Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Karol
Kufel
LITS Meble Anders III Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 sierpnia 2008 r.
37
Występy
20
Zwycięstwa
17
Porażki
54.05%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kufel Karol - Pastor Zenon 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 11:7)
1 Kufel Karol - Mika Tomasz 1 0:3 (8:11, 8:11, 10:12)
2 Dolbicki Przemysław - Kufel Karol 2 2:3 (7:11, 11:6, 11:7, 9:11, 6:11)
2 Wizner Jakub - Kufel Karol 2 3:0 (11:4, 11:7, 11:8)
3 Kufel Karol - Kalisz Robert 1 3:2 (11:6, 9:11, 11:4, 9:11, 11:6)
3 Kufel Karol - Chmielniak Konrad 1 3:2 (11:7, 12:14, 11:9, 8:11, 11:4)
4 Szop Jakub - Kufel Karol 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
4 Kleta Rafał - Kufel Karol 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:4)
5 Kufel Karol - Balcar Jacek 1 0:3 (9:11, 11:13, 8:11)
6 Wigłasz Piotr - Kufel Karol 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
6 Sibik Łukasz - Kufel Karol 2 3:2 (9:11, 11:6, 5:11, 11:6, 12:10)
7 Nikiel Sebastian - Kufel Karol 2 3:1 (6:11,11:9,11:6,11:4)
7 Kajstura I Tomasz - Kufel Karol 2 3:0 (11:7,11:6,11:6)
8 Kufel Karol - Majocha Jarosław 1 3:1 (11:9, 11:5, 4:11, 11:6)
8 Kufel Karol - Duda Wojciech 1 2:3 (9:11, 8:11, 11:5, 11:5, 12:14)
10 Małysiak Dominik - Kufel Karol 2 0:3 (8:11, 7:11, 7:11)
10 Król Jarosław - Kufel Karol 2 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 12:10)
9 Minge Andrzej - Kufel Karol 2 3:1 (12:10, 10:12, 11:9, 11:3.)
9 Seklecki Radosław - Kufel Karol 2 3:0 (15:13, 11:3, 13:11.)
11 Kufel Karol - Wiecheć Adrian 1 3:2 (12:14, 11:8, 11:7, 7:11, 11:6)
11 Kufel Karol - Jahn Artur 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 8:11)
12 Zuziak Wojciech - Kufel Karol 2 1:3 (11:9, 2:11, 7:11, 7:11)
12 Widz Jan - Kufel Karol 2 0:3 (9:11, 9:11, 9:11)
15 Krajewski Arkadiusz - Kufel Karol 2 3:1 (11-8, 11-6, 12-14, 11-4)
15 Rucka Celina - Kufel Karol 2 0:3 (6-11, 8-11, 6-11)
16 Kufel Karol - Legierski Marek 1 3:0 (11-3, 11-6, 11-6)
16 Kufel Karol - Bujok Andrzej 1 3:1 (11-2, 11-5, 7-11, 11-7 )
17 Kufel Karol - Rus Jacek 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:5)
17 Kufel Karol - Sibik Łukasz 1 3:2 (7:11, 11:8, 11:9, 9:11, 11:9 )
19 Duda Wojciech - Kufel Karol 2 0:3 (4-11 9-11 6-11)
19 Szostok Sebastian - Kufel Karol 2 2:3 (11-6 11-7 9-11 6-11 9-11)
20 Kufel Karol - Brzezina Tadeusz 1 3:2 (11:8, 7:11, 9:11, 11:5, 13:11)
20 Kufel Karol - Makles Robert 1 3:1 (13:15, 11:8, 11:6, 11:9)
21 Sztuka Jacek - Kufel Karol 1 3:1 (5:11, 13:11, 11:5, 11:3)
21 Bałoń Robert - Kufel Karol 1 0:3 (6:11, 9:11, 9:11)
22 Kufel Karol - Domin Maciej 1 2:3 (11:5, 6:11, 11:9, 4:11, 10:12)
22 Kufel Karol - Wizner Jakub 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kufel Karol / Słowik Marcin - Mika Tomasz / Pastor Zenon 1 3:0 (12:10, 11:9, 13:11)
2 Skórko Bartłomiej / Domin Maciej - Kufel Karol / Słowik Marcin 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
3 Gajewski Adam / Kufel Karol - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 3:2 (13:11, 11:8, 11:13, 6:11, 11:7)
4 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Gajewski Adam / Kufel Karol 1 3:0 (13:11, 11:8, 11:9)
5 Gajewski Adam / Kufel Karol - Balcar Jacek / Sztuka Jacek 1 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
6 Wigłasz Piotr / Duraj Mariusz - Kufel Karol / Gajewski Adam 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:6)
7 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Sudoł Amanda / Kufel Karol 1 3:0 (14:12,11:7,11:7)
8 Schreiber Jerzy / Kufel Karol - Szostok Sebastian / Majocha Jarosław 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 5:11)
9 Seklecki Radosław / Bujok Andrzej - Kufel Karol / Sudoł Amanda 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:6.)
10 Małysiak Ryszard / Małysiak Dominik - Kufel Karol / Sudoł Amanda 2 1:3 (11:8, 10:12, 9:11, 8:11)
11 Kufel Karol / Sudoł Amanda - Wiecheć Adrian / Siedlaczek Andrzej 1 3:2 (11:8, 7:11, 12:10, 9:11, 11:8)
12 Pastor Zenon / Widz Jan - Kufel Karol / Sudoł Amanda 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
15 Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert - Gajewski Adam / Kufel Karol 1 3:0 (11-9, 11-8, 11-7)
16 Schreiber Jerzy / Kufel Karol - Bujok Andrzej / Seklecki Radosław 1 3:2 (9-11, 7-11, 11-6, 11-4, 11-9)
17 Gajewski Adam / Kufel Karol - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 1:3 (6:11, 11:7, 6:11, 10:12)
19 Mrowca Michał / Duda Wojciech - Gajewski Adam / Kufel Karol 1 3:0 (11-8 11-6 11-5)
20 Gajewski Adam / Kufel Karol - Brzezina Tadeusz / Makles Robert 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 11:9)
21 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Słowik Marcin / Kufel Karol 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:6)
22 Gajewski Adam / Kufel Karol - Fajkus Roman / Sobala Mateusz 2 3:2 (11:9, 9:11, 11:6, 9:11, 11:8)