Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Lesznianka III Leszna Górna
Liga Okręgowa (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
500 525 375
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dzięgielów, ul. Cieszyńska 4, SP Dzięgielów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Pustówka
500 525 375
Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Siedlaczek
609-561-480
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 9 17 71:19
2. LKS Pogórze 9 16 65:25
3. JKTS Jastrzębie 8 14 63:17
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 8 13 57:23
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 9 12 61:29
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 9 10 47:43
7. ULKS II Pszczyna 9 9 44:46
8. UKS Wisła Wiślanie 10 8 31:60
9. LITS Meble Anders III Żywiec 10 7 29:71
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 9 2 26:64
11. Fundacja Talent II Cieszyn 9 1 25:65
12. PKS Olimpijczyk II Gilowice 11 1 22:79
13. 0 0 :
14. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03481 Andrzej Sztwiertnia Polska 19.06.1972 13 2 13:2
03475 Artur Jahn Polska 21.06.1964 10 6 10:6
03489 Adrian Wiecheć Polska 20.08.2001 9 9 9:9
05106 Piotr Waszut Polska 25.11.2003 5 1 5:1
03473 Dawid Dziembała Polska 12.02.1999 2 1 2:1
03487 Grzegorz Libiszewski Polska 04.09.2001 0 0 0:0
03476 Daniel Kuraś Polska 19.05.1997 0 0 0:0
03483 Dariusz Walarus Polska 03.04.1974 0 0 0:0
Marcin Cieślar Polska 06.03.1976 0 0 0:0
03474 Dominik Dziembała Polska 28.06.1996 0 0 0:0
03480 Jacek Sztuka Polska 11.09.1971 0 0 0:0
03477 Mateusz Lorc Polska 03.03.1990 0 0 0:0
03468 Jacek Balcar Polska 27.03.1977 0 0 0:0
05103 Kacper Czendlik Polska 23.12.2004 0 0 0:0
03479 Andrzej Siedlaczek Polska 27.11.1952 0 14 0:14
03470 Sławomir Brak Polska 06.03.1982 0 0 0:0
05104 Wojciech Czendlik Polska 17.07.2007 0 0 0:0
05105 Paweł Jędrulek Polska 09.06.2005 0 0 0:0
03469 Robert Bałoń Polska 23.04.1975 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
194
5LMA 1
LKS Lesznianka III Leszna Górna LKS Lesznianka II Leszna Górna 3:7 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
200
5LMA 2
ULKS II Pszczyna LKS Lesznianka III Leszna Górna 3:7 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
206
5LMA 3
LKS Lesznianka III Leszna Górna LITS Meble Anders IV Żywiec 6:4 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
212
5LMA 4
JKTS Jastrzębie LKS Lesznianka III Leszna Górna 6:4 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:30
218
5LMA 5
LKS Lesznianka III Leszna Górna Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
224
5LMA 6
UGKS Sokół Zebrzydowice LKS Lesznianka III Leszna Górna 6:4 Szczegóły
2018-11-22
g. 18:30
230
5LMA 7
LKS Lesznianka III Leszna Górna PKS Olimpijczyk II Gilowice 8:2 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
236
5LMA 8
UKS Wisła Wiślanie LKS Lesznianka III Leszna Górna 4:6 Szczegóły
2018-12-05
g. 18:00
241
5LMA 9
RKS Cukrownik Chybie LKS Lesznianka III Leszna Górna 8:2 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:30
246
5LMA 10
LKS Lesznianka III Leszna Górna LKS Pogórze -:- Szczegóły
2018-12-19
g. 18:30
253
5LMA 11
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły