Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Gajewski
LITS Meble Anders III Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 lipca 1973 r.
28
Występy
10
Zwycięstwa
18
Porażki
35.71%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gajewski Adam - Zuziak Wojciech 1 3:0 (13:11, 11:5, 12:10)
2 Skórko Bartłomiej - Gajewski Adam 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:9)
2 Domin Maciej - Gajewski Adam 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
3 Gajewski Adam - Chmielniak Konrad 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:6)
4 Łosiński Wojciech - Gajewski Adam 1 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:6)
4 Miklar Piotr - Gajewski Adam 1 3:2 (8:11, 11:8, 11:9, 9:11, 11:8)
5 Gajewski Adam - Brak Sławomir 1 1:3 (13:11, 4:11, 6:11, 10:12)
5 Gajewski Adam - Sztuka Jacek 1 1:3 (11:9, 6:11, 4:11, 3:11)
6 Duraj Mariusz - Gajewski Adam 1 3:2 (9:11, 12:10, 11:4, 4:11, 11:8)
6 Rus Jacek - Gajewski Adam 1 3:1 (11:5, 13:11, 7:11, 11:8)
13 Gajewski Adam - Małysiak Ryszard 1 2:3 (8:11, 11:8, 8:11, 11:3, 6:11)
13 Gajewski Adam - Kolonko Piotr 1 3:1 (11:5, 10:12, 12:10, 11:9)
14 Sztwiertnia Andrzej - Gajewski Adam 1 3:0 (11:5, 12:10, 12:10)
14 Jahn Artur - Gajewski Adam 1 2:3 (10:12, 11:6, 13:15, 11:5, 9:11)
15 Chmielniak Konrad - Gajewski Adam 1 0:3 (5-11, 5-11, 3-11)
15 Kalisz Robert - Gajewski Adam 1 3:1 (11-9, 11-7, 9-11, 12-10)
16 Gajewski Adam - Bujok Andrzej 1 0:3 (5-11, 10-12, 9-11)
16 Gajewski Adam - Legierski Marek 1 3:2 (11-9, 3-11, 11-9, 3-11, 12-10)
17 Gajewski Adam - Baborski Andrzej 1 3:1 (11:4, 7:11, 11:3, 11:6)
17 Gajewski Adam - Rus Jacek 1 1:3 (11:9, 4:11, 6:11, 8:11)
18 Gajewski Adam - Nikiel Sebastian 1 3:0 (11:8, 14:12, 11:7)
18 Gajewski Adam - Kajstura II Tomasz 1 0:3 (10:12, 5:11, 8:11)
19 Mrowca Michał - Gajewski Adam 1 3:0 (11-5 11-9 11-3)
19 Śliwka Zdzisław - Gajewski Adam 1 3:2 (13-11 11-13 5-11 11-7 13-11)
20 Gajewski Adam - Giza Wojciech 2 3:1 (11:13, 11:9, 11:6, 11:9)
20 Gajewski Adam - Bartnicki Łukasz 2 3:2 (4:11, 8:11, 11:7, 11:9, 13:11)
22 Gajewski Adam - Wizner Jakub 1 2:3 (11:6, 11:5, 9:11, 8:11, 8:11)
22 Gajewski Adam - Domin Maciej 1 0:3 (9:11, 11:13, 10:12)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gajewski Adam / Rus Maksymilian - Sanetra Andrzej / Zuziak Wojciech 1 3:0 (11:9, 11:8, 13:11)
2 Wizner Jakub / Dolbicki Przemysław - Gajewski Adam / Rus Maksymilian 2 3:2 (7:11, 11:8, 11:8, 9:11, 13:11)
3 Gajewski Adam / Kufel Karol - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 3:2 (13:11, 11:8, 11:13, 6:11, 11:7)
4 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Gajewski Adam / Kufel Karol 1 3:0 (13:11, 11:8, 11:9)
5 Gajewski Adam / Kufel Karol - Balcar Jacek / Sztuka Jacek 1 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
6 Wigłasz Piotr / Duraj Mariusz - Kufel Karol / Gajewski Adam 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:6)
13 Gajewski Adam / Słowik Marcin - Małysiak Dominik / Król Jarosław 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:4)
14 Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej - Gajewski Adam / Sudoł Amanda 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:8)
15 Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert - Gajewski Adam / Kufel Karol 1 3:0 (11-9, 11-8, 11-7)
16 Gajewski Adam / Sudoł Amanda - Minge Andrzej / Legierski Marek 2 2:3 (11-7, 7-11, 11-5, 6-11, 12-14)
17 Gajewski Adam / Kufel Karol - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 1:3 (6:11, 11:7, 6:11, 10:12)
18 Gajewski Adam / Słowik Marcin - Nikiel Sebastian / Śmieja Zbigniew 2 2:3 (6:11, 7:11, 11:7, 11:8, 8:11)
19 Mrowca Michał / Duda Wojciech - Gajewski Adam / Kufel Karol 1 3:0 (11-8 11-6 11-5)
20 Gajewski Adam / Kufel Karol - Brzezina Tadeusz / Makles Robert 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 11:9)
22 Gajewski Adam / Kufel Karol - Fajkus Roman / Sobala Mateusz 2 3:2 (11:9, 9:11, 11:6, 9:11, 11:8)