Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Wróbel
TTS POLONIA III Bytom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 grudnia 1988 r.
42
Występy
22
Zwycięstwa
20
Porażki
52.38%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wieczorek Bartłomiej - Wróbel Piotr 1 0:3 (walkower)
1 Skocz Mateusz - Wróbel Piotr 1 0:3 (walkower)
2 Wróbel Piotr - Słobodzian Tomasz 2 0:3 (4:11, 9:11, 6:11)
2 Wróbel Piotr - Steuer Rudolf 2 2:3 (11:9, 8:11, 11:8, 10:12. 6:11)
3 Sawicki Dariusz - Wróbel Piotr 1 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:6)
3 Konopka Romuald - Wróbel Piotr 1 0:3 (7:11, 11:13, 8:11)
4 Wróbel Piotr - Radło Sławomir 1 3:1 (14:12, 9:11, 17:15, 11:2)
4 Wróbel Piotr - Koźluk Andrzej 1 2:3 (11:9, 13:11, 9:11, 10:12, 8:11)
5 Kostępski Robert - Wróbel Piotr 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:3)
5 Olszyna Zbigniew - Wróbel Piotr 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:3)
6 Wróbel Piotr - Kupka Rafał 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:8)
6 Wróbel Piotr - Dorosławski Dariusz 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 7:11)
7 Szymański Łukasz - Wróbel Piotr 1 1:3 (12;14,12;10,4;11,6;11)
7 Pięta Leszek - Wróbel Piotr 1 1:3 (11;6,8;11,10;12,5;11)
8 Wróbel Piotr - Sokołowski Mirosław 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:7)
8 Wróbel Piotr - Sokołowski Oliwier 1 3:1 (11:9, 14:16, 11:5, 11:7)
9 Frasek Stanisław - Wróbel Piotr 2 1:3 (7/11,10/12,11/8,6/11)
9 Kwaśniok Dawid - Wróbel Piotr 2 3:1 (11/7,5/11,11/3,11/8)
10 Przybyła Mateusz - Wróbel Piotr 2 3:2 (11:4 ; 10:12 ; 11:9 ; 6:11 ; 12:10)
10 Dyrszka Rajnard - Wróbel Piotr 2 3:0 (11:6 ; 11:7 ; 11:7)
11 Wróbel Piotr - Klencz Piotr 1 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:6)
11 Wróbel Piotr - Szczurek Lucjan 1 3:1 (11:8, 11:8, 10:12, 11:8)
12 Wróbel Piotr - Skocz Mateusz 1 3:2 (11:9, 10:12, 5:11, 11:5, 11:7)
12 Wróbel Piotr - Wieczorek Bartłomiej 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
13 Wróbel Piotr - Stasiak Robert 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:2)
13 Wróbel Piotr - Peczalka Adrian 2 3:2 (6:11, 7:11, 11:7, 12:10, 11:7)
14 Wróbel Piotr - Szymański Henryk 1 2:3 (11:3, 9:11, 11:6, 7:11, 7:11)
14 Wróbel Piotr - Wróbel Łukasz 1 3:2 (5:11, 11:4, 11:6, 9:11, 11:2)
15 Lewandowski Adam - Wróbel Piotr 1 1:3 (7/11,9/11,11/9,8/11)
15 Sopel Jan - Wróbel Piotr 1 0:3 (7/11,6/11,4/11)
16 Pasiński Adam - Wróbel Piotr 1 1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 5:11)
16 Radło Sławomir - Wróbel Piotr 1 3:2 (9:11, 11:6, 11:13, 11:9, 13:11)
17 Sokołowski Oliwier - Wróbel Piotr 1 0:3 (9:11, 5:11, 5:11)
17 Sokołowski Oskar - Wróbel Piotr 1 3:2 (11:8, 8:11, 6:11, 11:8, 11:8)
18 Wróbel Piotr - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (8:11, 9:11, 6:11)
18 Wróbel Piotr - Kostępski Robert 1 0:3 (10:12, 11:13, 6:11)
19 Burkacki Adrian - Wróbel Piotr 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:4)
19 Wandas Krzysztof - Wróbel Piotr 1 3:0 (11:7, 12:10, 12:10)
20 Zienć Andrzej - Wróbel Piotr 2 3:0 (11/9 16/14 11/4)
20 Gdynia Marcin - Wróbel Piotr 2 3:1 (11/5 11/8 9/11 12/10)
21 Wróbel Piotr - Sawicki Dariusz 1 1:3 (9;11, 10;12, 11;7, 9;11)
21 Wróbel Piotr - Kwiecień Artur 1 3:1 (9;11, 11;7, 11;8, 11;8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gołębiowska Aleksandra / Kaczmarczyk Julia - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 1 0:3 (walkower)
2 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Słobodzian Tomasz / Steuer Rudolf 2 2:3 (11:8, 5:11, 11:6, 4:11, 8:11)
3 Kwiecień Artur / Konopka Romuald - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:1 (4:11, 11:7, 11:9, 11:9)
4 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Pasiński Adam / Makselon Adam 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
5 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
6 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej 1 3:2 (9:11, 11:8, 11:7, 6:11, 11:7)
7 Pięta Leszek / Szymański Henryk - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 1 3:2 (10;12,11;3,11;4,8;11,11;5)
8 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Sokołowski Mirosław / Usarek Rafał 2 3:1 (11:7, 8:11, 14:12, 11:7)
9 Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:1 (11/5,11/8,8/11,11/8)
10 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Groyecki Jacek / Wróbel Piotr 2 3:0 (11:4 ; 11:7 ; 11:7)
11 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Klencz Piotr / Gdynia Marcin 1 0:3 (6:11, 5:11, 8:11)
12 Wróbel Piotr / Mały-Wieczorek Klaudiusz - Skocz Mateusz / Wieczorek Bartłomiej 1 2:3 (20:18, 9:11, 11:6, 5:11, 6:11)
13 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Peczalka Adrian / Stasiak Robert 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:9, 11:8)
14 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Wróbel Łukasz / Lisok Paweł 2 3:1 (11:8, 7:11, 12:10, 16:14)
15 Lewandowski Adam / Sopel Jan - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 2:3 (8/11,8/11,11/6,11/5,4/11)
16 Radło Sławomir / Piekarczyk Tomasz - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:1 (9:11, 11:2, 11:8, 11:5)
17 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 0:3 (8:11, 7:11, 4:11)
18 Wróbel Piotr / Olejnik Zbigniew - Maraszkiewicz Ryszard / Kostępski Robert 1 1:3 (3:11, 5:11, 11:8, 9:11)
19 Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz - Olejnik Zbigniew / Wróbel Piotr 2 1:3 (11:9, 13:15, 8:11, 5:11)
20 Zienć Andrzej / Gdynia Marcin - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:1 (11/3 11/3 7/11 11/7)
21 Wróbel Piotr / Pilawski Paweł - Lukoszek Rafał / Kwiecień Artur 2 2:3 (11;7, 9;11, 12;10, 12;14, 8;11)