Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Fundacja Talent II Cieszyn
Liga Okręgowa (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
791 765 550
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Cieszyn, Plac Wolności 7b,
II LO im. Mikołaja Kopernika
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Massalski
791 765 550
Osoba odpowiedzialna:
Marek Kądziela
728 376 203
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 9 17 71:19
2. LKS Pogórze 9 16 65:25
3. JKTS Jastrzębie 8 14 63:17
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 8 13 57:23
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 9 12 61:29
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 9 10 47:43
7. ULKS II Pszczyna 9 9 44:46
8. UKS Wisła Wiślanie 10 8 31:60
9. LITS Meble Anders III Żywiec 10 7 29:71
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 9 2 26:64
11. Fundacja Talent II Cieszyn 9 1 25:65
12. PKS Olimpijczyk II Gilowice 11 1 22:79
13. 0 0 :
14. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05566 Arkadiusz Krajewski Polska 09.03.1965 12 6 12:6
05564 Robert Kalisz Polska 28.08.1964 5 13 5:13
05563 Celina Rucka Polska 24.09.2003 3 15 3:15
05560 Konrad Chmielniak Polska 07.11.2005 1 17 1:17
08442 Marzena Machej Polska 19.02.1986 0 0 0:0
05561 Kamil Kurek Polska 26.05.2001 0 0 0:0
05562 Marcin Massalski Polska 22.11.2001 0 0 0:0
05567 Patryk Rucki Polska 17.03.2000 0 0 0:0
05565 Filip Kozubek Polska 04.11.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 17:00
192
5LMA 1
Fundacja Talent II Cieszyn LKS Pogórze 2:8 Szczegóły
2018-10-16
g. 16:30
203
5LMA 2
UKS Wisła Wiślanie Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
2018-10-17
g. 18:30
208
5LMA 3
LITS Meble Anders III Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
2018-11-07
g. 18:00
213
5LMA 4
Fundacja Talent II Cieszyn PKS Olimpijczyk II Gilowice 5:5 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:30
218
5LMA 5
LKS Lesznianka III Leszna Górna Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
2018-11-15
g. 17:00
223
5LMA 6
Fundacja Talent II Cieszyn RKS Cukrownik Chybie 2:8 Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
232
5LMA 7
ULKS II Pszczyna Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
2018-11-29
g. 17:00
238
5LMA 8
Fundacja Talent II Cieszyn LKS Lesznianka II Leszna Górna 2:8 Szczegóły
2018-12-06
g. 17:00
244
5LMA 9
Fundacja Talent II Cieszyn UGKS Sokół Zebrzydowice 2:8 Szczegóły
2018-12-12
g. 18:30
250
5LMA 10
LITS Meble Anders IV Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2018-12-20
g. 17:00
255
5LMA 11
Fundacja Talent II Cieszyn JKTS Jastrzębie -:- Szczegóły