Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 17 34 157:13
2. LKS Młodość Rudno 17 29 131:39
3. LKS Naprzód Świbie 17 27 122:48
4. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 17 27 109:61
5. STS Żernica 17 26 122:48
6. ULKS Ruch Pniów 17 17 78:92
7. TTS POLONIA III Bytom 17 16 78:92
8. ULKS Pławniowice 17 9 57:113
9. UKS Feniks II Pyskowice 17 8 63:107
10. ATS II Ligota Łabędzka 17 5 50:120
11. KTS III Gliwice 17 4 30:140
12. TTS POLONIA IV Bytom 17 2 23:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Robert Kostępski
(UKS Wolej Ruda Śląska)
34 34 0 100% 34:0
2. Ryszard Maraszkiewicz
(UKS Wolej Ruda Śląska)
32 32 0 100% 32:0
3. Zbigniew Olszyna
(UKS Wolej Ruda Śląska)
34 32 2 94% 32:2
4. Andrzej Zienć
(LKS Naprzód Świbie)
34 31 3 91% 31:3
5. Daniel Nosiadek
(STS Żernica)
34 29 5 85% 29:5
6. Rajnard Dyrszka
(STS Żernica)
34 29 5 85% 29:5
7. Michał Wolny
(UKS Wolej Ruda Śląska)
30 27 3 90% 27:3
8. Marcin Gdynia
(LKS Naprzód Świbie)
34 27 7 79% 27:7
9. Adam Sosna
(STS Żernica)
34 25 9 74% 25:9
10. Adrian Burkacki
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
26 24 2 92% 24:2
11. Piotr Klencz
(LKS Naprzód Świbie)
34 24 10 71% 24:10
12. Dariusz Sawicki
(LKS Młodość Rudno)
29 22 7 76% 22:7
13. Krzysztof Nowak
(LKS Młodość Rudno)
23 21 2 91% 21:2
14. Rafał Lukoszek
(LKS Młodość Rudno)
27 21 6 78% 21:6
15. Piotr Wróbel
(TTS POLONIA III Bytom)
34 21 13 62% 21:13
16. Stanisław Frasek
(ULKS Ruch Pniów)
32 20 12 63% 20:12
17. Artur Kwiecień
(LKS Młodość Rudno)
27 18 9 67% 18:9
18. Adrian Peczalka
(ULKS Ruch Pniów)
34 18 16 53% 18:16
19. Andrzej Koźluk
(ATS II Ligota Łabędzka)
25 17 8 68% 17:8
20. Tadeusz Wandas
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
28 17 11 61% 17:11
21. Henryk Szymański
(ULKS Pławniowice)
30 17 13 57% 17:13
22. Tomasz Słobodzian
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
26 16 10 62% 16:10
23. Lucjan Szczurek
(LKS Naprzód Świbie)
34 16 18 47% 16:18
24. Jan Sopel
(UKS Feniks II Pyskowice)
30 15 15 50% 15:15
25. Rudolf Steuer
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
22 14 8 64% 14:8
26. Zbigniew Olejnik
(TTS POLONIA III Bytom)
24 14 10 58% 14:10
27. Jacek Groyecki
(TTS POLONIA III Bytom)
34 14 20 41% 14:20
28. Dawid Kwaśniok
(ULKS Ruch Pniów)
30 13 17 43% 13:17
29. Mateusz Przybyła
(STS Żernica)
30 12 18 40% 12:18
30. Krzysztof Wandas
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
32 12 20 38% 12:20
31. Dariusz Dorosławski
(UKS Feniks II Pyskowice)
23 11 12 48% 11:12
32. Romuald Konopka
(LKS Młodość Rudno)
14 10 4 71% 10:4
33. Rafał Kupka
(UKS Feniks II Pyskowice)
27 9 18 33% 9:18
34. Mariusz Łęczycki
(TTS POLONIA III Bytom)
12 8 4 67% 8:4
35. Andrzej Janecki
(UKS Feniks II Pyskowice)
20 8 12 40% 8:12
36. Bartłomiej Wieczorek
(TTS POLONIA IV Bytom)
28 8 20 29% 8:20
37. Karol Nowak
(LKS Młodość Rudno)
11 7 4 64% 7:4
38. Jakub Arbaszewski
(ULKS Pławniowice)
12 7 5 58% 7:5
39. Przemysław Okorski
(ULKS Pławniowice)
14 7 7 50% 7:7
40. Sławomir Radło
(ATS II Ligota Łabędzka)
17 7 10 41% 7:10
41. Oliwier Sokołowski
(KTS III Gliwice)
30 7 23 23% 7:23
42. Jarosław Kozłowski
(ATS II Ligota Łabędzka)
13 6 7 46% 6:7
43. Tomasz Piekarczyk
(ATS II Ligota Łabędzka)
14 6 8 43% 6:8
44. Grzegorz Krupa
(TTS POLONIA III Bytom)
15 6 9 40% 6:9
45. Adam Makselon
(ATS II Ligota Łabędzka)
16 6 10 38% 6:10
46. Mateusz Skocz
(TTS POLONIA IV Bytom)
16 5 11 31% 5:11
47. Łukasz Wróbel
(ULKS Pławniowice)
18 5 13 28% 5:13
48. Adam Lewandowski
(UKS Feniks II Pyskowice)
20 5 15 25% 5:15
49. Rafał Usarek
(KTS III Gliwice)
24 5 19 21% 5:19
50. Aleksandra Gołębiowska
(TTS POLONIA IV Bytom)
25 5 20 20% 5:20
51. Robert Stasiak
(ULKS Ruch Pniów)
26 5 21 19% 5:21
52. Roman Nowak
(LKS Młodość Rudno)
5 4 1 80% 4:1
53. Kacper Rusin
(KTS III Gliwice)
8 4 4 50% 4:4
54. Adam Wołek
(UKS Feniks II Pyskowice)
12 4 8 33% 4:8
55. Leszek Pięta
(ULKS Pławniowice)
23 4 19 17% 4:19
56. Joachim Gralok
(ULKS Ruch Pniów)
10 3 7 30% 3:7
57. Michał Jagoda
(KTS III Gliwice)
18 3 15 17% 3:15
58. Oskar Sokołowski
(KTS III Gliwice)
26 3 23 12% 3:23
59. Marek Wolny
(UKS Wolej Ruda Śląska)
6 2 4 33% 2:4
60. Klaudiusz Mały-Wieczorek
(TTS POLONIA III Bytom)
15 2 13 13% 2:13
61. Adam Pasiński
(ATS II Ligota Łabędzka)
17 2 15 12% 2:15
62. Iwona Steuer
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
2 1 1 50% 1:1
63. Michał Langer
(STS Żernica)
2 1 1 50% 1:1
64. Krzysztof Wojciechowski
(STS Żernica)
2 1 1 50% 1:1
65. Mirosław Sokołowski
(KTS III Gliwice)
3 1 2 33% 1:2
66. Mariusz Pietrzyk
(ULKS Ruch Pniów)
4 1 3 25% 1:3
67. Julia Kaczmarczyk
(TTS POLONIA IV Bytom)
8 1 7 13% 1:7
68. Paweł Lisok
(ULKS Pławniowice)
18 1 17 6% 1:17
69. Łukasz Szymański
(ULKS Pławniowice)
21 1 20 5% 1:20
70. Kamil Mondroch
(TTS POLONIA IV Bytom)
28 1 27 4% 1:27
71. Marcin Juraszek
(TTS POLONIA IV Bytom)
29 1 28 3% 1:28
72. Mirosłąw Sokołowski
(KTS III Gliwice)
1 0 1 0% 0:1
73. Michał Łysakowski
(TTS POLONIA IV Bytom)
2 0 2 0% 0:2
74. Paweł Pilawski
(TTS POLONIA III Bytom)
2 0 2 0% 0:2
75. Michał Wawrzesta
(KTS III Gliwice)
4 0 4 0% 0:4
76. Leszek Biliński
(UKS Feniks II Pyskowice)
4 0 4 0% 0:4
77. Tomasz Jaworski
(ATS II Ligota Łabędzka)
6 0 6 0% 0:6
78. Piotr Łagowski
(ATS II Ligota Łabędzka)
10 0 10 0% 0:10
79. Grzegorz Machał
(ATS II Ligota Łabędzka)
18 0 18 0% 0:18
80. Jakub Piwowarski
(KTS III Gliwice)
22 0 22 0% 0:22