Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Grzegorz
Krupa
TTS POLONIA III Bytom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  6 marca 1963 r.
15
Występy
6
Zwycięstwa
9
Porażki
40%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 17 34 157:13
2. LKS Młodość Rudno 17 29 131:39
3. LKS Naprzód Świbie 17 27 122:48
4. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 17 27 109:61
5. STS Żernica 17 26 122:48
6. ULKS Ruch Pniów 17 17 78:92
7. TTS POLONIA III Bytom 17 16 78:92
8. ULKS Pławniowice 17 9 57:113
9. UKS Feniks II Pyskowice 17 8 63:107
10. ATS II Ligota Łabędzka 17 5 50:120
11. KTS III Gliwice 17 4 30:140
12. TTS POLONIA IV Bytom 17 2 23:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mondroch Kamil - Krupa Grzegorz 2 0:3 (walkower)
1 Juraszek Marcin - Krupa Grzegorz 2 0:3 (walkower)
2 Krupa Grzegorz - Wandas Krzysztof 1 0:3 (5:11, 8:11, 10:12)
2 Krupa Grzegorz - Burkacki Adrian 1 1:3 (8:11, 11:5, 7:11, 4:11)
6 Krupa Grzegorz - Sopel Jan 2 1:3 (5:11, 11:8, 4:11, 7:11)
7 Pięta Leszek - Krupa Grzegorz 1 1:3 (9;11,11;8,7;11,8;11)
7 Lisok Paweł - Krupa Grzegorz 1 1:3 (9;11,2;11,11;6,9;11)
8 Krupa Grzegorz - Sokołowski Oliwier 1 0:3 (7:11, 9:11, 9:11)
8 Krupa Grzegorz - Sokołowski Mirosław 1 0:3 (13:15, 4:11, 9:11)
10 Sosna Adam - Krupa Grzegorz 1 3:0 (11:6 ; 11:2 ; 11:6)
10 Nosiadek Daniel - Krupa Grzegorz 1 3:0 (11:5 ; 11:6 ; 11:6)
13 Krupa Grzegorz - Kwaśniok Dawid 1 0:3 (8:11, 8:11, 6:11)
13 Krupa Grzegorz - Frasek Stanisław 1 0:3 (7:11, 5:11, 7:11)
14 Krupa Grzegorz - Lisok Paweł 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:8 )
14 Krupa Grzegorz - Pięta Leszek 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skocz Mateusz / Wieczorek Bartłomiej - Krupa Grzegorz / Mały-Wieczorek Klaudiusz 2 0:3 (walkower)
2 Mały-Wieczorek Klaudiusz / Krupa Grzegorz - Burkacki Adrian / Wandas Krzysztof 1 0:3 (7:11, 6:11, 3:11)
7 Szymański Łukasz / Okorski Przemysław - Krupa Grzegorz / Olejnik Zbigniew 1 1:3 (11;8,10;12,10;12,9;11)
8 Krupa Grzegorz / Olejnik Zbigniew - Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier 1 1:3 (17:15, 7:11. 7:11, 9:11)
10 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Olejnik Zbigniew / Krupa Grzegorz 1 3:0 (11:6 ; 11:7 ; 11:8)
13 Krupa Grzegorz / Olejnik Zbigniew - Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław 2 0:3 (7:11, 7:11, 8:11)
14 Olejnik Zbigniew / Krupa Grzegorz - Szymański Henryk / Pięta Leszek 1 0:3 (8:11, 3:11, 5:11)