Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marcin
Słowik
LITS Meble Anders III Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  19 maja 1999 r.
34
Występy
14
Zwycięstwa
20
Porażki
41.18%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Słowik Marcin - Mika Tomasz 1 0:3 (9:11, 5:11, 10:12)
1 Słowik Marcin - Pastor Zenon 1 3:2 (10:12, 7:11, 11:7, 11:6, 11:3)
2 Wizner Jakub - Słowik Marcin 2 3:0 (11:4, 12:10, 12:10)
2 Dolbicki Przemysław - Słowik Marcin 2 3:2 (9:11, 11:8, 7:11, 11:8, 11:6)
3 Słowik Marcin - Rucka Celina 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:7)
3 Słowik Marcin - Krajewski Arkadiusz 1 1:3 (6:11, 11:9, 3:11, 7:11)
4 Kleta Rafał - Słowik Marcin 2 3:0 (11:1, 11:5, 11:6)
4 Szop Jakub - Słowik Marcin 2 3:1 (14:12, 11:5, 8:11, 11:8)
5 Słowik Marcin - Lorc Mateusz 1 0:3 (9:11, 4:11, 6:11)
5 Słowik Marcin - Balcar Jacek 1 1:3 (11:9, 3:11, 7:11, 6:11)
6 Rus Jacek - Słowik Marcin 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:6)
6 Baborski Andrzej - Słowik Marcin 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:8)
8 Słowik Marcin - Mrowca Michał 1 0:3 (4:11, 5:11, 5:11)
8 Słowik Marcin - Szostok Sebastian 1 0:3 (6:11, 8:11, 6:11)
10 Król Jarosław - Słowik Marcin 2 1:3 (11:6, 9:11, 7:11, 9:11)
10 Małysiak Dominik - Słowik Marcin 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
9 Legierski Marek - Słowik Marcin 1 2:3 (8:11, 9:11, 13:11, 11:6, 8:11.)
9 Bujok Andrzej - Słowik Marcin 1 0:3 (9:11, 11:13, 11:13.)
11 Słowik Marcin - Jahn Artur 1 0:3 (9:11, 7:11, 8:11)
11 Słowik Marcin - Wiecheć Adrian 1 0:3 (4:11, 6:11, 7:11)
12 Widz Jan - Słowik Marcin 2 1:3 (8:11, 13:11, 7:11, 7:11)
12 Zuziak Wojciech - Słowik Marcin 2 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
13 Słowik Marcin - Król Jarosław 2 3:2 (11:5, 3:11, 5:11, 11:9, 11:9)
13 Słowik Marcin - Małysiak Dominik 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:4)
15 Kalisz Robert - Słowik Marcin 1 1:3 (8-11, 11-9, 8-11, 7-11)
15 Chmielniak Konrad - Słowik Marcin 1 0:3 (9-11, 5-11, 14-16)
17 Słowik Marcin - Kukla Sabina 2 0:3 (4:11, 5:11, 7:11)
17 Słowik Marcin - Duraj Mariusz 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:6)
18 Słowik Marcin - Kajstura II Tomasz 1 0:3 (4:11, 6:11, 7:11)
18 Słowik Marcin - Nikiel Sebastian 1 0:3 (7:11, 3:11, 8:11)
19 Śliwka Zdzisław - Słowik Marcin 1 3:0 (11-7 11-5 11-6)
19 Mrowca Michał - Słowik Marcin 1 3:0 (11-5 11-3 11-6)
21 Lorc Mateusz - Słowik Marcin 2 0:3 (10:12, 5:11, 9:11)
21 Balcar Jacek - Słowik Marcin 2 3:1 (11:7, 11:5, 10:12, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kufel Karol / Słowik Marcin - Mika Tomasz / Pastor Zenon 1 3:0 (12:10, 11:9, 13:11)
2 Skórko Bartłomiej / Domin Maciej - Kufel Karol / Słowik Marcin 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
3 Rus Maksymilian / Słowik Marcin - Chmielniak Konrad / Rucka Celina 1 3:0 (12:10, 11:2, 11:7)
4 Łosiński Wojciech / Szop Jakub - Słowik Marcin / Rus Maksymilian 2 3:0 (11:7, 13:11, 11:7)
5 Rus Maksymilian / Słowik Marcin - Brak Sławomir / Lorc Mateusz 1 3:2 (11:8, 9:11, 12:10, 9:11, 11:9)
6 Kukla Sabina / Rus Jacek - Sudoł Amanda / Słowik Marcin 2 3:0 (13:11, 11:6, 11:5)
8 Rus Maksymilian / Słowik Marcin - Mrowca Michał / Śliwka Zdzisław 1 0:3 (9:11, 2:11, 8:11)
9 Legierski Marek / Podżorski Roman - Słowik Marcin / Rus Maksymilian 1 1:3 (7:11, 16:14, 7:11, 9-11)
10 Kolonko Piotr / Król Jarosław - Słowik Marcin / Rus Maksymilian 1 2:3 (7:11, 13:11, 11:13, 11,9, 7:11)
11 Rus Maksymilian / Słowik Marcin - Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej 1 0:3 (8:11, 3:11, 8:11)
12 Pieronek Grzegorz / Zuziak Wojciech - Rus Maksymilian / Słowik Marcin 1 3:2 (7:11, 8:11, 11:8, 11:9, 11:9)
13 Gajewski Adam / Słowik Marcin - Małysiak Dominik / Król Jarosław 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:4)
15 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Słowik Marcin / Sudoł Amanda 2 1:3 (7-11, 6-11, 14-12, 4-11)
17 Szymik Dawid / Słowik Marcin - Baborski Andrzej / Duraj Mariusz 2 0:3 (6:11, 6:11, 10:12)
18 Gajewski Adam / Słowik Marcin - Nikiel Sebastian / Śmieja Zbigniew 2 2:3 (6:11, 7:11, 11:7, 11:8, 8:11)
19 Szostok Sebastian / Majocha Jarosław - Sudoł Amanda / Słowik Marcin 2 3:0 (11-6 11-7 11-6)
21 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Słowik Marcin / Kufel Karol 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:6)