Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Paweł
Wróbel
MKS Czechowice-Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 czerwca 1991 r.
28
Występy
9
Zwycięstwa
19
Porażki
32.14%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gwizdon Oliwier - Wróbel Paweł 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
1 Rozwadowski Paweł - Wróbel Paweł 2 3:1 (9:11, 11:2, 12:10, 11:9)
2 Wróbel Paweł - Papała Jakub 2 2:3 (9:11, 6:11, 11:7, 11:7, 9:11, )
2 Wróbel Paweł - Ziętara Ksawery 2 3:1 (9:11, 12:10, 11:7, 11:6)
4 Wróbel Paweł - Kleszcz Krzesimir 2 0:3 (9:11, 11:13, 5:11)
4 Wróbel Paweł - Głuszek Wojciech 2 3:2 (11:9, 9:11, 4:11, 11:8, 11:9, )
5 Woźniak Jakub - Wróbel Paweł 2 3:2 (11:3, 7:11, 11:9, 8:11, 11:9)
5 Czyrnia Piotr - Wróbel Paweł 2 0:3 (7:11, 8:11, 5:11)
6 Wróbel Paweł - Bartusik Marek 2 2:3 (11:13, 6:11, 13:11, 11:6, 6:11)
6 Wróbel Paweł - Chorąży Maciej 2 2:3 (9:11, 6:11, 11:6, 11:8, 7:11)
8 Wróbel Paweł - Piecowski Mirosław 2 2:3 (6:11, 11:7, 11:8, 7:11, 9:11, )
8 Wróbel Paweł - Lasota Mateusz 2 0:3 (10:12, 4:11, 8:11)
9 Eliasz Adrian - Wróbel Paweł 2 3:1 (11:7 ,11:2 ,9:11 ,11:4)
9 Struś Piotr - Wróbel Paweł 2 3:0 (11:9 ,11:1 ,11:2)
10 Wróbel Paweł - Rułka Filip 2 3:2 (11:13, 11:9, 5:11, 25:23, 11:7)
10 Wróbel Paweł - Radło Szymon 2 0:3 (3:11, 10:12, 10:12)
11 Gumiński Krzysztof - Wróbel Paweł 2 3:2 (11/9 8/11 11/8 12/14 11/1)
11 Prudel Leszek - Wróbel Paweł 2 3:0 (11/3 11/8 11/6)
14 Wróbel Paweł - Kufel Dominik 2 3:2 (8:11, 13:11, 14:12, 6:11, 11:4)
14 Wróbel Paweł - Pniaczek Dominik 2 2:3 (3:11, 13:11, 11:6, 8:11, 6:11)
15 Borek Łukasz - Wróbel Paweł 2 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:5, 11:6)
15 Borek Kamil - Wróbel Paweł 2 0:3 (12:14, 9:11, 8:11)
21 Burkacki Mateusz - Wróbel Paweł 2 3:1 (11:8,11:5,10:12,11:4)
21 Bąk Sebastian - Wróbel Paweł 2 2:3 (11:6,11:5,9:11,9:11,9:11)
22 Pniaczek Dominik - Wróbel Paweł 2 3:0 (11:2, 11:8, 13:11)
22 Rułka Filip - Wróbel Paweł 2 3:0 (11:2, 11:4, 11:8)
24 Czapla Kamil - Wróbel Paweł 2 1:3 (11:6, 6:11, 4:11, 4:11)
24 Mugowski Arkadiusz - Wróbel Paweł 2 1:3 (8:11, 5:11, 11:7, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:8)
4 Grabski Dawid / Wróbel Paweł - Głuszek Wojciech / Kleszcz Krzesimir 2 2:3 (8:11, 6:11, 11:5, 13:11, 8:11)
5 Czyrnia Piotr / Woźniak Jakub - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:7)
6 Wróbel Paweł / Grabski Dawid - Chorąży Maciej / Bartusik Marek 2 3:1 (6:11, 11:9, 11:4, 12:10)
8 Grabski Dawid / Wróbel Paweł - Piecowski Bogdan / Michael Daniel 2 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
9 Struś Piotr / Eliasz Adrian - Wróbel Paweł / Grabski Dawid 2 3:0 (11:9 ,11:9 ,11:3)
10 Wróbel Paweł / Grabski Dawid - Rułka Filip / Radło Szymon 2 3:2 (15:13, 10:12, 8:11, 11:7, 11:2)
11 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 3:0 (11/4 11/1 11/3)
14 Grabski Dawid / Wróbel Paweł - Kufel Dominik / Pniaczek Dominik 2 2:3 (12:10, 8:11, 11:8, 8:11, 9:11)
15 Kempa Mateusz / Borek Łukasz - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 5:11)
21 Pacek Krzysztof / Bąk Sebastian - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 3:2 (12:10,4:11,9:11,11:6,12:10)
22 Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz - Ramenda Adam / Wróbel Paweł 1 3:2 (9:11, 8:11, 11:5, 11:8, 11:2)
24 Radło Szymon / Pawłowski Krzysztof - Ramenda Adam / Wróbel Paweł 1 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:9)