Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Michał
Gniadek
LITS Meble Anders III Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  9 września 2007 r.
13
Występy
2
Zwycięstwa
11
Porażki
15.38%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Gniadek Michał - Kalisz Robert 1 0:3 (6:11, 7:11, 2:11)
7 Kajstura II Tomasz - Gniadek Michał 1 3:0 (11:8,11:9,11:6)
7 Turek Jarosław - Gniadek Michał 1 3:0 (11:6,11:5,11:5)
11 Gniadek Michał - Siedlaczek Andrzej 1 3:2 (7:11, 11:5, 4:11, 11:9, 11:8)
14 Wiecheć Adrian - Gniadek Michał 2 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:9)
14 Siedlaczek Andrzej - Gniadek Michał 2 2:3 (11:7, 10:12, 11:4, 10:12, 10:12)
16 Gniadek Michał - Seklecki Radosław 2 0:3 (7-11, 9-11, 5-11)
20 Gniadek Michał - Bartnicki Łukasz 2 0:3 (4:11, 3:11, 6:11)
20 Gniadek Michał - Giza Wojciech 2 0:3 (6:11, 9:11, 4:11)
21 Balcar Jacek - Gniadek Michał 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:4)
21 Lorc Mateusz - Gniadek Michał 2 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 12:10)
22 Gniadek Michał - Sobala Mateusz 2 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 7:11)
22 Gniadek Michał - Fajkus Roman 2 0:3 (8:11, 9:11, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
7 Śmieja Zbigniew / Nikiel Sebastian - Sapiński Piotr / Gniadek Michał 2 3:0 (11:9,11:8,11:6)
14 Siedlaczek Andrzej / Wiecheć Adrian - Gniadek Michał / Szymik Dawid 2 3:1 (12:10, 13:11, 9:11, 11:9)
20 Sudoł Amanda / Gniadek Michał - Bartnicki Łukasz / Giza Wojciech 2 0:3 (4:11, 8:11, 7:11)
21 Bałoń Robert / Lorc Mateusz - Gniadek Michał / Sudoł Amanda 2 3:0 (11:4, 11:4, 13:11)
22 Gniadek Michał / Sudoł Amanda - Wizner Jakub / Domin Maciej 1 0:3 (7:11, 4:11, 3:11)