Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
STS Żernica
Liga Okręgowa (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
32 239 75 88
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Żernica, ul. Leopolda Miki 37 Z.S.P
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Rajnard Dyrszka
691 014 161
Osoba odpowiedzialna:
Daniel Nosiadek
510 128 468
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02137 Rajnard Dyrszka Polska 15.11.1957 36 8 36:8
02140 Daniel Nosiadek Polska 01.08.1991 36 8 36:8
02143 Adam Sosna Polska 24.04.1987 29 15 29:15
02142 Mateusz Przybyła Polska 04.05.1992 13 27 13:27
02135 Krzysztof Wojciechowski Polska 30.05.1965 1 1 1:1
02139 Michał Langer Polska 07.12.1994 1 1 1:1
02144 Olaf Pankowicz Polska 30.08.2006 0 0 0:0
02136 Paweł Dubec Polska 15.10.1982 0 0 0:0
02141 Paweł Oleszowski Polska 18.01.1990 0 0 0:0
02145 Miłosz Karwot Polska 07.02.2005 0 0 0:0
02147 Marek Szulc Polska 14.10.2005 0 0 0:0
02146 Denis Poczęty Polska 02.07.2001 0 0 0:0
02138 Marek Kapek Polska 15.03.1999 0 0 0:0
09152 Jan Sopel Polska 21.09.1946 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
131
5LMB 1
LKS Naprzód Świbie STS Żernica 3:7 Szczegóły
2018-10-10
g. 17:30
133
5LMB 2
STS Żernica TTS POLONIA IV Bytom 9:1 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
142
5LMB 3
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka STS Żernica 6:4 Szczegóły
2018-10-24
g. 17:30
146
5LMB 4
STS Żernica LKS Młodość Rudno 4:6 Szczegóły
2018-11-08
g. 17:30
153
5LMB 5
ATS II Ligota Łabędzka STS Żernica 1:9 Szczegóły
2018-11-14
g. 17:30
159
5LMB 6
STS Żernica UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
2018-11-21
g. 18:00
164
5LMB 7
UKS Feniks II Pyskowice STS Żernica 2:8 Szczegóły
2018-11-28
g. 17:30
172
5LMB 8
STS Żernica ULKS Pławniowice 8:2 Szczegóły
2018-12-05
g. 19:00
175
5LMB 9
KTS III Gliwice STS Żernica 0:10 Szczegóły
2018-12-12
g. 17:30
185
5LMB 10
STS Żernica TTS POLONIA III Bytom 9:1 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
186
5LMB 11
ULKS Ruch Pniów STS Żernica 3:7 Szczegóły
2019-01-16
g. 17:30
004
5LMB 12
STS Żernica ATS II Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
2019-01-23
g. 17:30
010
5LMB 13
STS Żernica KTS III Gliwice 9:1 Szczegóły
2019-01-30
g. 18:00
016
5LMB 14
TTS POLONIA IV Bytom STS Żernica 0:10 Szczegóły
2019-02-06
g. 17:30
022
5LMB 15
STS Żernica ULKS Ruch Pniów 4:6 Szczegóły
2019-03-06
g. 18:00
028
5LMB 16
ULKS Pławniowice STS Żernica 2:8 Szczegóły
2019-03-13
g. 17:30
034
5LMB 17
STS Żernica UKS Feniks II Pyskowice 8:2 Szczegóły
2019-03-20
g. 17:30
039
5LMB 18
STS Żernica ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
2019-03-27
g. 17:00
044
5LMB 19
LKS Młodość Rudno STS Żernica 4:6 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
049
5LMB 20
UKS Wolej Ruda Śląska STS Żernica 9:1 Szczegóły
2019-04-17
g. 17:30
057
5LMB 21
STS Żernica LKS Naprzód Świbie 5:5 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00
063
5LMB 22
TTS POLONIA III Bytom STS Żernica 4:6 Szczegóły