Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dawid
Grabski
MKS Czechowice-Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 lipca 1987 r.
29
Występy
14
Zwycięstwa
15
Porażki
48.28%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 15 30 118:32
2. TTS II Bytom 15 27 116:34
3. LZS BLYSS Kujakowice 15 25 104:46
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 15 23 100:50
5. KS Naprzód Borucin 15 21 95:55
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 15 17 82:68
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 15 17 75:75
8. UKTS Sokół I Orzesze 15 15 76:74
9. KS Mysław 15 14 73:77
10. LITS Meble Anders Żywiec 15 14 67:83
11. MKS Czechowice-Dziedzice 15 13 76:74
12. MUKS Jedynka Pszów 15 9 50:100
13. UKS Huragan Sosnowiec 15 6 36:114
14. AKS Mikołów 15 5 43:107
15. Kadra Juniorów 15 3 39:111
16. LZS Odra Kąty Opolskie 15 1 50:100
17. 0 0 :
18. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Rozwadowski Paweł - Grabski Dawid 2 3:0 (12:10, 11:5, 12:10)
1 Gwizdon Oliwier - Grabski Dawid 2 0:3 (2:11, 9:11, 9:11)
2 Grabski Dawid - Ziętara Ksawery 2 3:2 (9:11, 11:9, 12:10, 7:11, 12:10)
3 Szydło Aleksander - Grabski Dawid 2 1:3 (4:11, 11:8, 11:13, 8:11)
3 Skórski Michał - Grabski Dawid 2 1:3 (11:5, 9:11, 8:11, 10:12)
4 Grabski Dawid - Głuszek Wojciech 2 3:1 (4:11, 11:7, 17:15, 18:16)
4 Grabski Dawid - Kleszcz Krzesimir 2 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 3:11)
5 Woźniak Jakub - Grabski Dawid 2 3:2 (6:11, 11:6, 7:11, 11:9, 11:1)
5 Czyrnia Piotr - Grabski Dawid 2 0:3 (5:11, 7:11, 5:11)
6 Grabski Dawid - Chorąży Maciej 2 1:3 (8:11. 11:8, 5:11, 7:11)
6 Grabski Dawid - Bartusik Marek 2 1:3 (11:6, 8:11, 12:14, 7:11)
7 Trela Mateusz - Grabski Dawid 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:8)
7 Łysakowski Michał - Grabski Dawid 1 2:3 (11:2, 9:11, 11:5, 7:11, 10:12)
8 Grabski Dawid - Lasota Mateusz 2 3:2 (10:12, 7:11, 11:7, 11:2, 14:12)
8 Grabski Dawid - Piecowski Mirosław 2 1:3 (6:11, 11:9, 3:11, 7:11)
9 Struś Piotr - Grabski Dawid 2 3:2 (2:11 ,11:8 ,8:11 ,11:5 ,12:10)
9 Eliasz Adrian - Grabski Dawid 2 3:0 (11:5 ,12:10 ,11:4)
10 Grabski Dawid - Radło Szymon 2 3:2 (11:9, 10:12, 15:13, 10:12, 11:9)
10 Grabski Dawid - Rułka Filip 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:6)
11 Prudel Leszek - Grabski Dawid 2 3:1 (7/11 11/4 12/10 12/10)
11 Gumiński Krzysztof - Grabski Dawid 2 3:1 (11/6 7/11 11/8 11/6)
12 Grabski Dawid - Pacek Krzysztof 2 3:1 (10:12, 11:9, 11:2, 11:8)
12 Grabski Dawid - Iwaniuk Grzegorz 2 0:3 (8:11, 7:11, 4:11)
14 Grabski Dawid - Pniaczek Dominik 2 3:1 (6:11, 12:10, 12:10, 11:7)
14 Grabski Dawid - Kufel Dominik 2 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 13:11)
15 Borek Kamil - Grabski Dawid 2 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)
15 Borek Łukasz - Grabski Dawid 2 3:2 (11:9, 9:11, 17:15, 2:11, 11:5)
17 Grabski Dawid - Lubaś Sebastian 2 0:3 (7:11, 3:11, 4:11)
17 Grabski Dawid - Steuer Dariusz 2 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 8:11, 13:15)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:8)
2 Grabski Dawid / Cioch Błażej - Durak Kamil / Brożek Piotr 1 3:0 (11:7, 11:1, 11:4)
3 Minda Michał / Szydło Stanisław - Cioch Błażej / Grabski Dawid 1 1:3 (11:7, 4:11, 9:11, 7:11)
4 Grabski Dawid / Wróbel Paweł - Głuszek Wojciech / Kleszcz Krzesimir 2 2:3 (8:11, 6:11, 11:5, 13:11, 8:11)
5 Czyrnia Piotr / Woźniak Jakub - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:7)
6 Wróbel Paweł / Grabski Dawid - Chorąży Maciej / Bartusik Marek 2 3:1 (6:11, 11:9, 11:4, 12:10)
8 Grabski Dawid / Wróbel Paweł - Piecowski Bogdan / Michael Daniel 2 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
9 Struś Piotr / Eliasz Adrian - Wróbel Paweł / Grabski Dawid 2 3:0 (11:9 ,11:9 ,11:3)
10 Wróbel Paweł / Grabski Dawid - Rułka Filip / Radło Szymon 2 3:2 (15:13, 10:12, 8:11, 11:7, 11:2)
11 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 3:0 (11/4 11/1 11/3)
12 Cioch Błażej / Grabski Dawid - Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
14 Grabski Dawid / Wróbel Paweł - Kufel Dominik / Pniaczek Dominik 2 2:3 (12:10, 8:11, 11:8, 8:11, 9:11)
15 Kempa Mateusz / Borek Łukasz - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 5:11)
17 Cioch Błażej / Grabski Dawid - Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz 1 2:3 (5:11, 11:9, 12:10, 13:15, 1:11)