Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Pogórze
Liga Okręgowa (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
792 977 113
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pogórze, ul. Zamek 8, hala sportowa im. Jana Marka
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomzik
792 977 113
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 15 28 116:34
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 15 27 116:34
3. UGKS Sokół Zebrzydowice 16 26 116:44
4. LKS Pogórze 15 25 111:39
5. JKTS Jastrzębie 15 24 112:38
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 15 16 77:73
7. LITS Meble Anders III Żywiec 15 10 51:99
8. UKS Wisła Wiślanie 17 10 47:123
9. ULKS II Pszczyna 15 9 57:93
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 17 7 52:118
11. Fundacja Talent II Cieszyn 15 2 40:110
12. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 2 35:125
13. 0 0 :
14. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02573 Sebastian Szostok Polska 06.11.2002 22 7 22:7
09680 Michał Mrowca Polska 15.02.1988 20 3 20:3
02577 Wojciech Duda Polska 06.02.1992 19 8 19:8
02575 Zdzisław Śliwka Polska 05.10.1968 15 2 15:2
02572 Jarosław Majocha Polska 31.12.1970 5 4 5:4
02574 Piotr Paszek Polska 25.11.1980 5 5 5:5
02571 Piotr Tomzik Polska 13.04.1958 1 2 1:2
02576 Jacek Koziołek Polska 16.09.1982 1 1 1:1

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 17:00
192
5LMA 1
Fundacja Talent II Cieszyn LKS Pogórze 2:8 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
198
5LMA 2
UGKS Sokół Zebrzydowice LKS Pogórze 4:6 Szczegóły
2018-10-17
g. 18:15
204
5LMA 3
LKS Pogórze LKS Lesznianka II Leszna Górna 6:4 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
210
5LMA 4
ULKS II Pszczyna LKS Pogórze 1:9 Szczegóły
2018-11-07
g. 18:15
216
5LMA 5
LKS Pogórze LITS Meble Anders IV Żywiec 9:1 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
222
5LMA 6
JKTS Jastrzębie LKS Pogórze 8:2 Szczegóły
2018-11-21
g. 18:15
228
5LMA 7
LKS Pogórze UKS Wisła Wiślanie 8:2 Szczegóły
2018-11-28
g. 18:30
234
5LMA 8
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Pogórze 2:8 Szczegóły
2018-12-05
g. 18:15
240
5LMA 9
LKS Pogórze PKS Olimpijczyk II Gilowice 9:1 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:30
246
5LMA 10
LKS Lesznianka III Leszna Górna LKS Pogórze 7:3 Szczegóły
2018-12-19
g. 18:15
252
5LMA 11
LKS Pogórze RKS Cukrownik Chybie 5:5 Szczegóły
2019-01-16
g. 18:15
003
5LMA 12
LKS Pogórze Fundacja Talent II Cieszyn 10:0 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:00
009
5LMA 13
UKS Wisła Wiślanie LKS Pogórze 0:10 Szczegóły
2019-01-30
g. 18:15
015
5LMA 14
LKS Pogórze ULKS II Pszczyna 8:2 Szczegóły
2019-02-06
g. 18:30
021
5LMA 15
LITS Meble Anders IV Żywiec LKS Pogórze 0:10 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
027
5LMA 16
PKS Olimpijczyk II Gilowice LKS Pogórze -:- Szczegóły
2019-03-13
g. 18:15
033
5LMA 17
LKS Pogórze LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły
2019-03-20
g. 18:15
039
5LMA 18
LKS Pogórze JKTS Jastrzębie -:- Szczegóły
2019-03-27
g. 18:15
045
5LMA 19
LKS Pogórze LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
2019-04-04
g. 18:30
050
5LMA 20
LKS Lesznianka II Leszna Górna LKS Pogórze -:- Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
055
5LMA 21
RKS Cukrownik Chybie LKS Pogórze -:- Szczegóły
2019-04-24
g. 18:15
062
5LMA 22
LKS Pogórze UGKS Sokół Zebrzydowice -:- Szczegóły