Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
002
2LM 1
KS Naprzód Borucin Kadra Juniorów 9:1 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-09-05
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LM 1
TTS II Bytom TS Kuźnia Martex Rybnik 7:3 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
004
2LM 1
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LZS Odra Kąty Opolskie 7:3 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2018-09-28
g. 18:00
W: negatywna
006
2LM 1
LZS BLYSS Kujakowice LITS Meble Anders Żywiec 10:0 Szczegóły
SG:
2018-09-07
g. 19:00
W: pozytywna
007
2LM 1
UKS Huragan Sosnowiec MUKS Jedynka Pszów 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2018-09-07
g. 18:30
W: pozytywna
008
2LM 1
AKS Mikołów KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2018-09-05
g. 18:00
W: pozytywna
009
2LM 1
KS Mysław MKS Czechowice-Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2018-09-14
g. 19:00
W: pozytywna
011
2LM 2
MKS Czechowice-Dziedzice AKS Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-09-12
g. 19:00
W: pozytywna
012
2LM 2
KTS Gliwice UKS Huragan Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-09-14
g. 17:30
W: pozytywna
013
2LM 2
MUKS Jedynka Pszów LZS BLYSS Kujakowice 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-09-14
g. 18:30
W: pozytywna
014
2LM 2
LITS Meble Anders Żywiec UKTS Sokół I Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2018-09-14
g. 18:30
W: pozytywna
016
2LM 2
LZS Odra Kąty Opolskie TTS II Bytom 3:7 Szczegóły
SG:
2018-09-12
g. 18:30
W: pozytywna
017
2LM 2
TS Kuźnia Martex Rybnik KS Naprzód Borucin 3:7 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-09-10
g. 19:15
W: pozytywna
018
2LM 2
Kadra Juniorów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 1:9 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2018-09-21
g. 18:00
W: pozytywna
020
2LM 3
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TS Kuźnia Martex Rybnik 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2018-09-21
g. 18:00
W: pozytywna
021
2LM 3
KS Naprzód Borucin LZS Odra Kąty Opolskie 7:3 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-09-21
g. 18:00
W: pozytywna
023
2LM 3
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LITS Meble Anders Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2018-09-21
g. 19:00
W: pozytywna
024
2LM 3
UKTS Sokół I Orzesze MUKS Jedynka Pszów 8:2 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-09-21
g. 18:00
W: pozytywna
025
2LM 3
LZS BLYSS Kujakowice KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2018-09-21
g. 19:00
W: pozytywna
026
2LM 3
UKS Huragan Sosnowiec MKS Czechowice-Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2018-09-21
g. 18:30
W: pozytywna
027
2LM 3
AKS Mikołów KS Mysław 4:6 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2018-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
029
2LM 4
KS Mysław UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2018-10-12
g. 19:00
W: pozytywna
030
2LM 4
MKS Czechowice-Dziedzice LZS BLYSS Kujakowice 3:7 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2018-10-18
g. 17:30
W: pozytywna
031
2LM 4
KTS Gliwice UKTS Sokół I Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-10-12
g. 17:30
W: pozytywna
032
2LM 4
MUKS Jedynka Pszów MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2018-10-12
g. 18:30
W: negatywna
033
2LM 4
LITS Meble Anders Żywiec TTS II Bytom 0:10 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2018-10-12
g. 18:30
W: pozytywna
035
2LM 4
LZS Odra Kąty Opolskie UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2018-10-10
g. 18:30
W: pozytywna
036
2LM 4
TS Kuźnia Martex Rybnik Kadra Juniorów 10:0 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2018-10-15
g. 19:15
W: pozytywna
038
2LM 5
Kadra Juniorów LZS Odra Kąty Opolskie 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
040
2LM 5
KS Naprzód Borucin LITS Meble Anders Żywiec 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
041
2LM 5
TTS II Bytom MUKS Jedynka Pszów 9:1 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
042
2LM 5
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KTS Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2018-10-19
g. 19:00
W: pozytywna
043
2LM 5
UKTS Sokół I Orzesze MKS Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
044
2LM 5
LZS BLYSS Kujakowice KS Mysław 5:5 Szczegóły
SG:
2018-10-19
g. 19:00
W: pozytywna
045
2LM 5
UKS Huragan Sosnowiec AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2018-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
