Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKS Pławniowice
Liga Okręgowa (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
601 453 952
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pławniowice, ul. Gliwicka 107 - SP
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Leszek Pięta
601 453 952
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Donic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08731 Henryk Szymański Polska 29.03.1969 21 18 21:18
08728 Jakub Arbaszewski Polska 30.11.1990 12 6 12:6
08729 Przemysław Okorski Polska 05.08.1990 10 10 10:10
08733 Łukasz Wróbel Polska 11.03.1992 7 16 7:16
08730 Leszek Pięta Polska 29.01.1956 4 23 4:23
08737 Paweł Lisok Polska 11.01.2002 2 20 2:20
08732 Łukasz Szymański Polska 08.03.1996 1 26 1:26
08738 Szymon Mołdrzyk Polska 27.06.2006 0 0 0:0
08740 Daniel Knevels Polska 08.12.2008 0 0 0:0
08736 Milena Jaworek Polska 04.02.2009 0 0 0:0
08734 Martyna Bem Polska 17.11.2006 0 0 0:0
08739 Aleksandra Tekla Polska 17.11.2006 0 0 0:0
08735 Anastazja Cudok Polska 18.10.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
128
5LMB 1
LKS Młodość Rudno ULKS Pławniowice 9:1 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:00
136
5LMB 2
ULKS Pławniowice ATS II Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
139
5LMB 3
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Pławniowice 9:1 Szczegóły
2018-10-24
g. 18:00
149
5LMB 4
ULKS Pławniowice UKS Feniks II Pyskowice 6:4 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
150
5LMB 5
ULKS Ruch Pniów ULKS Pławniowice 6:4 Szczegóły
2018-11-14
g. 19:00
161
5LMB 6
KTS III Gliwice ULKS Pławniowice 5:5 Szczegóły
2018-11-21
g. 18:00
163
5LMB 7
ULKS Pławniowice TTS POLONIA III Bytom 5:5 Szczegóły
2018-11-28
g. 17:30
172
5LMB 8
STS Żernica ULKS Pławniowice 8:2 Szczegóły
2018-12-05
g. 18:00
176
5LMB 9
ULKS Pławniowice LKS Naprzód Świbie 2:8 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
183
5LMB 10
TTS POLONIA IV Bytom ULKS Pławniowice 2:8 Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00
189
5LMB 11
ULKS Pławniowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
2019-01-16
g. 18:00
002
5LMB 12
ULKS Pławniowice LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
2019-01-23
g. 18:00
007
5LMB 13
ULKS Pławniowice UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00
018
5LMB 14
TTS POLONIA III Bytom ULKS Pławniowice 7:3 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:00
023
5LMB 15
LKS Naprzód Świbie ULKS Pławniowice 9:1 Szczegóły
2019-03-06
g. 18:00
028
5LMB 16
ULKS Pławniowice STS Żernica 2:8 Szczegóły
2019-03-14
g. 18:00
033
5LMB 17
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ULKS Pławniowice 7:3 Szczegóły
2019-03-20
g. 18:00
042
5LMB 18
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Pławniowice 10:0 Szczegóły
2019-03-27
g. 18:00
048
5LMB 19
ULKS Pławniowice KTS III Gliwice 7:3 Szczegóły
2019-04-03
g. 18:00
053
5LMB 20
ULKS Pławniowice ULKS Ruch Pniów 1:9 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
058
5LMB 21
ULKS Pławniowice TTS POLONIA IV Bytom 4:6 Szczegóły
2019-04-25
g. 17:30
065
5LMB 22
ATS II Ligota Łabędzka ULKS Pławniowice 5:5 Szczegóły