Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LITS Meble Anders IV Żywiec
Liga Okręgowa (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 513 345
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Żywiec, ul. Mickiewicza 3 , hala Zespołu Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mika Tomasz
502 513 345
Osoba odpowiedzialna:
Adam Jurasz
504 207 229
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar ST NG ABS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 9 17 71:19
2. LKS Pogórze 9 16 65:25
3. JKTS Jastrzębie 8 14 63:17
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 8 13 57:23
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 9 12 61:29
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 9 10 47:43
7. ULKS II Pszczyna 9 9 44:46
8. UKS Wisła Wiślanie 10 8 31:60
9. LITS Meble Anders III Żywiec 10 7 29:71
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 9 2 26:64
11. Fundacja Talent II Cieszyn 9 1 25:65
12. PKS Olimpijczyk II Gilowice 11 1 22:79
13. 0 0 :
14. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03812 Tomasz Mika Polska 19.02.1989 7 7 7:7
09748 Andrzej Sanetra Polska 01.11.1958 5 9 5:9
03814 Zenon Pastor Polska 17.12.1966 4 12 4:12
03810 Michał Krutak Polska 05.08.1989 2 0 2:0
03815 Grzegorz Pieronek Polska 18.04.1964 2 4 2:4
03821 Wojciech Zuziak Polska 10.07.1956 1 7 1:7
03827 Karol Kufel Polska 02.08.2008 0 0 0:0
03826 Michał Gniadek Polska 09.09.2007 0 0 0:0
03824 Amelia Goc Polska 29.12.2005 0 0 0:0
03828 Filip Rułka Polska 24.08.2003 0 0 0:0
03823 Rafał Funiok Polska 03.05.2010 0 0 0:0
03829 Maksymilian Rus Polska 03.11.2005 0 0 0:0
03833 Dawid Szymik Polska 31.12.2002 0 0 0:0
03830 Piotr Sapiński Polska 08.09.2008 0 0 0:0
03825 Martyna Funiok Polska 24.11.2007 0 0 0:0
03832 Amanda Sudoł Polska 20.07.2004 0 0 0:0
03831 Marcin Słowik Polska 19.05.1999 0 0 0:0
03820 Jan Widz Polska 01.06.1963 0 10 0:10
03811 Dominik Kufel Polska 25.08.1979 0 0 0:0
03809 Wojciech Kobza Polska 31.07.1972 0 0 0:0
03808 Adam Jurasz Polska 15.12.1967 0 0 0:0
03807 Adam Gajewski Polska 13.07.1973 0 0 0:0
03813 Waldemar Pal Polska 12.09.1986 0 0 0:0
03816 Łukasz Pietraszko Polska 24.06.1989 0 0 0:0
03806 Antoni Kupczak Polska 12.02.1954 0 2 0:2
03819 Bartosz Sobel Polska 26.04.2001 0 0 0:0
03818 Jerzy Schreiber Polska 14.06.1948 0 0 0:0
03817 Dominik Pniaczek Polska 20.03.1999 0 0 0:0
03822 Michał Maślanka Polska 18.07.2011 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-03
g. 18:30
196
5LMA 1
LITS Meble Anders III Żywiec LITS Meble Anders IV Żywiec 7:3 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:30
201
5LMA 2
LITS Meble Anders IV Żywiec PKS Olimpijczyk II Gilowice 8:2 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
206
5LMA 3
LKS Lesznianka III Leszna Górna LITS Meble Anders IV Żywiec 6:4 Szczegóły
2018-10-24
g. 18:30
211
5LMA 4
LITS Meble Anders IV Żywiec RKS Cukrownik Chybie 3:7 Szczegóły
2018-11-07
g. 18:15
216
5LMA 5
LKS Pogórze LITS Meble Anders IV Żywiec 9:1 Szczegóły
2018-11-14
g. 18:30
227
5LMA 6
LITS Meble Anders IV Żywiec UKS Wisła Wiślanie 4:6 Szczegóły
2018-11-21
g. 18:30
231
5LMA 7
LITS Meble Anders IV Żywiec JKTS Jastrzębie 2:8 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
239
5LMA 8
UGKS Sokół Zebrzydowice LITS Meble Anders IV Żywiec 10:0 Szczegóły
2018-11-27
g. 17:00
245
5LMA 9
LITS Meble Anders IV Żywiec ULKS II Pszczyna 1:9 Szczegóły
2018-12-12
g. 18:30
250
5LMA 10
LITS Meble Anders IV Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2018-12-19
g. 18:30
257
5LMA 11
LITS Meble Anders IV Żywiec LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły