Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Grzegorz
Krupa
TTS POLONIA III Bytom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  6 marca 1963 r.
23
Występy
6
Zwycięstwa
17
Porażki
26.09%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mondroch Kamil - Krupa Grzegorz 2 0:3 (walkower)
1 Juraszek Marcin - Krupa Grzegorz 2 0:3 (walkower)
2 Krupa Grzegorz - Wandas Krzysztof 1 0:3 (5:11, 8:11, 10:12)
2 Krupa Grzegorz - Burkacki Adrian 1 1:3 (8:11, 11:5, 7:11, 4:11)
6 Krupa Grzegorz - Sopel Jan 2 1:3 (5:11, 11:8, 4:11, 7:11)
7 Pięta Leszek - Krupa Grzegorz 1 1:3 (9;11,11;8,7;11,8;11)
7 Lisok Paweł - Krupa Grzegorz 1 1:3 (9;11,2;11,11;6,9;11)
8 Krupa Grzegorz - Sokołowski Oliwier 1 0:3 (7:11, 9:11, 9:11)
8 Krupa Grzegorz - Sokołowski Mirosław 1 0:3 (13:15, 4:11, 9:11)
10 Sosna Adam - Krupa Grzegorz 1 3:0 (11:6 ; 11:2 ; 11:6)
10 Nosiadek Daniel - Krupa Grzegorz 1 3:0 (11:5 ; 11:6 ; 11:6)
13 Krupa Grzegorz - Kwaśniok Dawid 1 0:3 (8:11, 8:11, 6:11)
13 Krupa Grzegorz - Frasek Stanisław 1 0:3 (7:11, 5:11, 7:11)
14 Krupa Grzegorz - Lisok Paweł 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:8 )
14 Krupa Grzegorz - Pięta Leszek 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
18 Krupa Grzegorz - Maraszkiewicz Ryszard 2 0:3 (4:11, 4:11, 5:11)
18 Krupa Grzegorz - Wolny Michał 2 0:3 (8:11, 6:11, 5:11)
19 Steuer Rudolf - Krupa Grzegorz 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:4)
19 Wandas Tadeusz - Krupa Grzegorz 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:8)
20 Klencz Piotr - Krupa Grzegorz 1 3:0 (11/6 11/7 11/7)
20 Szczurek Lucjan - Krupa Grzegorz 1 3:0 (11/8 11/8 11/7)
21 Krupa Grzegorz - Nowak Krzysztof 2 0:3 (7;11, 5;11, 3;11)
21 Krupa Grzegorz - Lukoszek Rafał 2 0:3 (7;11, 8;11, 5;11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skocz Mateusz / Wieczorek Bartłomiej - Krupa Grzegorz / Mały-Wieczorek Klaudiusz 2 0:3 (walkower)
2 Mały-Wieczorek Klaudiusz / Krupa Grzegorz - Burkacki Adrian / Wandas Krzysztof 1 0:3 (7:11, 6:11, 3:11)
7 Szymański Łukasz / Okorski Przemysław - Krupa Grzegorz / Olejnik Zbigniew 1 1:3 (11;8,10;12,10;12,9;11)
8 Krupa Grzegorz / Olejnik Zbigniew - Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier 1 1:3 (17:15, 7:11. 7:11, 9:11)
10 Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz - Olejnik Zbigniew / Krupa Grzegorz 1 3:0 (11:6 ; 11:7 ; 11:8)
13 Krupa Grzegorz / Olejnik Zbigniew - Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław 2 0:3 (7:11, 7:11, 8:11)
14 Olejnik Zbigniew / Krupa Grzegorz - Szymański Henryk / Pięta Leszek 1 0:3 (8:11, 3:11, 5:11)
18 Mały-Wieczorek Klaudiusz / Krupa Grzegorz - Wolny Michał / Olszyna Zbigniew 2 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
19 Burkacki Adrian / Wandas Krzysztof - Mały-Wieczorek Klaudiusz / Krupa Grzegorz 1 3:1 (11:6, 11:4, 9:11, 11:4)
20 Klencz Piotr / Szczurek Lucjan - Krupa Grzegorz / Mały-Wieczorek Klaudiusz 1 3:1 (11/9 11/7 9/11 11/8)
21 Krupa Grzegorz / Mały-Wieczorek Klaudiusz - Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof 1 0:3 (6;11, 6;11, 5;11)