Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Wisła Wiślanie
Liga Okręgowa (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
693 512 830
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Wisła, ul. Kopydło 74, SP
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Minge
693 512 830
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Donic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 21 38 161:49
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 21 35 155:55
3. LKS Pogórze 21 35 154:56
4. JKTS Jastrzębie 21 31 147:63
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 21 30 139:71
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 21 25 115:95
7. ULKS II Pszczyna 21 17 90:120
8. UKS Wisła Wiślanie 21 14 70:140
9. LITS Meble Anders III Żywiec 21 13 71:139
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 21 10 68:142
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 21 2 46:164
12. Fundacja Talent II Cieszyn 21 2 44:166
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10088 Radosław Seklecki Polska 06.10.1972 18 22 18:22
09390 Andrzej Minge Polska 01.12.1959 14 19 14:19
09388 Andrzej Bujok Polska 21.07.1973 10 21 10:21
09389 Marek Legierski Polska 27.03.1979 6 30 6:30
09392 Paweł Czyż Polska 04.02.2009 3 9 3:9
09391 Roman Podżorski Polska 16.04.1970 2 13 2:13
09393 Przemysław Polok Polska 22.02.2004 0 1 0:1
09387 Bogdan Sikora Polska 16.03.1971 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
197
5LMA 1
UKS Wisła Wiślanie JKTS Jastrzębie 0:10 Szczegóły
2018-10-16
g. 16:30
203
5LMA 2
UKS Wisła Wiślanie Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
209
5LMA 3
UKS Wisła Wiślanie UGKS Sokół Zebrzydowice 0:10 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
215
5LMA 4
LKS Lesznianka II Leszna Górna UKS Wisła Wiślanie 9:1 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
221
5LMA 5
UKS Wisła Wiślanie ULKS II Pszczyna 5:5 Szczegóły
2018-11-14
g. 18:30
227
5LMA 6
LITS Meble Anders IV Żywiec UKS Wisła Wiślanie 4:6 Szczegóły
2018-11-21
g. 18:15
228
5LMA 7
LKS Pogórze UKS Wisła Wiślanie 8:2 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
236
5LMA 8
UKS Wisła Wiślanie LKS Lesznianka III Leszna Górna 4:6 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
242
5LMA 9
UKS Wisła Wiślanie LITS Meble Anders III Żywiec 5:5 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
247
5LMA 10
UKS Wisła Wiślanie RKS Cukrownik Chybie 2:8 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
254
5LMA 11
UKS Wisła Wiślanie PKS Olimpijczyk II Gilowice 7:3 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:00
004
5LMA 12
JKTS Jastrzębie UKS Wisła Wiślanie 9:1 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:00
009
5LMA 13
UKS Wisła Wiślanie LKS Pogórze 0:10 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00
014
5LMA 14
UKS Wisła Wiślanie LKS Lesznianka II Leszna Górna 0:10 Szczegóły
2019-02-06
g. 18:00
019
5LMA 15
RKS Cukrownik Chybie UKS Wisła Wiślanie 10:0 Szczegóły
2019-03-06
g. 18:30
030
5LMA 16
LITS Meble Anders III Żywiec UKS Wisła Wiślanie 6:4 Szczegóły
2019-02-19
g. 18:00
035
5LMA 17
UGKS Sokół Zebrzydowice UKS Wisła Wiślanie 9:1 Szczegóły
2019-03-21
g. 17:00
042
5LMA 18
Fundacja Talent II Cieszyn UKS Wisła Wiślanie 0:10 Szczegóły
2019-03-28
g. 18:30
048
5LMA 19
LKS Lesznianka III Leszna Górna UKS Wisła Wiślanie 7:3 Szczegóły
2019-02-11
g. 18:00
052
5LMA 20
UKS Wisła Wiślanie LITS Meble Anders IV Żywiec 6:4 Szczegóły
2019-04-11
g. 18:00
059
5LMA 21
PKS Olimpijczyk II Gilowice UKS Wisła Wiślanie 4:6 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00
065
5LMA 22
ULKS II Pszczyna UKS Wisła Wiślanie -:- Szczegóły