Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
TTS POLONIA III Bytom
Liga Okręgowa (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 617 335
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Bytom-Miechowice,ul. Nickla 143A - wymiennikownia
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Napierała
502 617 335
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Butterfly G40
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03251 Piotr Wróbel Polska 15.12.1988 22 20 22:20
03250 Zbigniew Olejnik Polska 29.11.1972 15 13 15:13
03246 Jacek Groyecki Polska 06.11.1960 15 23 15:23
03248 Mariusz Łęczycki Polska 21.04.1974 10 4 10:4
03247 Grzegorz Krupa Polska 06.03.1963 6 17 6:17
03249 Klaudiusz Mały-Wieczorek Polska 07.03.1995 3 22 3:22
10501 Paweł Pilawski Polska 23.09.1986 0 6 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
130
5LMB 1
TTS POLONIA IV Bytom TTS POLONIA III Bytom 0:10 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
134
5LMB 2
TTS POLONIA III Bytom ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 1:9 Szczegóły
2018-10-17
g. 18:30
141
5LMB 3
LKS Młodość Rudno TTS POLONIA III Bytom 9:1 Szczegóły
2018-10-31
g. 18:00
147
5LMB 4
TTS POLONIA III Bytom ATS II Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
152
5LMB 5
UKS Wolej Ruda Śląska TTS POLONIA III Bytom 10:0 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
160
5LMB 6
TTS POLONIA III Bytom UKS Feniks II Pyskowice 5:5 Szczegóły
2018-11-21
g. 18:00
163
5LMB 7
ULKS Pławniowice TTS POLONIA III Bytom 5:5 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
173
5LMB 8
TTS POLONIA III Bytom KTS III Gliwice 5:5 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
174
5LMB 9
ULKS Ruch Pniów TTS POLONIA III Bytom 6:4 Szczegóły
2018-12-12
g. 17:30
185
5LMB 10
STS Żernica TTS POLONIA III Bytom 9:1 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
187
5LMB 11
TTS POLONIA III Bytom LKS Naprzód Świbie 5:5 Szczegóły
2019-01-21
g. 18:00
006
5LMB 12
TTS POLONIA III Bytom TTS POLONIA IV Bytom 6:4 Szczegóły
2019-01-25
g. 18:00
012
5LMB 13
TTS POLONIA III Bytom ULKS Ruch Pniów 5:5 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00
018
5LMB 14
TTS POLONIA III Bytom ULKS Pławniowice 7:3 Szczegóły
2019-02-20
g. 18:00
024
5LMB 15
UKS Feniks II Pyskowice TTS POLONIA III Bytom 4:6 Szczegóły
2019-03-07
g. 17:30
030
5LMB 16
ATS II Ligota Łabędzka TTS POLONIA III Bytom 5:5 Szczegóły
2019-03-13
g. 19:00
036
5LMB 17
KTS III Gliwice TTS POLONIA III Bytom 2:8 Szczegóły
2019-03-23
g. 18:30
037
5LMB 18
TTS POLONIA III Bytom UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
2019-03-28
g. 18:00
045
5LMB 19
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka TTS POLONIA III Bytom 8:2 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
051
5LMB 20
LKS Naprzód Świbie TTS POLONIA III Bytom 10:0 Szczegóły
2019-04-11
g. 18:00
056
5LMB 21
TTS POLONIA III Bytom LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00
063
5LMB 22
TTS POLONIA III Bytom STS Żernica 4:6 Szczegóły