Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
AKS Mikołów
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
793-093-040
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Mikołów (Borowa Wieś) ul. Gliwicka 299 ,ZS nr 2
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Kamil Durak
793-093-040
Osoba odpowiedzialna:
Sabina Wyrobek
513-411-743
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03097 Piotr Brożek Polska 11.10.1993 18 26 42:76
03098 Kamil Durak Polska 05.05.1987 12 32 36:96
03101 Jakub Papała Polska 16.06.1999 16 27 32:54
03117 Ksawery Ziętara Polska 12.10.2002 14 30 29:73
03099 Rafał Komandzik Polska 22.04.1999 0 0 0:0
03096 Artur Bomba Polska 24.09.1993 0 0 0:0
03114 Jakub Skrzypczyk Polska 30.04.2002 0 0 0:0
03102 Łukasz Pięciak Polska 29.09.1989 0 0 0:0
03113 Bartłomiej Mielcarz Polska 24.12.2002 0 0 0:0
03111 Łukasz Kochańczyk Polska 23.02.2001 0 1 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-07
g. 18:30
W: pozytywna
008
2LM 1
AKS Mikołów KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2018-09-14
g. 19:00
W: pozytywna
011
2LM 2
MKS Czechowice-Dziedzice AKS Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-09-21
g. 18:30
W: pozytywna
027
2LM 3
AKS Mikołów KS Mysław 4:6 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2018-10-19
g. 19:00
W: pozytywna
045
2LM 5
UKS Huragan Sosnowiec AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2018-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
047
2LM 6
AKS Mikołów LZS BLYSS Kujakowice 0:10 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2018-11-02
g. 19:00
W: pozytywna
062
2LM 7
UKTS Sokół I Orzesze AKS Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-11-08
g. 19:30
W: pozytywna
066
2LM 8
AKS Mikołów MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2018-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
079
2LM 9
TTS II Bytom AKS Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-11-30
g. 18:30
W: pozytywna
085
2LM 10
AKS Mikołów KS Naprzód Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2018-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
096
2LM 11
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza AKS Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2018-12-21
g. 18:30
W: pozytywna
104
2LM 12
AKS Mikołów Kadra Juniorów 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec
2018-12-12
g. 18:30
W: pozytywna
113
2LM 13
TS Kuźnia Martex Rybnik AKS Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-01-04
g. 18:30
W: pozytywna
123
2LM 14
AKS Mikołów LZS Odra Kąty Opolskie 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2019-01-28
g. 17:30
W: pozytywna
138
2LM 16
MUKS Jedynka Pszów AKS Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-02-01
g. 18:30
W: pozytywna
151
2LM 17
AKS Mikołów LITS Meble Anders Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec
2019-03-15
g. 18:30
W: pozytywna
007
2LM 18
AKS Mikołów MKS Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2019-03-20
g. 18:00
W: pozytywna
013
2LM 19
KS Mysław AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: ? Tomecki
2019-04-09
g. 18:00
W: pozytywna
022
2LM 20
LITS Meble Anders Żywiec AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-04-05
g. 17:30
W: pozytywna
032
2LM 21
Kadra Juniorów AKS Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-04-12
g. 18:30
W: pozytywna
040
2LM 22
LZS Odra Kąty Opolskie AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2019-04-19
g. 18:30
W: pozytywna
048
2LM 23
AKS Mikołów UKS Huragan Sosnowiec 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2019-05-10
g. 18:30
W: pozytywna
055
2LM 24
AKS Mikołów MUKS Jedynka Pszów 5:5 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz