Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UGKS Sokół Zebrzydowice
Liga Okręgowa (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
506 059 019
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zebrzydowice, ul. Kochanowskiego 55,
SP w Zebrzydowicach
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Łosiński
506 059 019
Osoba odpowiedzialna:
Jarosław Libiszewski
508 216 172
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 15 28 116:34
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 15 27 116:34
3. LKS Pogórze 15 25 111:39
4. JKTS Jastrzębie 15 24 112:38
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 15 24 107:43
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 15 16 77:73
7. LITS Meble Anders III Żywiec 15 10 51:99
8. UKS Wisła Wiślanie 16 10 46:114
9. ULKS II Pszczyna 15 9 57:93
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 17 7 52:118
11. Fundacja Talent II Cieszyn 15 2 40:110
12. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 2 35:125
13. 0 0 :
14. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06466 Wojciech Łosiński Polska 21.02.1993 25 5 25:5
06465 Rafał Kleta Polska 09.01.1971 17 7 17:7
06468 Piotr Miklar Polska 23.05.1964 14 11 14:11
06469 Jakub Szop Polska 17.03.1994 12 2 12:2
09684 Adam Łosiński Polska 23.09.1986 11 11 11:11
06470 Zdzisław Wanat Polska 28.08.1961 2 0 2:0
06467 Robert Makles Polska 29.08.1973 1 2 1:2
06462 Łukasz Bartnicki Polska 11.06.1981 0 0 0:0
06464 Wojciech Giza Polska 08.03.1984 0 0 0:0
06463 Tadeusz Brzezina Polska 06.11.1990 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-03
g. 18:00
193
5LMA 1
RKS Cukrownik Chybie UGKS Sokół Zebrzydowice 10:0 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
198
5LMA 2
UGKS Sokół Zebrzydowice LKS Pogórze 4:6 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
209
5LMA 3
UKS Wisła Wiślanie UGKS Sokół Zebrzydowice 0:10 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
214
5LMA 4
UGKS Sokół Zebrzydowice LITS Meble Anders III Żywiec 10:0 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
219
5LMA 5
PKS Olimpijczyk II Gilowice UGKS Sokół Zebrzydowice 1:9 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
224
5LMA 6
UGKS Sokół Zebrzydowice LKS Lesznianka III Leszna Górna 6:4 Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
233
5LMA 7
UGKS Sokół Zebrzydowice LKS Lesznianka II Leszna Górna 4:6 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
239
5LMA 8
UGKS Sokół Zebrzydowice LITS Meble Anders IV Żywiec 10:0 Szczegóły
2018-12-06
g. 17:00
244
5LMA 9
Fundacja Talent II Cieszyn UGKS Sokół Zebrzydowice 2:8 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
249
5LMA 10
JKTS Jastrzębie UGKS Sokół Zebrzydowice 4:6 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
256
5LMA 11
UGKS Sokół Zebrzydowice ULKS II Pszczyna 8:2 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:00
005
5LMA 12
ULKS II Pszczyna UGKS Sokół Zebrzydowice 2:8 Szczegóły
2019-01-23
g. 18:30
011
5LMA 13
LITS Meble Anders IV Żywiec UGKS Sokół Zebrzydowice 2:8 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00
017
5LMA 14
UGKS Sokół Zebrzydowice PKS Olimpijczyk II Gilowice 10:0 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:30
023
5LMA 15
LKS Lesznianka III Leszna Górna UGKS Sokół Zebrzydowice 4:6 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
029
5LMA 16
UGKS Sokół Zebrzydowice Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2019-02-19
g. 18:00
035
5LMA 17
UGKS Sokół Zebrzydowice UKS Wisła Wiślanie -:- Szczegóły
2019-03-21
g. 18:30
038
5LMA 18
LKS Lesznianka II Leszna Górna UGKS Sokół Zebrzydowice -:- Szczegóły
2019-03-28
g. 18:00
043
5LMA 19
UGKS Sokół Zebrzydowice RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
2019-04-03
g. 18:30
051
5LMA 20
LITS Meble Anders III Żywiec UGKS Sokół Zebrzydowice -:- Szczegóły
2019-04-11
g. 18:00
057
5LMA 21
UGKS Sokół Zebrzydowice JKTS Jastrzębie -:- Szczegóły
2019-04-24
g. 18:15
062
5LMA 22
LKS Pogórze UGKS Sokół Zebrzydowice -:- Szczegóły