Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Ramenda
MKS Czechowice-Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 października 1995 r.
44
Występy
30
Zwycięstwa
14
Porażki
68.18%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kalinowski Mateusz - Ramenda Adam 1 2:3 (11:9 8:11 11:9 8:11 5:11)
1 Bajer Kamil - Ramenda Adam 1 0:3 (4:11 4:11 6:11)
2 Ramenda Adam - Brożek Piotr 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)
2 Ramenda Adam - Durak Kamil 1 3:0 (1:6, 11:8, 11:5)
3 Szydło Stanisław - Ramenda Adam 1 1:3 (12:14, 15:13, 9:11, 8:11)
3 Minda Michał - Ramenda Adam 1 0:3 (13:15, 2:11, 3:11)
4 Ramenda Adam - Załuski Jakub 1 0:3 (13:15, 7:11, 5:11)
4 Ramenda Adam - Galas Michał 1 2:3 (11:7, 11:9, 10:12, 5:11, 9:11)
5 Przewłocki Jacek - Ramenda Adam 1 3:2 (7:11, 10:12, 11:9, 17:15, 11:5)
5 Szołtysek Artur - Ramenda Adam 1 3:0 (11:8, 11:2, 11:7)
6 Ramenda Adam - Klimczok Mateusz 1 3:1 (11:9, 11:9, 6:11, 14:12)
6 Ramenda Adam - Skop Szymon 1 1:3 (12:10, 8:11, 8:11, 9:11)
7 Wróbel Dariusz - Ramenda Adam 1 3:2 (16:18, 8:11,11:3, 11:5, 11:5)
7 Balcerzak Marcin - Ramenda Adam 1 3:1 (11:8, 11:7, 5:11, 11:1)
8 Ramenda Adam - Dworakowski Rafał 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:8, )
8 Ramenda Adam - Michael Daniel 1 0:3 (9:11, 8:11, 3:11)
9 Myszewski Adrian - Ramenda Adam 1 3:0 (11;7 ,11:4 ,11:7)
9 Fabiś Adrian - Ramenda Adam 1 0:3 (6:11 ,4:11 ,6:11)
10 Ramenda Adam - Lilien Aleksander 1 1:3 (11:4, 9:11, 11:13, 3:11)
10 Ramenda Adam - Pawłowski Krzysztof 1 3:1 (11:5, 11:9, 10:12, 11:7)
11 Zwoliński Mariusz - Ramenda Adam 1 2:3 (11/5 7/11 11/8 7/11 9/11)
11 Stecyszyn Jakub - Ramenda Adam 1 3:2 (5/11 6/11 11/5 11/8 11/5)
12 Ramenda Adam - Pacek Paweł 1 3:0 (11:5, 11:1. 11:6)
12 Ramenda Adam - Burkacki Mateusz 1 3:2 (11:6, 9:11, 5:11, 11:3, 11:5)
14 Ramenda Adam - Pietraszko Łukasz 1 3:1 (11:6, 11:5, 11:13, 11:6)
14 Ramenda Adam - Pal Waldemar 1 3:2 (11:6, 6:11, 5:11, 11:9, 11:8)
15 Kowol Marek - Ramenda Adam 1 2:3 (11:5, 2:11, 14:12, 7:11, 6:11)
15 Kempa Mateusz - Ramenda Adam 1 1:3 (11:9, 5:11, 5:11, 8:11)
17 Ramenda Adam - Kwodawski Bartosz 1 3:2 (9:11, 11:3, 9:11, 11:5, 11:9)
17 Ramenda Adam - Kądziela Marek 1 1:3 (10:12, 7:11, 11:8, 4:11)
18 Durak Kamil - Ramenda Adam 1 0:3 (10:12, 4:11, 6:11)
18 Ziętara Ksawery - Ramenda Adam 1 1:3 (11:4, 6:11, 8:11, 6:11)
19 Ramenda Adam - Kempa Mateusz 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:2)
19 Ramenda Adam - Kowol Marek 1 0:3 (8:11, 10:12, 10:12)
20 Ramenda Adam - Skórski Michał 1 3:1 (8:11, 11:4, 11:5, 113)
20 Ramenda Adam - Minda Michał 1 3:1 (11:5, 11:6, 11:13, 11:7)
21 Iwaniuk Grzegorz - Ramenda Adam 1 2:3 (11:3,7:11,11:13,12:10,9:11)
21 Pacek Krzysztof - Ramenda Adam 1 0:3 (6:11,5:11,9:11)
22 Pietraszko Łukasz - Ramenda Adam 1 2:3 (11:9, 12:10, 10:12, 9:11, 6:11)
