Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKS II Pszczyna
Liga Okręgowa (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
605 730 013
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pszczyna, ul. Kazimierza Wielkiego 5,
Zespół Szkól nr 1
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Janusz Friebe
605 730 013
Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Baborski
603 643 749
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 15 28 116:34
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 15 27 116:34
3. UGKS Sokół Zebrzydowice 16 26 116:44
4. LKS Pogórze 15 25 111:39
5. JKTS Jastrzębie 15 24 112:38
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 15 16 77:73
7. LITS Meble Anders III Żywiec 15 10 51:99
8. UKS Wisła Wiślanie 17 10 47:123
9. ULKS II Pszczyna 15 9 57:93
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 17 7 52:118
11. Fundacja Talent II Cieszyn 15 2 40:110
12. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 2 35:125
13. 0 0 :
14. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08891 Sabina Kukla Polska 20.08.1980 15 9 15:9
05722 Jacek Rus Polska 31.03.1997 12 17 12:17
05729 Mariusz Duraj Polska 21.06.1979 7 20 7:20
05726 Piotr Wigłasz Polska 10.11.1998 5 9 5:9
05719 Andrzej Baborski Polska 22.07.1961 3 7 3:7
05727 Łukasz Sibik Polska 08.02.2001 2 13 2:13
08857 Adam Pasiński Polska 11.08.1975 0 0 0:0
05725 Jan Walencik Polska 09.05.1998 0 1 0:1

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
195
5LMA 1
PKS Olimpijczyk II Gilowice ULKS II Pszczyna 4:6 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
200
5LMA 2
ULKS II Pszczyna LKS Lesznianka III Leszna Górna 3:7 Szczegóły
2018-10-17
g. 18:00
205
5LMA 3
RKS Cukrownik Chybie ULKS II Pszczyna 9:1 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
210
5LMA 4
ULKS II Pszczyna LKS Pogórze 1:9 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
221
5LMA 5
UKS Wisła Wiślanie ULKS II Pszczyna 5:5 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
226
5LMA 6
ULKS II Pszczyna LITS Meble Anders III Żywiec 10:0 Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
232
5LMA 7
ULKS II Pszczyna Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
237
5LMA 8
JKTS Jastrzębie ULKS II Pszczyna 8:2 Szczegóły
2018-11-27
g. 17:00
245
5LMA 9
LITS Meble Anders IV Żywiec ULKS II Pszczyna 1:9 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
251
5LMA 10
ULKS II Pszczyna LKS Lesznianka II Leszna Górna 3:7 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
256
5LMA 11
UGKS Sokół Zebrzydowice ULKS II Pszczyna 8:2 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:00
005
5LMA 12
ULKS II Pszczyna UGKS Sokół Zebrzydowice 2:8 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:00
010
5LMA 13
ULKS II Pszczyna JKTS Jastrzębie 3:7 Szczegóły
2019-01-30
g. 18:15
015
5LMA 14
LKS Pogórze ULKS II Pszczyna 8:2 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:30
020
5LMA 15
LKS Lesznianka II Leszna Górna ULKS II Pszczyna 9:1 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
025
5LMA 16
ULKS II Pszczyna RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
2019-03-14
g. 18:00
036
5LMA 17
LITS Meble Anders III Żywiec ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły
2019-03-21
g. 18:30
041
5LMA 18
LKS Lesznianka III Leszna Górna ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły
2019-03-28
g. 18:00
047
5LMA 19
ULKS II Pszczyna PKS Olimpijczyk II Gilowice -:- Szczegóły
2019-04-04
g. 17:00
053
5LMA 20
Fundacja Talent II Cieszyn ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły
2019-04-11
g. 18:00
058
5LMA 21
ULKS II Pszczyna LITS Meble Anders IV Żywiec -:- Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00
065
5LMA 22
ULKS II Pszczyna UKS Wisła Wiślanie -:- Szczegóły