Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. I)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 21 38 161:49
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 21 35 155:55
3. LKS Pogórze 21 35 154:56
4. JKTS Jastrzębie 21 31 147:63
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 21 30 139:71
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 21 25 115:95
7. ULKS II Pszczyna 21 17 90:120
8. UKS Wisła Wiślanie 21 14 70:140
9. LITS Meble Anders III Żywiec 21 13 71:139
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 21 10 68:142
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 21 2 46:164
12. Fundacja Talent II Cieszyn 21 2 44:166
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Kajstura II Tomasz
(RKS Cukrownik Chybie)
20 19 1 95%
2. Sztuka Jacek
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
20 17 3 85%
3. Kajstura I Tomasz
(RKS Cukrownik Chybie)
16 16 0 100%
4. Balcar Jacek
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
19 16 3 84%
5. Mrowca Michał
(LKS Pogórze)
20 16 4 80%
6. Miklar Piotr
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
17 15 2 88%
7. Nikiel Sebastian
(RKS Cukrownik Chybie)
18 15 3 83%
8. Domin Maciej
(JKTS Jastrzębie)
20 15 5 75%
9. Szostok Sebastian
(LKS Pogórze)
21 15 6 71%
10. Rus Jacek
(ULKS II Pszczyna)
21 15 6 71%
11. Kukla Sabina
(ULKS II Pszczyna)
18 14 4 78%
12. Kleta Rafał
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
15 13 2 87%
13. Łosiński Wojciech
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
19 13 6 68%
14. Skórko Bartłomiej
(JKTS Jastrzębie)
16 12 4 75%
15. Śmieja Zbigniew
(RKS Cukrownik Chybie)
18 12 6 67%
16. Duda Wojciech
(LKS Pogórze)
16 11 5 69%
17. Łosiński Adam
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
14 10 4 71%
18. Sztwiertnia Andrzej
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
17 10 7 59%
19. Majocha Jarosław
(LKS Pogórze)
13 9 4 69%
20. Wizner Jakub
(JKTS Jastrzębie)
15 9 6 60%
21. Dolbicki Przemysław
(JKTS Jastrzębie)
16 9 7 56%
22. Seklecki Radosław
(UKS Wisła Wiślanie)
21 9 12 43%
23. Śliwka Zdzisław
(LKS Pogórze)
10 8 2 80%
24. Lorc Mateusz
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
14 8 6 57%
25. Bujok Andrzej
(UKS Wisła Wiślanie)
16 8 8 50%
26. Jahn Artur
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
19 8 11 42%
27. Legierski Marek
(UKS Wisła Wiślanie)
19 8 11 42%
28. Duraj Mariusz
(ULKS II Pszczyna)
21 8 13 38%
29. Wiecheć Adrian
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
21 8 13 38%
30. Sanetra Andrzej
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
13 7 6 54%
31. Zuziak Wojciech
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
15 7 8 47%
32. Krajewski Arkadiusz
(Fundacja Talent II Cieszyn)
16 7 9 44%
33. Bałoń Robert
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
17 7 10 41%
34. Słowik Marcin
(LITS Meble Anders III Żywiec )
17 7 10 41%
35. Kalisz Robert
(Fundacja Talent II Cieszyn)
20 7 13 35%
36. Podżorski Roman
(UKS Wisła Wiślanie)
14 6 8 43%
37. Mika Tomasz
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
16 6 10 38%
38. Kufel Karol
(LITS Meble Anders III Żywiec )
18 6 12 33%
39. Kolonko Piotr
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
21 6 15 29%
40. Szop Jakub
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
7 5 2 71%
41. Rus Maksymilian
(LITS Meble Anders III Żywiec )
10 5 5 50%
42. Ochodek Grzegorz
(RKS Cukrownik Chybie)
11 5 6 45%
43. Pastor Zenon
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
15 5 10 33%
44. Juchnik Henryk
(JKTS Jastrzębie)
4 4 0 100%
45. Dziembała Dawid
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
6 4 2 67%
46. Waszut Piotr
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
6 4 2 67%
47. Pieronek Grzegorz
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
10 4 6 40%
48. Gajewski Adam
(LITS Meble Anders III Żywiec )
14 4 10 29%
49. Tomzik Piotr
(LKS Pogórze)
4 3 1 75%
50. Cieślar Marcin
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
5 3 2 60%
51. Fajkus Roman
(JKTS Jastrzębie)
7 3 4 43%
52. Wigłasz Piotr
(ULKS II Pszczyna)
8 3 5 38%
53. Baborski Andrzej
(ULKS II Pszczyna)
13 3 10 23%
54. Sudoł Amanda
(LITS Meble Anders III Żywiec )
14 3 11 21%
55. Król Jarosław
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
18 3 15 17%
56. Czyż Paweł
(UKS Wisła Wiślanie)
4 2 2 50%
57. Łuczka Jakub
(JKTS Jastrzębie)
4 2 2 50%
58. Widz Jan
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
13 2 11 15%
59. Siedlaczek Andrzej
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
13 2 11 15%
60. Małysiak Ryszard
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
21 2 19 10%
61. Czendlik Kacper
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
1 1 0 100%
62. Czendlik Wojciech
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
1 1 0 100%
63. Turek Jarosław
(RKS Cukrownik Chybie)
1 1 0 100%
64. Krutak Michał
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
1 1 0 100%
65. Giza Wojciech
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
1 1 0 100%
66. Bartnicki Łukasz
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
1 1 0 100%
67. Sobala Mateusz
(JKTS Jastrzębie)
1 1 0 100%
68. Makles Robert
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
2 1 1 50%
69. Schreiber Jerzy
(LITS Meble Anders III Żywiec )
2 1 1 50%
70. Wanat Zdzisław
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
2 1 1 50%
71. Ormaniec Marian
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
2 1 1 50%
72. Sibik Łukasz
(ULKS II Pszczyna)
3 1 2 33%
73. Brak Sławomir
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
5 1 4 20%
74. Minge Andrzej
(UKS Wisła Wiślanie)
8 1 7 13%
75. Rucka Celina
(Fundacja Talent II Cieszyn)
19 1 18 5%
76. Chmielniak Konrad
(Fundacja Talent II Cieszyn)
20 1 19 5%
77. Soboszek Piotr
(Fundacja Talent II Cieszyn)
1 0 1 0%
78. Kupczak Antoni
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
1 0 1 0%
79. Polok Przemysław
(UKS Wisła Wiślanie)
1 0 1 0%
80. Droździk Dariusz
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
1 0 1 0%
81. Sapiński Piotr
(LITS Meble Anders III Żywiec )
1 0 1 0%
82. Wowrzeczka Gustaw
(Fundacja Talent II Cieszyn)
1 0 1 0%
83. Brzezina Tadeusz
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
2 0 2 0%
84. Sembol Mikołaj
(Fundacja Talent II Cieszyn)
2 0 2 0%
85. Kukuczka Filip
(Fundacja Talent II Cieszyn)
2 0 2 0%
86. Diaczenko Jakub
(Fundacja Talent II Cieszyn)
3 0 3 0%
87. Szymik Dawid
(LITS Meble Anders III Żywiec )
4 0 4 0%
88. Gniadek Michał
(LITS Meble Anders III Żywiec )
4 0 4 0%
89. Małysiak Dominik
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
21 0 21 0%