Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKS II Pszczyna
Liga Okręgowa (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
605 730 013
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pszczyna, ul. Kazimierza Wielkiego 5,
Zespół Szkól nr 1
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Janusz Friebe
605 730 013
Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Baborski
603 643 749
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Pogórze 3 6 20:10
2. RKS Cukrownik Chybie 3 5 24:6
3. JKTS Jastrzębie 2 4 19:1
4. LKS Lesznianka III Leszna Górna 3 4 16:14
5. LITS Meble Anders III Żywiec 3 4 15:15
6. LKS Lesznianka II Leszna Górna 3 3 16:14
7. LITS Meble Anders IV Żywiec 3 2 15:15
8. UGKS Sokół Zebrzydowice 3 2 14:16
9. ULKS II Pszczyna 3 2 10:20
10. UKS Wisła Wiślanie 3 2 7:23
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 2 0 6:14
12. Fundacja Talent II Cieszyn 3 0 8:22
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08891 Sabina Kukla Polska 20.08.1980 3 1 3:1
05729 Mariusz Duraj Polska 21.06.1979 3 3 3:3
05722 Jacek Rus Polska 31.03.1997 2 4 2:4
08857 Adam Pasiński Polska 11.08.1975 0 0 0:0
05719 Andrzej Baborski Polska 22.07.1961 0 3 0:3
05727 Łukasz Sibik Polska 08.02.2001 0 3 0:3
05726 Piotr Wigłasz Polska 10.11.1998 0 2 0:2
05725 Jan Walencik Polska 09.05.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
195
5LMA 1
PKS Olimpijczyk II Gilowice ULKS II Pszczyna 4:6 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
200
5LMA 2
ULKS II Pszczyna LKS Lesznianka III Leszna Górna 3:7 Szczegóły
2018-10-17
g. 18:00
205
5LMA 3
RKS Cukrownik Chybie ULKS II Pszczyna 9:1 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
210
5LMA 4
ULKS II Pszczyna LKS Pogórze -:- Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
221
5LMA 5
UKS Wisła Wiślanie ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
226
5LMA 6
ULKS II Pszczyna LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
232
5LMA 7
ULKS II Pszczyna Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
237
5LMA 8
JKTS Jastrzębie ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły
2018-12-05
g. 18:30
245
5LMA 9
LITS Meble Anders IV Żywiec ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
251
5LMA 10
ULKS II Pszczyna LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
256
5LMA 11
UGKS Sokół Zebrzydowice ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły