0%
104. Skórko Bartłomiej
(Kadra Juniorów)
3 0 3 0%
105. Przewłocki Piotr
(UKTS Sokół I Orzesze)
4 0 4 0%
106. Borek Łukasz
(MUKS Jedynka Pszów)
5 0 5 0%
107. Kot Szymon
(UKS Huragan Sosnowiec)
5 0 5 0%
108. Piątek Adam
(UKTS Sokół I Orzesze)
6 0 6 0%
109. Babicz Adam
(UKS Huragan Sosnowiec)
9 0 9 0%