Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Pogórze
Liga Okręgowa (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
792 977 113
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pogórze, ul. Zamek 8, hala sportowa im. Jana Marka
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomzik
792 977 113
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Pogórze 3 6 20:10
2. RKS Cukrownik Chybie 3 5 24:6
3. JKTS Jastrzębie 2 4 19:1
4. LKS Lesznianka III Leszna Górna 3 4 16:14
5. LITS Meble Anders III Żywiec 3 4 15:15
6. LKS Lesznianka II Leszna Górna 3 3 16:14
7. LITS Meble Anders IV Żywiec 3 2 15:15
8. UGKS Sokół Zebrzydowice 3 2 14:16
9. ULKS II Pszczyna 3 2 10:20
10. UKS Wisła Wiślanie 3 2 7:23
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 2 0 6:14
12. Fundacja Talent II Cieszyn 3 0 8:22
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09680 Michał Mrowca Polska 15.02.1988 2 0 2:0
02571 Piotr Tomzik Polska 13.04.1958 1 1 1:1
02573 Sebastian Szostok Polska 06.11.2002 1 1 1:1
02577 Wojciech Duda Polska 06.02.1992 1 1 1:1
02572 Jarosław Majocha Polska 31.12.1970 0 0 0:0
02574 Piotr Paszek Polska 25.11.1980 0 0 0:0
02576 Jacek Koziołek Polska 16.09.1982 0 0 0:0
02575 Zdzisław Śliwka Polska 05.10.1968 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 17:00
192
5LMA 1
Fundacja Talent II Cieszyn LKS Pogórze 2:8 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
198
5LMA 2
UGKS Sokół Zebrzydowice LKS Pogórze 4:6 Szczegóły
2018-10-17
g. 18:15
204
5LMA 3
LKS Pogórze LKS Lesznianka II Leszna Górna 6:4 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
210
5LMA 4
ULKS II Pszczyna LKS Pogórze -:- Szczegóły
2018-11-07
g. 18:15
216
5LMA 5
LKS Pogórze LITS Meble Anders IV Żywiec -:- Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
222
5LMA 6
JKTS Jastrzębie LKS Pogórze -:- Szczegóły
2018-11-21
g. 18:15
228
5LMA 7
LKS Pogórze UKS Wisła Wiślanie -:- Szczegóły
2018-11-28
g. 18:30
234
5LMA 8
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Pogórze -:- Szczegóły
2018-12-05
g. 18:15
240
5LMA 9
LKS Pogórze PKS Olimpijczyk II Gilowice -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
246
5LMA 10
LKS Lesznianka III Leszna Górna LKS Pogórze -:- Szczegóły
2018-12-19
g. 18:15
252
5LMA 11
LKS Pogórze RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły