Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KTS III Gliwice
Liga Okręgowa (gr. II)
Rok powstania:  2018
Trener:  Wacłąw Suchecki
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul.Kossaka 1, 44-100 Gliwice
Telefon:
+48607442978
E-mail:
ktsgliwice@gmail.com
WWW:
akademiats.pl
Adres hali podstawowej:
Gliwice ul.Partyzantów 25 (hala Łabędź)
Prezes Klubu:
Dariusz Steuer
607 442978
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Steuer
607 442978
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Cornilleau
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:
Parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07438 Oliwier Sokołowski Polska 07.04.2007 10 30 10:30
07443 Rafał Usarek Polska 07.03.2006 5 29 5:29
07439 Oskar Sokołowski Polska 07.04.2007 5 29 5:29
07437 Kacper Rusin Polska 30.12.2006 4 4 4:4
07430 Michał Jagoda Polska 20.10.2001 3 19 3:19
09788 Mirosław Sokołowski Polska 29.05.1976 2 4 2:4
Mirosłąw Sokołowski Polska - 0 0 0:0
07435 Jakub Piwowarski Polska 11.05.2007 0 26 0:26
07444 Michał Wawrzesta Polska 23.04.2005 0 6 0:6
07429 Tomasz Grabowski Polska 23.04.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
129
5LMB 1
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS III Gliwice 8:2 Szczegóły
2018-10-10
g. 19:00
135
5LMB 2
KTS III Gliwice LKS Młodość Rudno 0:10 Szczegóły
2018-10-19
g. 17:30
140
5LMB 3
ATS II Ligota Łabędzka KTS III Gliwice 4:6 Szczegóły
2018-10-24
g. 19:00
148
5LMB 4
KTS III Gliwice UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
2018-11-07
g. 18:00
151
5LMB 5
UKS Feniks II Pyskowice KTS III Gliwice 9:1 Szczegóły
2018-11-14
g. 19:00
161
5LMB 6
KTS III Gliwice ULKS Pławniowice 5:5 Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
162
5LMB 7
ULKS Ruch Pniów KTS III Gliwice 9:1 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
173
5LMB 8
TTS POLONIA III Bytom KTS III Gliwice 5:5 Szczegóły
2018-12-05
g. 19:00
175
5LMB 9
KTS III Gliwice STS Żernica 0:10 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
184
5LMB 10
LKS Naprzód Świbie KTS III Gliwice 10:0 Szczegóły
2019-01-08
g. 19:00
188
5LMB 11
KTS III Gliwice TTS POLONIA IV Bytom 4:6 Szczegóły
2019-01-16
g. 18:00
005
5LMB 12
KTS III Gliwice LKS Naprzód Świbie 0:10 Szczegóły
2019-01-23
g. 17:30
010
5LMB 13
STS Żernica KTS III Gliwice 9:1 Szczegóły
2019-01-30
g. 19:00
015
5LMB 14
KTS III Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
2019-02-27
g. 17:00
020
5LMB 15
LKS Młodość Rudno KTS III Gliwice 9:1 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
025
5LMB 16
UKS Wolej Ruda Śląska KTS III Gliwice 10:0 Szczegóły
2019-03-13
g. 19:00
036
5LMB 17
KTS III Gliwice TTS POLONIA III Bytom 2:8 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00
040
5LMB 18
TTS POLONIA IV Bytom KTS III Gliwice 8:2 Szczegóły
2019-03-27
g. 18:00
048
5LMB 19
ULKS Pławniowice KTS III Gliwice 7:3 Szczegóły
2019-04-03
g. 19:00
054
5LMB 20
KTS III Gliwice ATS II Ligota Łabędzka 1:9 Szczegóły
2019-04-17
g. 19:00
059
5LMB 21
KTS III Gliwice ULKS Ruch Pniów 1:9 Szczegóły
2019-04-24
g. 19:00
066
5LMB 22
KTS III Gliwice UKS Feniks II Pyskowice 1:9 Szczegóły