Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
PKS Olimpijczyk II Gilowice
Liga Okręgowa (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
660 697 233
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Gilowice, ul. Siedlakówka 37,
Zespół Szkół w Gilowicach
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Bartłomiej Ormaniec
660 697 233
Osoba odpowiedzialna:
Marian Ormaniec
784 084 168
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 9 17 71:19
2. LKS Pogórze 9 16 65:25
3. JKTS Jastrzębie 8 14 63:17
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 8 13 57:23
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 9 12 61:29
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 9 10 47:43
7. ULKS II Pszczyna 9 9 44:46
8. UKS Wisła Wiślanie 10 8 31:60
9. LITS Meble Anders III Żywiec 10 7 29:71
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 9 2 26:64
11. Fundacja Talent II Cieszyn 9 1 25:65
12. PKS Olimpijczyk II Gilowice 11 1 22:79
13. 0 0 :
14. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09807 Ryszard Małysiak Polska 30.03.1981 9 11 9:11
09806 Piotr Kolonko Polska 20.06.1980 5 15 5:15
Jarosław Król Polska 26.06.1973 3 13 3:13
09809 Marian Ormaniec Polska 27.03.1962 2 2 2:2
09813 Dominik Małysiak Polska 24.05.2006 0 20 0:20
09803 Dariusz Droździk Polska 07.07.1981 0 0 0:0
09811 Wojciech Ormaniec Polska 30.04.1988 0 0 0:0
09804 Witold Duc Polska 07.06.1975 0 0 0:0
09805 Grzegorz Kanik Polska 13.02.1987 0 0 0:0
09812 Mateusz Pindel Polska 30.12.1988 0 0 0:0
09808 Bartłomiej Ormaniec Polska 25.10.1986 0 0 0:0
09810 Rafał Ormaniec Polska 06.07.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
195
5LMA 1
PKS Olimpijczyk II Gilowice ULKS II Pszczyna 4:6 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:30
201
5LMA 2
LITS Meble Anders IV Żywiec PKS Olimpijczyk II Gilowice 8:2 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
207
5LMA 3
PKS Olimpijczyk II Gilowice JKTS Jastrzębie 0:10 Szczegóły
2018-11-07
g. 18:00
213
5LMA 4
Fundacja Talent II Cieszyn PKS Olimpijczyk II Gilowice 5:5 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
219
5LMA 5
PKS Olimpijczyk II Gilowice UGKS Sokół Zebrzydowice 1:9 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:30
225
5LMA 6
LKS Lesznianka II Leszna Górna PKS Olimpijczyk II Gilowice 9:1 Szczegóły
2018-11-22
g. 18:30
230
5LMA 7
LKS Lesznianka III Leszna Górna PKS Olimpijczyk II Gilowice 8:2 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
235
5LMA 8
PKS Olimpijczyk II Gilowice RKS Cukrownik Chybie 2:8 Szczegóły
2018-12-05
g. 18:15
240
5LMA 9
LKS Pogórze PKS Olimpijczyk II Gilowice 9:1 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
248
5LMA 10
PKS Olimpijczyk II Gilowice LITS Meble Anders III Żywiec 4:6 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
254
5LMA 11
UKS Wisła Wiślanie PKS Olimpijczyk II Gilowice 1:0 Szczegóły