Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Wróbel
TTS POLONIA III Bytom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 grudnia 1988 r.
34
Występy
21
Zwycięstwa
13
Porażki
61.76%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 17 34 157:13
2. LKS Młodość Rudno 17 29 131:39
3. LKS Naprzód Świbie 17 27 122:48
4. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 17 27 109:61
5. STS Żernica 17 26 122:48
6. ULKS Ruch Pniów 17 17 78:92
7. TTS POLONIA III Bytom 17 16 78:92
8. ULKS Pławniowice 17 9 57:113
9. UKS Feniks II Pyskowice 17 8 63:107
10. ATS II Ligota Łabędzka 17 5 50:120
11. KTS III Gliwice 17 4 30:140
12. TTS POLONIA IV Bytom 17 2 23:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wieczorek Bartłomiej - Wróbel Piotr 1 0:3 (walkower)
1 Skocz Mateusz - Wróbel Piotr 1 0:3 (walkower)
2 Wróbel Piotr - Słobodzian Tomasz 2 0:3 (4:11, 9:11, 6:11)
2 Wróbel Piotr - Steuer Rudolf 2 2:3 (11:9, 8:11, 11:8, 10:12. 6:11)
3 Sawicki Dariusz - Wróbel Piotr 1 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:6)
3 Konopka Romuald - Wróbel Piotr 1 0:3 (7:11, 11:13, 8:11)
4 Wróbel Piotr - Radło Sławomir 1 3:1 (14:12, 9:11, 17:15, 11:2)
4 Wróbel Piotr - Koźluk Andrzej 1 2:3 (11:9, 13:11, 9:11, 10:12, 8:11)
5 Kostępski Robert - Wróbel Piotr 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:3)
5 Olszyna Zbigniew - Wróbel Piotr 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:3)
6 Wróbel Piotr - Kupka Rafał 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:8)
6 Wróbel Piotr - Dorosławski Dariusz 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 7:11)
7 Szymański Łukasz - Wróbel Piotr 1 1:3 (12;14,12;10,4;11,6;11)
7 Pięta Leszek - Wróbel Piotr 1 1:3 (11;6,8;11,10;12,5;11)
8 Wróbel Piotr - Sokołowski Mirosław 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:7)
8 Wróbel Piotr - Sokołowski Oliwier 1 3:1 (11:9, 14:16, 11:5, 11:7)
9 Frasek Stanisław - Wróbel Piotr 2 1:3 (7/11,10/12,11/8,6/11)
9 Kwaśniok Dawid - Wróbel Piotr 2 3:1 (11/7,5/11,11/3,11/8)
10 Przybyła Mateusz - Wróbel Piotr 2 3:2 (11:4 ; 10:12 ; 11:9 ; 6:11 ; 12:10)
10 Dyrszka Rajnard - Wróbel Piotr 2 3:0 (11:6 ; 11:7 ; 11:7)
11 Wróbel Piotr - Klencz Piotr 1 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:6)
11 Wróbel Piotr - Szczurek Lucjan 1 3:1 (11:8, 11:8, 10:12, 11:8)
12 Wróbel Piotr - Skocz Mateusz 1 3:2 (11:9, 10:12, 5:11, 11:5, 11:7)
12 Wróbel Piotr - Wieczorek Bartłomiej 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
13 Wróbel Piotr - Stasiak Robert 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:2)
13 Wróbel Piotr - Peczalka Adrian 2 3:2 (6:11, 7:11, 11:7, 12:10, 11:7)
14 Wróbel Piotr - Szymański Henryk 1 2:3 (11:3, 9:11, 11:6, 7:11, 7:11)
14 Wróbel Piotr - Wróbel Łukasz 1 3:2 (5:11, 11:4, 11:6, 9:11, 11:2)
15 Lewandowski Adam - Wróbel Piotr 1 1:3 (7/11,9/11,11/9,8/11)
15 Sopel Jan - Wróbel Piotr 1 0:3 (7/11,6/11,4/11)
16 Pasiński Adam - Wróbel Piotr 1 1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 5:11)
16 Radło Sławomir - Wróbel Piotr 1 3:2 (9:11, 11:6, 11:13, 11:9, 13:11)
17 Sokołowski Oliwier - Wróbel Piotr 1 0:3 (9:11, 5:11, 5:11)
17 Sokołowski Oskar - Wróbel Piotr 1 3:2 (11:8, 8:11, 6:11, 11:8, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gołębiowska Aleksandra / Kaczmarczyk Julia - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 1 0:3 (walkower)
2 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Słobodzian Tomasz / Steuer Rudolf 2 2:3 (11:8, 5:11, 11:6, 4:11, 8:11)
3 Kwiecień Artur / Konopka Romuald - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:1 (4:11, 11:7, 11:9, 11:9)
4 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Pasiński Adam / Makselon Adam 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
5 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
6 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej 1 3:2 (9:11, 11:8, 11:7, 6:11, 11:7)
7 Pięta Leszek / Szymański Henryk - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 1 3:2 (10;12,11;3,11;4,8;11,11;5)
8 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Sokołowski Mirosław / Usarek Rafał 2 3:1 (11:7, 8:11, 14:12, 11:7)
9 Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:1 (11/5,11/8,8/11,11/8)
10 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Groyecki Jacek / Wróbel Piotr 2 3:0 (11:4 ; 11:7 ; 11:7)
11 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Klencz Piotr / Gdynia Marcin 1 0:3 (6:11, 5:11, 8:11)
12 Wróbel Piotr / Mały-Wieczorek Klaudiusz - Skocz Mateusz / Wieczorek Bartłomiej 1 2:3 (20:18, 9:11, 11:6, 5:11, 6:11)
13 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Peczalka Adrian / Stasiak Robert 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:9, 11:8)
14 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Wróbel Łukasz / Lisok Paweł 2 3:1 (11:8, 7:11, 12:10, 16:14)
15 Lewandowski Adam / Sopel Jan - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 2:3 (8/11,8/11,11/6,11/5,4/11)
16 Radło Sławomir / Piekarczyk Tomasz - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:1 (9:11, 11:2, 11:8, 11:5)
17 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 0:3 (8:11, 7:11, 4:11)