047
2LM 6
AKS Mikołów LZS BLYSS Kujakowice 0:10 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2018-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
048
2LM 6
KS Mysław UKTS Sokół I Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2018-10-26
g. 19:00
W: pozytywna
049
2LM 6
MKS Czechowice-Dziedzice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-10-24
g. 19:00
W: pozytywna
050
2LM 6
KTS Gliwice TTS II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Tomicki
2018-10-26
g. 17:30
W: pozytywna
051
2LM 6
MUKS Jedynka Pszów KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
052
2LM 6
LITS Meble Anders Żywiec UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2018-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
054
2LM 6
LZS Odra Kąty Opolskie TS Kuźnia Martex Rybnik 4:6 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2018-11-05
g. 19:15
W: pozytywna
057
2LM 7
Kadra Juniorów LITS Meble Anders Żywiec 1:9 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-11-02
g. 18:00
W: pozytywna
058
2LM 7
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MUKS Jedynka Pszów 8:2 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2018-11-02
g. 18:00
W: pozytywna
059
2LM 7
KS Naprzód Borucin KTS Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-11-02
g. 18:00
W: pozytywna
060
2LM 7
TTS II Bytom MKS Czechowice-Dziedzice 9:1 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-10-31
g. 18:00
W: pozytywna
061
2LM 7
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KS Mysław 7:3 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2018-11-02
g. 19:00
W: pozytywna
062
2LM 7
UKTS Sokół I Orzesze AKS Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-11-02
g. 18:00
W: pozytywna
063
2LM 7
LZS BLYSS Kujakowice UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Widz�w: ma�o
2018-11-09
g. 19:00
W: pozytywna
065
2LM 8
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół I Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2018-11-08
g. 19:30
W: pozytywna
066
2LM 8
AKS Mikołów MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2018-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
067
2LM 8
KS Mysław TTS II Bytom 5:5 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2018-11-09
g. 19:00
W: pozytywna
068
2LM 8
MKS Czechowice-Dziedzice KS Naprzód Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2018-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
069
2LM 8
KTS Gliwice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2018-11-09
g. 17:30
W: pozytywna
070
2LM 8
MUKS Jedynka Pszów Kadra Juniorów 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-11-09
g. 18:30
W: pozytywna
071
2LM 8
LITS Meble Anders Żywiec TS Kuźnia Martex Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2018-11-16
g. 18:30
W: pozytywna
074
2LM 9
LZS Odra Kąty Opolskie LITS Meble Anders Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2018-10-31
g. 18:30
W: pozytywna
075
2LM 9
TS Kuźnia Martex Rybnik MUKS Jedynka Pszów 6:4 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-11-16
g. 19:00
W: negatywna
076
2LM 9
Kadra Juniorów KTS Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
077
2LM 9
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MKS Czechowice-Dziedzice 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2018-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
078
2LM 9
KS Naprzód Borucin KS Mysław 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
079
2LM 9
TTS II Bytom AKS Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
080
2LM 9
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2018-11-16
g. 19:00
W: pozytywna
081
2LM 9
UKTS Sokół I Orzesze LZS BLYSS Kujakowice 4:6 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
083
2LM 10
LZS BLYSS Kujakowice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG:
2018-11-30
g. 19:00
W: pozytywna
084
2LM 10
UKS Huragan Sosnowiec TTS II Bytom 0:10 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2018-11-30
g. 18:30
W: pozytywna
085
2LM 10
AKS Mikołów KS Naprzód Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2018-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
086
2LM 10
KS Mysław UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2018-11-30
g. 19:00
W: pozytywna
087
2LM 10
MKS Czechowice-Dziedzice Kadra Juniorów 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-11-28
g. 19:00
W: pozytywna
088
2LM 10
KTS Gliwice TS Kuźnia Martex Rybnik 6:4 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2018-11-30
g. 17:30
W: pozytywna
089
2LM 10
MUKS Jedynka Pszów LZS Odra Kąty Opolskie 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-12-07
g. 18:30
W: pozytywna
093
2LM 11
LZS Odra Kąty Opolskie KTS Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2018-12-05
g. 18:30
W: pozytywna
094
2LM 11
TS Kuźnia Martex Rybnik MKS Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-12-03
g. 19:15
W: pozytywna
095
2LM 11
Kadra Juniorów KS Mysław 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
096
2LM 11
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza AKS Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2018-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
097
2LM 11
KS Naprzód Borucin UKS Huragan Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
098
2LM 11
TTS II Bytom LZS BLYSS Kujakowice 10:0 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2018-12-23
g. 18:00
W: pozytywna
099
2LM 11
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKTS Sokół I Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2018-12-21
g. 19:00
W: pozytywna
101
2LM 12
UKTS Sokół I Orzesze TTS II Bytom 3:7 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
102
2LM 12
LZS BLYSS Kujakowice KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG:
2018-12-21
g. 19:00
W: pozytywna
103
2LM 12
UKS Huragan Sosnowiec UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2018-12-21
g. 18:30
W: pozytywna
104
2LM 12
AKS Mikołów Kadra Juniorów 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec
2018-12-19
g. 18:00
W: pozytywna
105
2LM 12
KS Mysław TS Kuźnia Martex Rybnik 3:7 Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
2018-12-21
g. 19:00
W: pozytywna
106
2LM 12
MKS Czechowice-Dziedzice LZS Odra Kąty Opolskie 8:2 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2018-12-21
g. 17:30
W: pozytywna
108
2LM 12
MUKS Jedynka Pszów LITS Meble Anders Żywiec 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-01-18
g. 18:30
W: pozytywna
110
2LM 13
LITS Meble Anders Żywiec KTS Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-01-18
g. 18:30
W: pozytywna
112
2LM 13
LZS Odra Kąty Opolskie KS Mysław 4:6 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2018-12-12
g. 18:30
W: pozytywna
113
2LM 13
TS Kuźnia Martex Rybnik AKS Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
114
2LM 13
Kadra Juniorów UKS Huragan Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
115
2LM 13
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LZS BLYSS Kujakowice 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2019-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
116
2LM 13
KS Naprzód Borucin UKTS Sokół I Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
117
2LM 13
TTS II Bytom MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-01-04
g. 18:00
W: pozytywna
119
2LM 14
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KS Naprzód Borucin 1:9 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2019-01-04
g. 19:00
W: pozytywna
120
2LM 14
UKTS Sokół I Orzesze UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2019-01-04
g. 18:00
W: pozytywna
121
2LM 14
LZS BLYSS Kujakowice Kadra Juniorów 7:3 Szczegóły
SG:
2019-01-04
g. 19:00
W: pozytywna
122
2LM 14
UKS Huragan Sosnowiec TS Kuźnia Martex Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2019-01-04
g. 18:30
W: pozytywna
123
2LM 14
AKS Mikołów LZS Odra Kąty Opolskie 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2019-01-04
g. 19:00
W: pozytywna
125
2LM 14
MKS Czechowice-Dziedzice LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2019-01-17
g. 17:30
W: pozytywna
126
2LM 14
KTS Gliwice MUKS Jedynka Pszów 10:0 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-01-11
g. 17:30
W: pozytywna
128
2LM 15
MUKS Jedynka Pszów MKS Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-01-11
g. 18:30
W: pozytywna
129
2LM 15
LITS Meble Anders Żywiec KS Mysław 2:8 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2019-01-11
g. 18:30
W: pozytywna
131
2LM 15
LZS Odra Kąty Opolskie UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2019-01-09
g. 18:30
W: pozytywna
132
2LM 15
TS Kuźnia Martex Rybnik LZS BLYSS Kujakowice 2:8 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
133
2LM 15
Kadra Juniorów UKTS Sokół I Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
134
2LM 15
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2019-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
135
2LM 15
KS Naprzód Borucin TTS II Bytom 4:6 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
137
2LM 16
KTS Gliwice KS Mysław 6:4 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2019-01-28
g. 17:30
W: pozytywna
138
2LM 16
MUKS Jedynka Pszów AKS Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-01-25
g. 18:30
W: pozytywna
139
2LM 16
LITS Meble Anders Żywiec UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2019-01-25
g. 18:30
W: pozytywna
141
2LM 16
LZS Odra Kąty Opolskie UKTS Sokół I Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2019-01-23
g. 18:30
W: pozytywna
142
2LM 16
TS Kuźnia Martex Rybnik MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-01-28
g. 19:15
W: pozytywna
143
2LM 16
Kadra Juniorów TTS II Bytom 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-01-16
g. 18:00
W: pozytywna
144
2LM 16
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KS Naprzód Borucin 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2019-02-01
g. 18:00
W: pozytywna
146
2LM 17
TTS II Bytom UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-02-01
g. 18:00
W: pozytywna
147
2LM 17
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry Kadra Juniorów 8:2 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2019-02-01
g. 19:00
W: pozytywna
148
2LM 17
UKTS Sokół I Orzesze TS Kuźnia Martex Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-02-01
g. 18:00
W: pozytywna
149
2LM 17
LZS BLYSS Kujakowice LZS Odra Kąty Opolskie 8:2 Szczegóły
SG:
2019-02-01
g. 18:30
W: pozytywna
151
2LM 17
AKS Mikołów LITS Meble Anders Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec
2019-01-30
g. 18:00
W: pozytywna
152
2LM 17
KS Mysław MUKS Jedynka Pszów 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec
2019-02-01
g. 19:00
W: pozytywna
153
2LM 17
MKS Czechowice-Dziedzice KTS Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2019-03-15
g. 19:00
W: pozytywna
001
2LM 18
UKTS Sokół I Orzesze KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG:
2019-03-27
g. 18:00
W: pozytywna
002
2LM 18
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry TTS II Bytom 4:6 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2019-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LM 18
LZS BLYSS Kujakowice TS Kuźnia Martex Rybnik 6:4 Szczegóły
SG:
2019-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
004
2LM 18
KS Naprzód Borucin UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 4:6 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-03-13
g. 18:00
W: pozytywna
005
2LM 18
KS Mysław LZS Odra Kąty Opolskie 5:5 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2019-03-15
g. 18:30
W: pozytywna
006
2LM 18
LITS Meble Anders Żywiec Kadra Juniorów 1:9 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2019-03-15
g. 18:30
W: pozytywna
007
2LM 18
AKS Mikołów MKS Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2019-03-21
g. 17:30
W: pozytywna
008
2LM 18
MUKS Jedynka Pszów UKS Huragan Sosnowiec 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-03-20
g. 18:30
W: pozytywna
009
2LM 19
TS Kuźnia Martex Rybnik KTS Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-03-26
g. 18:00
W: pozytywna
010
2LM 19
TTS II Bytom KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
011
2LM 19
LZS BLYSS Kujakowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
SG:
2019-03-22
g. 19:00
W: pozytywna
012
2LM 19
UKTS Sokół I Orzesze MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-03-20
g. 18:00
W: pozytywna
013
2LM 19
KS Mysław AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2019-03-20
g. 19:00
W: pozytywna
014
2LM 19
UKS Huragan Sosnowiec LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2019-03-22
g. 19:00
W: pozytywna
015
2LM 19
MKS Czechowice-Dziedzice MUKS Jedynka Pszów 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2019-03-22
g. 18:30
W: pozytywna
016
2LM 19
LZS Odra Kąty Opolskie Kadra Juniorów 6:4 Szczegóły
SG:
2019-03-29
g. 18:00
W: pozytywna
017
2LM 20
KTS Gliwice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 10:0 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-03-27
g. 18:30
W: pozytywna
018
2LM 20
TS Kuźnia Martex Rybnik TTS II Bytom 3:7 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-03-29
g. 18:00
W: pozytywna
019
2LM 20
KS Naprzód Borucin LZS BLYSS Kujakowice 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-03-27
g. 18:30
W: pozytywna
020
2LM 20
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKTS Sokół I Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2019-03-27
g. 18:00
W: pozytywna
021
2LM 20
KS Mysław Kadra Juniorów 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec
2019-04-09
g. 18:00
W: pozytywna
022
2LM 20
