Adres korespondencyjny:
Telefon:
503 846 083
503 846 083
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Rybnik ul. Podmiejska 1
Rybnik ul. Podmiejska 1
Prezes Klubu:
Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Konieczny
503 846 083
Jerzy Konieczny
503 846 083
Osoba odpowiedzialna:
Robert Szymik
500 692 078
Robert Szymik
500 692 078
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Tibhar
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Rok ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
03379 | Dariusz Knesz | Polska | 1984 | 0 | 0 | 0:0 |
03389 | Rafał Ogon | Polska | 2004 | 0 | 0 | 0:0 |
03398 | Marcin Lasota | Polska | 2002 | 0 | 0 | 0:0 |
03396 | Piotr Ostachowski | Polska | 2003 | 0 | 0 | 0:0 |
03383 | Mariusz Pietryszyn | Polska | 1972 | 0 | 0 | 0:0 |
03380 | Krzysztof Knesz | Polska | 1981 | 0 | 0 | 0:0 |
03393 | Jakub Stecyszyn | Polska | 2003 | 0 | 0 | 0:0 |
03384 | Leszek Prudel | Polska | 1976 | 0 | 0 | 0:0 |
03387 | Krzysztof Gumiński | Polska | 2003 | 0 | 0 | 0:0 |
03401 | Mariusz Zwoliński | Polska | 1978 | 0 | 0 | 0:0 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2018-09-05 g. 18:00 W: pozytywna |
3 2LM 1 |
TTS II Bytom | TS Kuźnia Martex Rybnik | 7:3 | Szczegóły |
SG: Alfred Płaszczyński | |||||
2018-09-21 g. 18:00 W: pozytywna |
20 2LM 3 |
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza | TS Kuźnia Martex Rybnik | 7:3 | Szczegóły |
SG: Henryk Różalski | |||||
2018-10-26 g. 18:30 W: pozytywna |
54 2LM 6 |
LZS Odra Kąty Opolskie | TS Kuźnia Martex Rybnik | 4:6 | Szczegóły |
SG: Sebastian Bak | |||||
2018-11-09 g. 18:30 W: pozytywna |
71 2LM 8 |
LITS Meble Anders Żywiec | TS Kuźnia Martex Rybnik | 5:5 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Białek | |||||
2018-11-28 g. 19:00 W: pozytywna |
88 2LM 10 |
KTS Gliwice | TS Kuźnia Martex Rybnik | 6:4 | Szczegóły |
SG: Wacław Suchecki | |||||
2018-12-19 g. 18:00 W: pozytywna |
105 2LM 12 |
KS Mysław | TS Kuźnia Martex Rybnik | 3:7 | Szczegóły |
SG: Bartłomiej Różalski | |||||
2019-01-04 g. 19:00 W: pozytywna |
122 2LM 14 |
UKS Huragan Sosnowiec | TS Kuźnia Martex Rybnik | 5:5 | Szczegóły |
SG: Dariusz Kleczko | |||||
2019-02-01 g. 19:00 W: pozytywna |
148 2LM 17 |
UKTS Sokół I Orzesze | TS Kuźnia Martex Rybnik | 5:5 | Szczegóły |
SG: Grzegorz Jurowicz | |||||
2019-03-15 g. 18:00 W: pozytywna |
3 2LM 18 |
LZS BLYSS Kujakowice | TS Kuźnia Martex Rybnik | 6:4 | Szczegóły |
SG: | |||||
2019-04-05 g. 18:00 W: pozytywna |
28 2LM 21 |
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry | TS Kuźnia Martex Rybnik | 5:5 | Szczegóły |
SG: Wojciech Romik | |||||
2019-04-23 g. 18:00 W: pozytywna |
44 2LM 23 |
KS Naprzód Borucin | TS Kuźnia Martex Rybnik | 6:4 | Szczegóły |
SG: Ryszard Nowotny |