Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Amanda
Sudoł
LITS Meble Anders III Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 lipca 2004 r.
32
Występy
2
Zwycięstwa
30
Porażki
6.25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sudoł Amanda - Sanetra Andrzej 1 0:3 (5:11, 4:11, 9:11)
6 Kukla Sabina - Sudoł Amanda 2 3:0 (11:8, 11:2, 11:2)
6 Wigłasz Piotr - Sudoł Amanda 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
7 Kajstura I Tomasz - Sudoł Amanda 2 3:0 (11:3,11:6,11:6)
7 Nikiel Sebastian - Sudoł Amanda 2 3:0 (11:3,11:7,11:6)
10 Małysiak Ryszard - Sudoł Amanda 1 3:1 (11:7, 11:7:, 7:11, 11:8)
10 Kolonko Piotr - Sudoł Amanda 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:5)
9 Seklecki Radosław - Sudoł Amanda 2 3:0 (11:3, 11:7, 15:13.)
9 Minge Andrzej - Sudoł Amanda 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:5.)
11 Sudoł Amanda - Sztwiertnia Andrzej 1 0:3 (4:11, 5:11, 6:11)
12 Pastor Zenon - Sudoł Amanda 1 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:9)
12 Pieronek Grzegorz - Sudoł Amanda 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:7)
13 Sudoł Amanda - Kolonko Piotr 1 0:3 (7:11, 5:11, 6:11)
13 Sudoł Amanda - Małysiak Ryszard 1 0:3 (4:11, 6:11, 9:11)
14 Jahn Artur - Sudoł Amanda 1 2:3 (9:11, 9:11, 11:3, 11:4, 9:11)
14 Sztwiertnia Andrzej - Sudoł Amanda 1 3:0 (11:7, 11;7, 11:6)
15 Rucka Celina - Sudoł Amanda 2 3:0 (11-8, 19-17, 11-9)
15 Krajewski Arkadiusz - Sudoł Amanda 2 3:0 (11-2, 11-7, 11-9)
16 Sudoł Amanda - Minge Andrzej 2 3:1 (14-12, 8-11, 11-7, 11-9)
16 Sudoł Amanda - Seklecki Radosław 2 1:3 (11-7, 8-11, 9-11, 7-11)
17 Sudoł Amanda - Duraj Mariusz 2 1:3 (8:11, 14:12, 7:11, 12:14)
17 Sudoł Amanda - Kukla Sabina 2 0:3 (4:11, 7:11, 8:11)
18 Sudoł Amanda - Śmieja Zbigniew 2 0:3 (8:11, 2:11, 7:11)
18 Sudoł Amanda - Kajstura I Tomasz 2 0:3 (4:11, 7:11, 7:11)
19 Szostok Sebastian - Sudoł Amanda 2 3:0 (11-7 11-2 11-8)
19 Majocha Jarosław - Sudoł Amanda 2 3:0 (11-8 11-8 11-9)
20 Sudoł Amanda - Makles Robert 1 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)
20 Sudoł Amanda - Brzezina Tadeusz 1 0:3 (5:11, 4:11, 7:11)
21 Bałoń Robert - Sudoł Amanda 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:5)
21 Sztuka Jacek - Sudoł Amanda 1 3:0 (11:1, 11:2, 11:5)
22 Sudoł Amanda - Fajkus Roman 2 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
22 Sudoł Amanda - Sobala Mateusz 2 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
6 Kukla Sabina / Rus Jacek - Sudoł Amanda / Słowik Marcin 2 3:0 (13:11, 11:6, 11:5)
7 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Sudoł Amanda / Kufel Karol 1 3:0 (14:12,11:7,11:7)
9 Seklecki Radosław / Bujok Andrzej - Kufel Karol / Sudoł Amanda 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:6.)
10 Małysiak Ryszard / Małysiak Dominik - Kufel Karol / Sudoł Amanda 2 1:3 (11:8, 10:12, 9:11, 8:11)
11 Kufel Karol / Sudoł Amanda - Wiecheć Adrian / Siedlaczek Andrzej 1 3:2 (11:8, 7:11, 12:10, 9:11, 11:8)
12 Pastor Zenon / Widz Jan - Kufel Karol / Sudoł Amanda 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
13 Sudoł Amanda / Szymik Dawid - Małysiak Ryszard / Kolonko Piotr 1 0:3 (5:11, 4:11, 5:11)
14 Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej - Gajewski Adam / Sudoł Amanda 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:8)
15 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Słowik Marcin / Sudoł Amanda 2 1:3 (7-11, 6-11, 14-12, 4-11)
16 Gajewski Adam / Sudoł Amanda - Minge Andrzej / Legierski Marek 2 2:3 (11-7, 7-11, 11-5, 6-11, 12-14)
18 Szymik Dawid / Sudoł Amanda - Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz 1 0:3 (4:11, 6:11, 3:11)
19 Szostok Sebastian / Majocha Jarosław - Sudoł Amanda / Słowik Marcin 2 3:0 (11-6 11-7 11-6)
20 Sudoł Amanda / Gniadek Michał - Bartnicki Łukasz / Giza Wojciech 2 0:3 (4:11, 8:11, 7:11)
21 Bałoń Robert / Lorc Mateusz - Gniadek Michał / Sudoł Amanda 2 3:0 (11:4, 11:4, 13:11)
22 Gniadek Michał / Sudoł Amanda - Wizner Jakub / Domin Maciej 1 0:3 (7:11, 4:11, 3:11)