LITS Meble Anders Żywiec AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-03-29
g. 19:00
W: pozytywna
023
2LM 20
MKS Czechowice-Dziedzice UKS Huragan Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2019-03-29
g. 18:30
W: pozytywna
024
2LM 20
LZS Odra Kąty Opolskie MUKS Jedynka Pszów 4:6 Szczegóły
SG:
2019-04-04
g. 17:30
W: pozytywna
025
2LM 21
KTS Gliwice KS Naprzód Borucin 9:1 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2019-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
026
2LM 21
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TTS II Bytom 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2019-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
027
2LM 21
LZS BLYSS Kujakowice UKTS Sokół I Orzesze 9:1 Szczegóły
SG:
2019-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
028
2LM 21
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry TS Kuźnia Martex Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2019-04-05
g. 19:00
W: pozytywna
029
2LM 21
UKS Huragan Sosnowiec KS Mysław 4:6 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2019-04-05
g. 18:30
W: pozytywna
030
2LM 21
LITS Meble Anders Żywiec MUKS Jedynka Pszów 4:6 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2019-04-05
g. 18:30
W: pozytywna
031
2LM 21
LZS Odra Kąty Opolskie MKS Czechowice-Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2019-04-05
g. 17:30
W: pozytywna
032
2LM 21
Kadra Juniorów AKS Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-04-12
g. 18:00
W: pozytywna
033
2LM 22
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KTS Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2019-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
034
2LM 22
LZS BLYSS Kujakowice TTS II Bytom 5:5 Szczegóły
SG:
2019-04-09
g. 18:00
W: pozytywna
035
2LM 22
KS Naprzód Borucin MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-04-17
g. 18:30
W: pozytywna
036
2LM 22
TS Kuźnia Martex Rybnik UKTS Sokół I Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-04-12
g. 17:30
W: pozytywna
037
2LM 22
MUKS Jedynka Pszów KS Mysław 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-04-12
g. 18:30
W: pozytywna
038
2LM 22
LITS Meble Anders Żywiec MKS Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2019-04-12
g. 19:00
W: pozytywna
039
2LM 22
UKS Huragan Sosnowiec Kadra Juniorów 0:10 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2019-04-12
g. 18:30
W: pozytywna
040
2LM 22
LZS Odra Kąty Opolskie AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2019-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
041
2LM 23
KTS Gliwice LZS BLYSS Kujakowice 8:2 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
042
2LM 23
TTS II Bytom UKTS Sokół I Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
043
2LM 23
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6:4 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2019-04-23
g. 18:00
W: pozytywna
044
2LM 23
KS Naprzód Borucin TS Kuźnia Martex Rybnik 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-04-19
g. 19:00
W: pozytywna
045
2LM 23
MKS Czechowice-Dziedzice KS Mysław 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2019-04-26
g. 18:30
W: pozytywna
046
2LM 23
LITS Meble Anders Żywiec LZS Odra Kąty Opolskie 8:2 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2019-05-07
g. 17:30
W: pozytywna
047
2LM 23
Kadra Juniorów MUKS Jedynka Pszów 3:7 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-04-19
g. 18:30
W: pozytywna
048
2LM 23
AKS Mikołów UKS Huragan Sosnowiec 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2019-04-29
g. 18:00
W: pozytywna
049
2LM 24
TTS II Bytom KTS Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-05-10
g. 18:00
W: pozytywna
050
2LM 24
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LZS BLYSS Kujakowice 3:7 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-05-08
g. 18:30
W: pozytywna
051
2LM 24
TS Kuźnia Martex Rybnik UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-04-18
g. 19:00
W: pozytywna
052
2LM 24
UKTS Sokół I Orzesze KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2019-05-08
g. 18:00
W: pozytywna
053
2LM 24
KS Mysław LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2019-04-29
g. 19:00
W: pozytywna
054
2LM 24
Kadra Juniorów MKS Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-05-10
g. 18:30
W: pozytywna
055
2LM 24
AKS Mikołów MUKS Jedynka Pszów 5:5 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2019-05-10
g. 19:00
W: pozytywna
056
2LM 24
UKS Huragan Sosnowiec LZS Odra Kąty Opolskie 6:4 Szczegóły
SG: Maciej Miliński