22 Pal Waldemar - Ramenda Adam 1 3:0 (12:10, 16:14, 11:9)
23 Ramenda Adam - Gwizdon Oliwier 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:4)
23 Ramenda Adam - Kalinowski Mateusz 1 3:2 (12:10, 11:9, 9:11, 6:11, 11:6)
24 Pawłowski Krzysztof - Ramenda Adam 1 1:3 (11:4, 7:11, 8:11, 11:13)
24 Radło Szymon - Ramenda Adam 1 1:3 (7:11, 8:11, 11:6, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kalinowski Mateusz / Rozwadowski Paweł - Cioch Błażej / Ramenda Adam 1 1:3 (4:11, 9:11, 11:7, 5:11)
2 Ramenda Adam / Gawlas Michał - Papała Jakub / Ziętara Ksawery 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:2)
3 Babicz Adam / Podsadniak Wiktor - Ramenda Adam / Gawlas Michał 2 0:3 (5:11, 4:11, 1:11)
4 Cioch Błażej / Ramenda Adam - Galas Michał / Załuski Jakub 1 0:3 (4:11, 9:11, 10:12)
5 Szołtysek Artur / Przewłocki Jacek - Cioch Błażej / Ramenda Adam 1 2:3 (10:12, 11:8, 9:11, 11:5, 3:11)
6 Cioch Błażej / Ramenda Adam - Klimczok Mateusz / Skop Szymon 1 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 3:11)
7 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Ramenda Adam / Gawlas Michał 2 3:1 (11:9, 11:6, 11:13, 11:7)
8 Ramenda Adam / Cioch Błażej - Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz 1 3:1 (11:5, 11:8, 10:12, 15:13)
9 Myszewski Adrian / Korzec Przemysław - Cioch Błażej / Ramenda Adam 1 2:3 (5:11 ,11:4 ,11:6 ,6:11 ,9:11)
10 Cioch Błażej / Ramenda Adam - Pawłowski Krzysztof / Lilien Aleksander 1 2:3 (12:10, 6:11, 11:9, 17:19, 8:11)
11 Zwoliński Mariusz / Stecyszyn Jakub - Cioch Błażej / Ramenda Adam 1 1:3 (13/15 6/11 11/7 9/11)
12 Ramenda Adam / Gawlas Michał - Pacek Krzysztof / Iwaniuk Grzegorz 2 3:2 (11:8, 14:16, 9:11, 11:8, 14:12)
14 Ramenda Adam / Cioch Błażej - Pietraszko Łukasz / Pal Waldemar 1 1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 8:11)
15 Kowol Marek / Borek Kamil - Cioch Błażej / Ramenda Adam 1 2:3 (11:9, 11:7, 7:11, 2:11, 9:11)
17 Ramenda Adam / Gawlas Michał - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 3:0 (7:11, 6:6 krecz)
18 Ziętara Ksawery / Papała Jakub - Cioch Błażej / Ramenda Adam 1 3:2 (8:11, 12:10, 11:9, 9:11, 11:7)
19 Ramenda Adam / Gawlas Michał - Kowol Marek / Borek Kamil 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:9)
20 Ramenda Adam / Gawlas Michał - Szydło Stanisław / Kot Szymon 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:4)
21 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Cioch Błażej / Ramenda Adam 1 3:2 (11:7,9:11,12:14,11:9,11:9)
22 Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz - Ramenda Adam / Wróbel Paweł 1 3:2 (9:11, 8:11, 11:5, 11:8, 11:2)
23 Ramenda Adam / Polok Paweł - Kalinowski Mateusz / Gwizdon Oliwier 1 0:3 (7:11, 11:13, 6:11)
24 Radło Szymon / Pawłowski Krzysztof - Ramenda Adam / Wróbel Paweł 1 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:9)