Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LITS Meble Anders III Żywiec
Liga Okręgowa (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 513 345
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Żywiec, ul. Mickiewicza 3 , hala Zespołu Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Mika
502 513 345
Osoba odpowiedzialna:
Adam Jurasz
504 207 229
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Pogórze 3 6 20:10
2. RKS Cukrownik Chybie 3 5 24:6
3. JKTS Jastrzębie 2 4 19:1
4. LKS Lesznianka III Leszna Górna 3 4 16:14
5. LITS Meble Anders III Żywiec 3 4 15:15
6. LKS Lesznianka II Leszna Górna 3 3 16:14
7. LITS Meble Anders IV Żywiec 3 2 15:15
8. UGKS Sokół Zebrzydowice 3 2 14:16
9. ULKS II Pszczyna 3 2 10:20
10. UKS Wisła Wiślanie 3 2 7:23
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 2 0 6:14
12. Fundacja Talent II Cieszyn 3 0 8:22
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03827 Karol Kufel Polska 02.08.2008 4 2 4:2
03829 Maksymilian Rus Polska 03.11.2005 3 3 3:3
03831 Marcin Słowik Polska 19.05.1999 2 4 2:4
03807 Adam Gajewski Polska 13.07.1973 2 2 2:2
03806 Antoni Kupczak Polska 12.02.1954 0 0 0:0
03833 Dawid Szymik Polska 31.12.2002 0 0 0:0
03832 Amanda Sudoł Polska 20.07.2004 0 1 0:1
03814 Zenon Pastor Polska 17.12.1966 0 0 0:0
03820 Jan Widz Polska 01.06.1963 0 0 0:0
03824 Amelia Goc Polska 29.12.2005 0 0 0:0
09748 Andrzej Sanetra Polska 01.11.1958 0 0 0:0
03823 Rafał Funiok Polska 03.05.2010 0 0 0:0
03825 Martyna Funiok Polska 24.11.2007 0 0 0:0
03821 Wojciech Zuziak Polska 10.07.1956 0 0 0:0
03822 Michał Maślanka Polska 18.07.2011 0 0 0:0
03830 Piotr Sapiński Polska 08.09.2008 0 0 0:0
03828 Filip Rułka Polska 24.08.2003 0 0 0:0
03811 Dominik Kufel Polska 25.08.1979 0 0 0:0
03812 Tomasz Mika Polska 19.02.1989 0 0 0:0
03810 Michał Krutak Polska 05.08.1989 0 0 0:0
03809 Wojciech Kobza Polska 31.07.1972 0 0 0:0
03808 Adam Jurasz Polska 15.12.1967 0 0 0:0
03813 Waldemar Pal Polska 12.09.1986 0 0 0:0
03815 Grzegorz Pieronek Polska 18.04.1964 0 0 0:0
03819 Bartosz Sobel Polska 26.04.2001 0 0 0:0
03818 Jerzy Schreiber Polska 14.06.1948 0 0 0:0
03817 Dominik Pniaczek Polska 20.03.1999 0 0 0:0
03816 Łukasz Pietraszko Polska 24.06.1989 0 0 0:0
03826 Michał Gniadek Polska 09.09.2007 0 1 0:1

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-03
g. 18:30
196
5LMA 1
LITS Meble Anders III Żywiec LITS Meble Anders IV Żywiec 7:3 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
202
5LMA 2
JKTS Jastrzębie LITS Meble Anders III Żywiec 9:1 Szczegóły
2018-10-17
g. 18:30
208
5LMA 3
LITS Meble Anders III Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
214
5LMA 4
UGKS Sokół Zebrzydowice LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
2018-11-07
g. 18:30
220
5LMA 5
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
226
5LMA 6
ULKS II Pszczyna LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
2018-11-21
g. 18:00
229
5LMA 7
RKS Cukrownik Chybie LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
2018-11-28
g. 18:30
234
5LMA 8
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Pogórze -:- Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
242
5LMA 9
UKS Wisła Wiślanie LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
248
5LMA 10
PKS Olimpijczyk II Gilowice LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
2018-12-19
g. 18:30
253
5LMA 11
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły