Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
606 528 297
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Tarnowskie Góry, ul. Wyspiańskiego 3 - SP 3
(Dawne Gimnazjum nr 2 Sportowe)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marian Michalski
606 528 297
Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Kocik
508 279 801
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 16 32 127:33
2. TTS II Bytom 16 29 123:37
3. LZS BLYSS Kujakowice 16 27 110:50
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 16 25 106:54
5. KS Naprzód Borucin 16 21 99:61
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 17 17 89:81
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 15 17 75:75
8. UKTS Sokół I Orzesze 16 15 77:83
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 16 15 83:77
2. KS Mysław 16 15 78:82
3. LITS Meble Anders Żywiec 16 14 68:92
4. MUKS Jedynka Pszów 15 9 50:100
5. UKS Huragan Sosnowiec 15 6 36:114
6. Kadra Juniorów 16 5 48:112
7. AKS Mikołów 16 5 46:114
8. LZS Odra Kąty Opolskie 16 2 55:105
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03574 Marek Bartusik Polska 24.03.1992 19 9 42:24
03575 Szymon Skop Polska 14.04.1990 12 12 36:36
03573 Mateusz Klimczok Polska 03.07.1990 12 10 36:30
03576 Maciej Chorąży Polska 05.07.1995 13 15 26:32
03584 Dominik Idaczyk Polska 31.03.2002 2 2 4:4
03579 Mateusz Matejczyk Polska 01.01.1998 2 0 4:0
03602 Miłosz Cesarz Polska 11.11.2001 0 0 0:0
05916 Jakub Jęsiek Polska 21.08.2003 0 2 0:4
03590 Jakub Skorupa Polska 19.11.2002 0 2 0:4
03588 Mikołaj Adamczyk Polska 22.04.2005 0 4 0:10
03589 Grzegorz Czornik Polska 22.02.1970 0 2 0:4
03578 Robert Bejman Polska 22.07.1982 0 0 0:0
03581 Dawid Jędrysik Polska 10.03.1991 0 0 0:0
03577 Robert Abramowicz Polska 07.10.1986 0 0 0:0
08859 Jakub Kaczmarek Polska 21.01.2002 0 2 0:4
03585 Paweł Adamus Polska 11.09.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
004
2LM 1
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LZS Odra Kąty Opolskie 7:3 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2018-09-21
g. 18:00
W: pozytywna
023
2LM 3
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LITS Meble Anders Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2018-10-12
g. 17:30
W: pozytywna
032
2LM 4
MUKS Jedynka Pszów MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2018-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
042
2LM 5
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KTS Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2018-10-26
g. 19:00
W: pozytywna
049
2LM 6
MKS Czechowice-Dziedzice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-10-31
g. 18:00
W: pozytywna
061
2LM 7
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KS Mysław 7:3 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2018-11-08
g. 19:30
W: pozytywna
066
2LM 8
AKS Mikołów MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2018-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
080
2LM 9
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2018-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
083
2LM 10
LZS BLYSS Kujakowice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG:
2018-12-23
g. 18:00
W: pozytywna
099
2LM 11
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKTS Sokół I Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2019-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
117
2LM 13
TTS II Bytom MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-01-04
g. 18:00
W: pozytywna
119
2LM 14
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KS Naprzód Borucin 1:9 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2019-01-11
g. 18:00
134
2LM 15
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2019-01-23
g. 18:30
W: pozytywna
142
2LM 16
TS Kuźnia Martex Rybnik MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-02-01
g. 18:00
W: pozytywna
147
2LM 17
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry Kadra Juniorów 8:2 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2019-03-15
g. 18:00
002
2LM 18
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry TTS II Bytom -:- Szczegóły
SG:
2019-03-22
g. 19:00
012
2LM 19
UKTS Sokół I Orzesze MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG:
2019-03-29
g. 18:00
017
2LM 20
KTS Gliwice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG:
2019-04-05
g. 18:00
028
2LM 21
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry TS Kuźnia Martex Rybnik -:- Szczegóły
SG:
2019-04-12
g. 18:00
035
2LM 22
KS Naprzód Borucin MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG:
2019-04-19
g. 18:00
043
2LM 23
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
SG:
2019-05-10
g. 18:00
050
2LM 24
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LZS BLYSS Kujakowice -:- Szczegóły
SG: