Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Maksymilian
Rus
LITS Meble Anders III Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 listopada 2005 r.
20
Występy
8
Zwycięstwa
12
Porażki
40%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Rus Maksymilian - Sanetra Andrzej 1 3:2 (11:8, 14:12, 3:11, 13:15, 11:7)
1 Rus Maksymilian - Zuziak Wojciech 1 3:1 (12:10, 11:7, 9:11, 11:7)
2 Domin Maciej - Rus Maksymilian 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:4)
2 Skórko Bartłomiej - Rus Maksymilian 1 3:0 (11P:7, 11:6, 11:7)
3 Rus Maksymilian - Krajewski Arkadiusz 1 2:3 (8:11, 11:8, 18:16, 3:11, 9:11)
3 Rus Maksymilian - Rucka Celina 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:9)
4 Miklar Piotr - Rus Maksymilian 1 3:1 (11:5, 11:9, 5:11, 11:8)
4 Łosiński Wojciech - Rus Maksymilian 1 3:0 (17:15, 14:12, 12:10)
5 Rus Maksymilian - Sztuka Jacek 1 1:3 (5:11, 11:8, 8:11, 8:11)
5 Rus Maksymilian - Brak Sławomir 1 0:3 (7:11, 6:11, 8:11)
8 Rus Maksymilian - Szostok Sebastian 1 2:3 (10:12, 11:9, 11:13, 12:10, 6:11)
8 Rus Maksymilian - Mrowca Michał 1 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
10 Kolonko Piotr - Rus Maksymilian 1 0:3 (7:11, 6:11, 6:11)
10 Małysiak Ryszard - Rus Maksymilian 1 3:2 (8:11, 11:7, 11:7, 9:11, 11:5)
9 Bujok Andrzej - Rus Maksymilian 1 1:3 (11:9, 3:11, 5:11, 7:11.)
9 Legierski Marek - Rus Maksymilian 1 1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 4:11.)
11 Rus Maksymilian - Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:9,11:3, 11:3)
11 Rus Maksymilian - Sztwiertnia Andrzej 1 2:3 (7:11, 11:8, 2:11, 11:9, 6:11)
12 Pieronek Grzegorz - Rus Maksymilian 1 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:9)
12 Pastor Zenon - Rus Maksymilian 1 2:3 (11:8, 7:11, 11:8, 9:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gajewski Adam / Rus Maksymilian - Sanetra Andrzej / Zuziak Wojciech 1 3:0 (11:9, 11:8, 13:11)
2 Wizner Jakub / Dolbicki Przemysław - Gajewski Adam / Rus Maksymilian 2 3:2 (7:11, 11:8, 11:8, 9:11, 13:11)
3 Rus Maksymilian / Słowik Marcin - Chmielniak Konrad / Rucka Celina 1 3:0 (12:10, 11:2, 11:7)
4 Łosiński Wojciech / Szop Jakub - Słowik Marcin / Rus Maksymilian 2 3:0 (11:7, 13:11, 11:7)
5 Rus Maksymilian / Słowik Marcin - Brak Sławomir / Lorc Mateusz 1 3:2 (11:8, 9:11, 12:10, 9:11, 11:9)
8 Rus Maksymilian / Słowik Marcin - Mrowca Michał / Śliwka Zdzisław 1 0:3 (9:11, 2:11, 8:11)
9 Legierski Marek / Podżorski Roman - Słowik Marcin / Rus Maksymilian 1 1:3 (7:11, 16:14, 7:11, 9-11)
10 Kolonko Piotr / Król Jarosław - Słowik Marcin / Rus Maksymilian 1 2:3 (7:11, 13:11, 11:13, 11,9, 7:11)
11 Rus Maksymilian / Słowik Marcin - Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej 1 0:3 (8:11, 3:11, 8:11)
12 Pieronek Grzegorz / Zuziak Wojciech - Rus Maksymilian / Słowik Marcin 1 3:2 (7:11, 8:11, 11:8, 11:9, 11:9)