Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Zbigniew
Olejnik
TTS POLONIA III Bytom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 listopada 1972 r.
28
Występy
15
Zwycięstwa
13
Porażki
53.57%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Kwiecień Artur - Olejnik Zbigniew 2 3:1 (12:14, 11:9, 11:6, 11:8)
3 Lukoszek Rafał - Olejnik Zbigniew 2 3:2 (13:11, 11:5, 10:12, 5:11, 11:9)
4 Olejnik Zbigniew - Makselon Adam 2 1:3 (12:14, 11:6, 4:11, 6:11)
4 Olejnik Zbigniew - Machał Grzegorz 2 3:0 (11:8, 11:5, 12:10)
5 Maraszkiewicz Ryszard - Olejnik Zbigniew 2 3:0 (11:2, 11:7, 11:4)
7 Szymański Henryk - Olejnik Zbigniew 2 3:1 (11;7,13;11,6;11,11;5)
7 Okorski Przemysław - Olejnik Zbigniew 2 3:1 (8;11,16;14,11;9,11;8)
8 Olejnik Zbigniew - Usarek Rafał 2 2:3 (6:11, 11:8, 9:11, 11:4, 9:11)
8 Olejnik Zbigniew - Sokołowski Oskar 2 3:1 (12:10, 11:6, 4:11, 11:7)
9 Peczalka Adrian - Olejnik Zbigniew 1 0:3 (7/11,7/11,5/11)
9 Pietrzyk Mariusz - Olejnik Zbigniew 1 1:3 (13/11,10/12,7/11,6/11)
10 Dyrszka Rajnard - Olejnik Zbigniew 2 3:1 (4:11 ; 11:6 ; 11:6 ; 11:7)
10 Przybyła Mateusz - Olejnik Zbigniew 2 0:3 (13:15 ; 5:11 ;9:11)
11 Olejnik Zbigniew - Zienć Andrzej 2 1:3 (10:12, 6:11, 11:8, 5:11)
11 Olejnik Zbigniew - Gdynia Marcin 2 3:2 (11:8, 6:11, 11:8, 9:11, 11:9)
12 Olejnik Zbigniew - Juraszek Marcin 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:5)
12 Olejnik Zbigniew - Kaczmarczyk Julia 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:7)
13 Olejnik Zbigniew - Frasek Stanisław 1 0:3 (7:11, 4:11, 4:11)
13 Olejnik Zbigniew - Kwaśniok Dawid 1 3:0 (11:8, 11:8. 11:6)
14 Olejnik Zbigniew - Wróbel Łukasz 1 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:8 )
16 Koźluk Andrzej - Olejnik Zbigniew 2 1:3 (13:15, 14:16, 11:6, 8:11)
16 Piekarczyk Tomasz - Olejnik Zbigniew 2 2:3 (11:2, 8:11, 11:6, 8:11, 6:11)
17 Jagoda Michał - Olejnik Zbigniew 2 0:3 (8:11, 6:11, 9:11)
17 Piwowarski Jakub - Olejnik Zbigniew 2 1:3 (11:4, 7:11, 9:11, 3:11)
18 Olejnik Zbigniew - Kostępski Robert 1 0:3 (7:11, 2:11, 9:11)
18 Olejnik Zbigniew - Olszyna Zbigniew 1 1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 4:11)
19 Wandas Krzysztof - Olejnik Zbigniew 1 0:3 (7:11. 8:11, 9:11)
19 Burkacki Adrian - Olejnik Zbigniew 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof - Olejnik Zbigniew / Mały-Wieczorek Klaudiusz 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:9)
4 Olejnik Zbigniew / Mały-Wieczorek Klaudiusz - Radło Sławomir / Koźluk Andrzej 1 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 10:12)
5 Maraszkiewicz Ryszard / Kostępski Robert - Łęczycki Mariusz / Olejnik Zbigniew 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:5)
7 Szymański Łukasz / Okorski Przemysław - Krupa Grzegorz / Olejnik Zbigniew 1 1:3 (11;8,10;12,10;12,9;11)
8 Krupa Grzegorz / Olejnik Zbigniew - Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier 1 1:3 (17:15, 7:11. 7:11, 9:11)
9 Peczalka Adrian / Pietrzyk Mariusz - Olejnik Zbigniew / Mały-Wieczorek Klaudiusz 1 3:1 (11/9,6/11,11/6,11/9)
10 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Olejnik Zbigniew / Krupa Grzegorz 1 3:0 (11:6 ; 11:7 ; 11:8)
11 Łęczycki Mariusz / Olejnik Zbigniew - Zienć Andrzej / Szczurek Lucjan 2 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 7:11)
12 Groyecki Jacek / Olejnik Zbigniew - Kaczmarczyk Julia / Juraszek Marcin 2 3:0 (11:7, 11:7, 15:13)
13 Krupa Grzegorz / Olejnik Zbigniew - Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław 2 0:3 (7:11, 7:11, 8:11)
14 Olejnik Zbigniew / Krupa Grzegorz - Szymański Henryk / Pięta Leszek 1 0:3 (8:11, 3:11, 5:11)
15 Janecki Andrzej / Dorosławski Dariusz - Łęczycki Mariusz / Olejnik Zbigniew 1 3:0 (11/7,11/7,11/9)
16 Pasiński Adam / Machał Grzegorz - Łęczycki Mariusz / Olejnik Zbigniew 1 1:3 (8:11, 6:11, 11:5, 4:11)
17 Usarek Rafał / Jagoda Michał - Łęczycki Mariusz / Olejnik Zbigniew 1 0:3 (5:11, 9:11, 4:11)
18 Wróbel Piotr / Olejnik Zbigniew - Maraszkiewicz Ryszard / Kostępski Robert 1 1:3 (3:11, 5:11, 11:8, 9:11)
19 Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz - Olejnik Zbigniew / Wróbel Piotr 2 1:3 (11:9, 13:15, 8:11, 5:11)