Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
TS Kuźnia Martex Rybnik
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
503 846 083
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Rybnik ul. Podmiejska 1
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Konieczny
503 846 083
Osoba odpowiedzialna:
Robert Szymik
500 692 078
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 16 32 127:33
2. TTS II Bytom 16 29 123:37
3. LZS BLYSS Kujakowice 16 27 110:50
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 16 25 106:54
5. KS Naprzód Borucin 16 21 99:61
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 17 17 89:81
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 15 17 75:75
8. UKTS Sokół I Orzesze 16 15 77:83
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 16 15 83:77
2. KS Mysław 16 15 78:82
3. LITS Meble Anders Żywiec 16 14 68:92
4. MUKS Jedynka Pszów 15 9 50:100
5. UKS Huragan Sosnowiec 15 6 36:114
6. Kadra Juniorów 16 5 48:112
7. AKS Mikołów 16 5 46:114
8. LZS Odra Kąty Opolskie 16 2 55:105
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03401 Mariusz Zwoliński Polska 13.12.1978 16 18 48:54
03393 Jakub Stecyszyn Polska 15.04.2003 17 15 48:44
03384 Leszek Prudel Polska 28.04.1976 22 12 46:28
03387 Krzysztof Gumiński Polska 03.11.2003 15 19 30:38
03398 Marcin Lasota Polska 18.05.2002 2 0 4:0
03396 Piotr Ostachowski Polska 09.11.2003 0 0 0:0
03389 Rafał Ogon Polska 22.04.2004 0 0 0:0
03380 Krzysztof Knesz Polska 08.06.1981 0 0 0:0
03383 Mariusz Pietryszyn Polska 26.06.1972 0 0 0:0
03379 Dariusz Knesz Polska 28.06.1984 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-05
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LM 1
TTS II Bytom TS Kuźnia Martex Rybnik 7:3 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-09-12
g. 18:30
W: pozytywna
017
2LM 2
TS Kuźnia Martex Rybnik KS Naprzód Borucin 3:7 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-09-21
g. 18:00
W: pozytywna
020
2LM 3
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TS Kuźnia Martex Rybnik 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2018-10-10
g. 18:30
W: pozytywna
036
2LM 4
TS Kuźnia Martex Rybnik Kadra Juniorów 10:0 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2018-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
054
2LM 6
LZS Odra Kąty Opolskie TS Kuźnia Martex Rybnik 4:6 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2018-11-09
g. 18:30
W: pozytywna
071
2LM 8
LITS Meble Anders Żywiec TS Kuźnia Martex Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2018-10-31
g. 18:30
W: pozytywna
075
2LM 9
TS Kuźnia Martex Rybnik MUKS Jedynka Pszów 6:4 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2018-11-28
g. 19:00
W: pozytywna
088
2LM 10
KTS Gliwice TS Kuźnia Martex Rybnik 6:4 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2018-12-05
g. 18:30
W: pozytywna
094
2LM 11
TS Kuźnia Martex Rybnik MKS Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-12-19
g. 18:00
W: pozytywna
105
2LM 12
KS Mysław TS Kuźnia Martex Rybnik 3:7 Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
2018-12-12
g. 18:30
W: pozytywna
113
2LM 13
TS Kuźnia Martex Rybnik AKS Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-01-04
g. 19:00
W: pozytywna
122
2LM 14
UKS Huragan Sosnowiec TS Kuźnia Martex Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2019-01-09
g. 18:30
W: pozytywna
132
2LM 15
TS Kuźnia Martex Rybnik LZS BLYSS Kujakowice 2:8 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-01-23
g. 18:30
W: pozytywna
142
2LM 16
TS Kuźnia Martex Rybnik MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-02-01
g. 19:00
W: pozytywna
148
2LM 17
UKTS Sokół I Orzesze TS Kuźnia Martex Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-03-15
g. 18:00
003
2LM 18
LZS BLYSS Kujakowice TS Kuźnia Martex Rybnik 6:4 Szczegóły
SG:
2019-03-20
g. 18:30
009
2LM 19
TS Kuźnia Martex Rybnik KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG:
2019-03-27
g. 18:30
W: pozytywna
018
2LM 20
TS Kuźnia Martex Rybnik TTS II Bytom 3:7 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-04-05
g. 18:00
028
2LM 21
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry TS Kuźnia Martex Rybnik -:- Szczegóły
SG:
2019-04-10
g. 18:30
036
2LM 22
TS Kuźnia Martex Rybnik UKTS Sokół I Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2019-04-19
g. 18:00
044
2LM 23
KS Naprzód Borucin TS Kuźnia Martex Rybnik -:- Szczegóły
SG:
2019-05-08
g. 18:30
051
2LM 24
TS Kuźnia Martex Rybnik UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
SG: