Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Wisła Wiślanie
Liga Okręgowa (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
693 512 830
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Wisła, ul. Kopydło 74, SP
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Minge
693 512 830
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Donic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Pogórze 3 6 20:10
2. RKS Cukrownik Chybie 3 5 24:6
3. JKTS Jastrzębie 2 4 19:1
4. LKS Lesznianka III Leszna Górna 3 4 16:14
5. LITS Meble Anders III Żywiec 3 4 15:15
6. LKS Lesznianka II Leszna Górna 3 3 16:14
7. LITS Meble Anders IV Żywiec 3 2 15:15
8. UGKS Sokół Zebrzydowice 3 2 14:16
9. ULKS II Pszczyna 3 2 10:20
10. UKS Wisła Wiślanie 3 2 7:23
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 2 0 6:14
12. Fundacja Talent II Cieszyn 3 0 8:22
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09392 Paweł Czyż Polska 04.02.2009 2 0 2:0
Radosław Seklecki Polska - 2 4 2:4
09389 Marek Legierski Polska 27.03.1979 1 5 1:5
09387 Bogdan Sikora Polska 16.03.1971 0 0 0:0
09388 Andrzej Bujok Polska 21.07.1973 0 4 0:4
09390 Andrzej Minge Polska 01.12.1959 0 2 0:2
09391 Roman Podżorski Polska 16.04.1970 0 3 0:3
09393 Przemysław Polok Polska 22.02.2004 0 1 0:1

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
197
5LMA 1
UKS Wisła Wiślanie JKTS Jastrzębie 0:10 Szczegóły
2018-10-16
g. 16:30
203
5LMA 2
UKS Wisła Wiślanie Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
209
5LMA 3
UKS Wisła Wiślanie UGKS Sokół Zebrzydowice 0:10 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
215
5LMA 4
LKS Lesznianka II Leszna Górna UKS Wisła Wiślanie -:- Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
221
5LMA 5
UKS Wisła Wiślanie ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły
2018-11-14
g. 18:30
227
5LMA 6
LITS Meble Anders IV Żywiec UKS Wisła Wiślanie -:- Szczegóły
2018-11-21
g. 18:15
228
5LMA 7
LKS Pogórze UKS Wisła Wiślanie -:- Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
236
5LMA 8
UKS Wisła Wiślanie LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
242
5LMA 9
UKS Wisła Wiślanie LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
247
5LMA 10
UKS Wisła Wiślanie RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
254
5LMA 11
UKS Wisła Wiślanie PKS Olimpijczyk II Gilowice -:- Szczegóły