Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. I)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Pogórze 3 6 20:10
2. RKS Cukrownik Chybie 3 5 24:6
3. JKTS Jastrzębie 2 4 19:1
4. LKS Lesznianka III Leszna Górna 3 4 16:14
5. LITS Meble Anders III Żywiec 3 4 15:15
6. LKS Lesznianka II Leszna Górna 3 3 16:14
7. LITS Meble Anders IV Żywiec 3 2 15:15
8. UGKS Sokół Zebrzydowice 3 2 14:16
9. ULKS II Pszczyna 3 2 10:20
10. UKS Wisła Wiślanie 3 2 7:23
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 2 0 6:14
12. Fundacja Talent II Cieszyn 3 0 8:22
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Andrzej Sztwiertnia
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
6 6 0 100% 6:0
2. Grzegorz Ochodek
(RKS Cukrownik Chybie)
6 5 1 83% 5:1
3. Tomasz Kajstura II
(RKS Cukrownik Chybie)
6 5 1 83% 5:1
4. Tomasz Mika
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
4 4 0 100% 4:0
5. Jakub Wizner
(JKTS Jastrzębie)
4 4 0 100% 4:0
6. Bartłomiej Skórko
(JKTS Jastrzębie)
4 4 0 100% 4:0
7. Maciej Domin
(JKTS Jastrzębie)
4 4 0 100% 4:0
8. Sebastian Nikiel
(RKS Cukrownik Chybie)
5 4 1 80% 4:1
9. Karol Kufel
(LITS Meble Anders III Żywiec )
6 4 2 67% 4:2
10. Jacek Sztuka
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
3 3 0 100% 3:0
11. Sławomir Brak
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
4 3 1 75% 3:1
12. Sabina Kukla
(ULKS II Pszczyna)
4 3 1 75% 3:1
13. Arkadiusz Krajewski
(Fundacja Talent II Cieszyn)
4 3 1 75% 3:1
14. Tomasz Kajstura I
(RKS Cukrownik Chybie)
4 3 1 75% 3:1
15. Przemysław Dolbicki
(JKTS Jastrzębie)
4 3 1 75% 3:1
16. Adrian Wiecheć
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
6 3 3 50% 3:3
17. Mariusz Duraj
(ULKS II Pszczyna)
6 3 3 50% 3:3
18. Maksymilian Rus
(LITS Meble Anders III Żywiec )
6 3 3 50% 3:3
19. Zenon Pastor
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
6 3 3 50% 3:3
20. Wojciech Łosiński
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
6 3 3 50% 3:3
21. Michał Mrowca
(LKS Pogórze)
2 2 0 100% 2:0
22. Zbigniew Śmieja
(RKS Cukrownik Chybie)
2 2 0 100% 2:0
23. Michał Krutak
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
2 2 0 100% 2:0
24. Paweł Czyż
(UKS Wisła Wiślanie)
2 2 0 100% 2:0
25. Jakub Szop
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
2 2 0 100% 2:0
26. Dawid Dziembała
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
3 2 1 67% 2:1
27. Jacek Balcar
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
4 2 2 50% 2:2
28. Robert Kalisz
(Fundacja Talent II Cieszyn)
4 2 2 50% 2:2
29. Adam Gajewski
(LITS Meble Anders III Żywiec )
4 2 2 50% 2:2
30. Rafał Kleta
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
4 2 2 50% 2:2
31. Marian Ormaniec
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
4 2 2 50% 2:2
32. Ryszard Małysiak
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
4 2 2 50% 2:2
33. Artur Jahn
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
6 2 4 33% 2:4
34. Jacek Rus
(ULKS II Pszczyna)
6 2 4 33% 2:4
35. Marcin Słowik
(LITS Meble Anders III Żywiec )
6 2 4 33% 2:4
36. Andrzej Sanetra
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
6 2 4 33% 2:4
37. Piotr Miklar
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
6 2 4 33% 2:4
38. Adam Łosiński
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
6 2 4 33% 2:4
39. Radosław Seklecki
(UKS Wisła Wiślanie)
6 2 4 33% 2:4
40. Mateusz Lorc
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
1 1 0 100% 1:0
41. Wojciech Duda
(LKS Pogórze)
2 1 1 50% 1:1
42. Sebastian Szostok
(LKS Pogórze)
2 1 1 50% 1:1
43. Piotr Tomzik
(LKS Pogórze)
2 1 1 50% 1:1
44. Robert Bałoń
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
4 1 3 25% 1:3
45. Konrad Chmielniak
(Fundacja Talent II Cieszyn)
4 1 3 25% 1:3
46. Piotr Kolonko
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
4 1 3 25% 1:3
47. Wojciech Zuziak
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
6 1 5 17% 1:5
48. Marek Legierski
(UKS Wisła Wiślanie)
6 1 5 17% 1:5
49. Jarosław Turek
(RKS Cukrownik Chybie)
1 0 1 0% 0:1
50. Michał Gniadek
(LITS Meble Anders III Żywiec )
1 0 1 0% 0:1
51. Amanda Sudoł
(LITS Meble Anders III Żywiec )
1 0 1 0% 0:1
52. Przemysław Polok
(UKS Wisła Wiślanie)
1 0 1 0% 0:1
53. Piotr Wigłasz
(ULKS II Pszczyna)
2 0 2 0% 0:2
54. Andrzej Minge
(UKS Wisła Wiślanie)
2 0 2 0% 0:2
55. Andrzej Siedlaczek
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
3 0 3 0% 0:3
56. Łukasz Sibik
(ULKS II Pszczyna)
3 0 3 0% 0:3
57. Andrzej Baborski
(ULKS II Pszczyna)
3 0 3 0% 0:3
58. Roman Podżorski
(UKS Wisła Wiślanie)
3 0 3 0% 0:3
59. Celina Rucka
(Fundacja Talent II Cieszyn)
4 0 4 0% 0:4
60. Andrzej Bujok
(UKS Wisła Wiślanie)
4 0 4 0% 0:4
61. Dominik Małysiak
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
4 0 4 0% 0:4